+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Любые работы на высоте

Специалисты нашей компании качественно, быстро и в любую погоду выполнят необходимые вам высотные работы. За сроки и качество отвечаем.

Подробнее
Промышленный альпинизм

Висотні роботи Київ | послуги альпіністів

Компанія «Клинер» надає послуги промислового альпінізму в Києві та Київській області. Ми виконуємо всі види висотних робіт будь-якого рівня складності. Промислові альпіністи працюють із застосуванням скелелазного спорядження, що дозволяє досягти найвищих і важкодоступних місць. Метод промислового альпінізму незамінний у випадках, коли неможливо працювати з використанням будівельних лісів і підйомної техніки. Але частіше він застосовується з міркувань економічної вигоди, адже послуги промальпа обходяться набагато дешевше.

Переваги висотних робіт з компанією “Клинер”

Завдяки десятилітньому досвіду успішної роботи на ринку послуг промальпа, наша компанія має значні переваги перед конкурентами. За 10 років роботи на цій ниві ми заслужили довіру клієнтів, з нами співпрацюють багато відомих підприємства. Замовивши послуги промальпа в нашій компанії, ви залишитеся задоволені їхньою високою якістю, оперативністю, доступною ціною, хорошим рівнем сервісу.

Клієнти обирають нас, тому що:

  • Наші промислові альпіністи – справжні майстри своєї справи, які працюють з незмінно високою якістю. Всі вони мають допуск до роботи на висоті і високий розряд за основним фахом.
  • Для нас немає нездійсненних завдань. Завдяки великому досвіду нестандартних ситуацій і великому арсеналу обладнання, ми готові взятися за роботу будь-якого рівня складності на будь-якій висоті.
  • Ми використовуємо тільки нове надійне спорядження, що забезпечує високу безпеку праці.
  • Ми використовуємо тільки перевірені матеріали гідних виробників.
  • Ми даємо гарантію на всі види послуг, що надаються, оскільки впевнені в їх високій якості.
  • Завжди дотримуємося встановлені терміни.
  • Пропонуємо замовникам вигідні чесні ціни.

Переваги нашої компанії оцінили безліч замовників, які стали нашими постійними клієнтами.

Послуги промислових альпіністів

Наші висотники готові якісно і в строк виконати будь-які види висотних робіт у Києві, а також в Київській області. Звертайтеся до нас, якщо вам необхідні наступні послуги промислового альпінізму:

Подъем грузов
Высотный монтаж
Клининговые услуги
Сервисное обслуживание
Подъем грузов

подъем грузов на высоту альпинистамиподъем грузов на высотуподъем грузов на высотуподъем грузов на высоту

 

 

 

 

 


Подъем грузов. Мы быстро и безопасно поднимем на высоту любой груз – крупногабаритные предметы, не проходящие в дверной проем, кровельные материалы, рекламные конструкции.

Высотный монтаж
Установка наружной рекламы

Установка наружной рекламы

Установка баннеров на здании торгового центра

Установка баннеров на здании торгового центра

 Установка систем вентиляции и кондиционирования

Установка систем вентиляции и кондиционирования

 Установка систем видеонаблюдения, спутниковых антенн

Установка систем видеонаблюдения, спутниковых антенн и мн. др.


 

Высотный монтаж, в понятие которого входят такие виды работ, как монтаж наружной рекламы, кондиционеров, защитных козырьков, кровельных ограждений, воздуховодов, вентилируемых фасадов, вышек связи, освещения и любого электрооборудования. Все эти высотные работы методом промальпа мы выполняем быстро и недорого.

Клининговые услуги
Гидрофобизация фасадов

Гидрофобизация фасадов

Высотная мойка остекления и окон

Высотная мойка остекления и окон

Очистка кровли от сосулек и снега

Очистка кровли от сосулек и снега без повреждения покрытия

Мытье и очистка фасадов

Мытье и очистка фасадов

 

 

 

 

 


Высотный клининг, включающий такие услуги альпинизма, как мойка фасадов и окон, чистка крыш от снега и льда, очистка рекламных щитов, объемных букв. Наши промышленные альпинисты доберутся до самых труднодоступных мест, чтобы выполнить качественную очистку крыши и фасада. Использование современных средств и методов чистки позволяет нам выполнять клининг в кратчайшие сроки.

Сервисное обслуживание

Герметизация межпанельных швовОчистка кровли альпинистами

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


С нашей компанией можно заключить договор на регулярное выполнение таких видов высотных работ в Киеве, как мойка окон и фасада, чистка и замена рекламных баннеров, очистка крыш от снега, удаление наледи и предупреждение обледенения кровель, чистка кондиционеров, профилактика и ремонт элементов кровли и т.п.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісне виконання висотних робіт будь-якого рівня складності, в обумовлені терміни і за вигідними цінами.

Переваги виконання робіт методом промислового альпінізму

У порівнянні з іншими способами виконання висотних робіт – застосуванням автовишок, підйомних механізмів, зведенням будівельних лісів – метод промислового альпінізму володіє значними перевагами:

Мінімальні терміни виконання висотних робіт. Закріплення на висоті альпіністського спорядження не співмірні за термінами з установкою підйомних колисок, а тим більше – з будівництвом лісів. Легкі і мобільні альпіністи в лічені хвилини навішують мотузки і так само швидко їх знімають. Їх не затримує громіздка і неповоротка техніка, вони можуть швидко пересуватися на висоті, тому висотні роботи методом промислового альпінізму виконуються оперативно.
Низька вартість послуг. Завдяки відсутності витрат на будівництво лісів, покупку або оренду підйомної техніки, трудомістку підготовку, вартість послуг промислових альпіністів – найнижча. При цьому якість роботи часто вище, адже, використовуючи самострахування, альпініст може вільно переміщатися, він не обмежений у пересуваннях висотою лісів, простором будівельної люльки або кошика автовишки.
Мінімум перешкод. Метод промислового альпініста можна назвати делікатним, адже він приносить мінімум незручностей оточуючим. При проведенні робіт методом промальпа не створюється шуму і пилу, не псується вигляд будівлі, як при використанні лісів, що не перегороджуються проїзди, які не газує цілий день автовишка, не варто годинами за вікном люлька. Єдине, що необхідно для забезпечення безпеки – обгородити зону проведення висотних робіт попереджувальної стрічкою.
Необмеженість доступу. Промисловий альпініст добереться туди, куди не зможе дістати автовишка, де неможливо підвісити будівельну люльку або звести лісу. Альпіністське спорядження дозволяє підкорювати навіть недоступні гірські вершини, а в містах просто немає висот, на які неможливо було б добратися з його допомогою.

Завдяки своїм численним перевагам, метод промислового альпінізму поступово витісняє інші способи ведення висотних робіт.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top