+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Ремонт фасадів в Києві

Фасади будинків постійно піддаються негативним впливам. Зимові морози, літня спека, ультрафіолет, опади, атмосферні забруднення призводять до втрати виду і пошкоджень оздоблювального шару. Якщо своєчасно не робити ремонт фасадів, волога буде проникати в стіновий матеріал, приводячи до погіршення його теплоізоляційних властивостей і поступового руйнування. Будуть потрібні капітальні ремонтні роботи, які обійдеться значно дорожче.

Ремонт фасада

Послуги промислових альпіністів – кращий вибір

Багато хто відкладає ремонт фасадів будівель, вважаючи цю справу занадто довгим і витратним. Але можна привести в порядок зовнішні стіни будинку швидко і з мінімальними витратами, якщо вдатися до послуг промислових альпіністів. За рахунок відсутності будівельних лісів і дорогих підйомників, швидкість ведення робіт і їх вартість знизиться в рази, а якість буде на висоті, адже промислові альпіністи – це ті ж самі кваліфіковані будівельники, але мають доступ до висотних робіт.

Наша компанія промислового альпінізму вже більше 10 років займається усіма видами ремонту фасадів в Києві на будь-якій висоті. Якщо вам треба обштукатурити, пофарбувати, обробити плиткою, капітально відремонтувати або утеплити зовнішні стіни, герметизувати міжпанельні шви – звертайтеся. Наші досвідчені фахівці-висотники зроблять все швидко, недорого і якісно.

Переваги ремонту фасадів методом промальпа

Для початку роботи верхолазові будуть потрібні лічені хвилини, щоб навісити перила і приторочити до сидіння інструмент і відро з матеріалом. Завдяки використанню скелелазного спорядження, ремонт фасаду альпіністами:

 • Можуть проводитися в самих важкодоступних місцях. За допомогою альпіністського спорядження можна працювати на будь-якій висоті і добиратися туди, куди неможливо проникнути іншими способами.
 • Виконуються швидко. Поки будівельники встановлюють підйомники і зводять лісу, у мобільних альпіністів вже кипить робота.
 • Коштують недорого. Адже в розцінки ремонту фасаду методом промальпа не включені витрати на дорогу техніку і будівництво лісів.
 • Нікому не заважають. При роботі верхолазів немає шуму, пилу, захаращення проходів, газующіх автопідйомників, що знаходяться перед вікнами будівельних лісів і колисок.

Відремонтувати фасад будинку швидко і недорого можна, звернувшись в нашу компанію промислового альпінізму.

Види фасадних робіт

Наші фахівці готові виконати будь-які ремонтні роботи на висоті – від косметичного до капітального ремонту фасаду. До переліку наших послуг входять:

 • герметизація міжпанельних швів, яка допоможе позбутися від вогкості стін і появи на них цвілі;
 • штукатурка і шпаклівка зовнішніх стін, що забезпечують хорошу гідроізоляцію;
 • зовнішнє утеплення стін і балконів різними видами утеплювачів, а також ремонт мокрого фасаду;
 • фарбування стін і різних елементів фасаду якісними фарбами, стійкими до атмосферних факторів;
 • облицювання і ремонт вентфасадов;
 • реставрація фасадної частини будівель.

Всі роботи по ремонту фасаду виконуються за спеціальною технологією, із застосуванням якісних матеріалів, що забезпечує максимальний термін експлуатації. Після роботи наших фахівців наступний ремонт потрібно дуже нескоро, це підтверджується і практичним досвідом, і тривалим гарантійним терміном, який ми надаємо.

Скільки коштує ремонт фасаду

Залежно від трудомісткості, ціни на фасадні роботи різні, але всі вони не перевищують середньоринкові. Дізнатися точну вартість ремонтних робіт можна після виїзду на об’єкт наших фахівців і складання кошторису. Приблизні витрати можна визначити, скориставшись нашим прайсом на фасадні роботи в Києві та помноживши ціну за 1м2 на сумарну площу зовнішніх стін.

Технологія ремонту фасаду промисловими альпіністами

Запорукою високої якості ремонту є виконання всіх вимог будівельних технологій. Ремонт зовнішніх стін будинку методом промальпа включає наступні етапи:

 • територія навколо будинку огороджується попереджувальної стрічкою, на стінах навішуються альпіністські перила;
 • вікна, відливи та інші елементи фасадної частини будівлі закриваються прозорою захисною плівкою;
 • при необхідності стара побілка віддаляється за допомогою гідроструменевого обробки;
 • на просохла стінах виявляються дефекти штукатурки, видаляються всі її неміцні частини, розчищаються щілини;
 • розчищені місця змочуються водою і штукатуряться, або після висихання на них наноситься грунтовка з подальшою шпаклівкою;
 • коли це необхідно – виконується суцільна штукатурка і шпаклівка стін;
 • на зашпакльовану поверхню наноситься грунтовка;
 • після висихання відремонтованих ділянок вся поверхня стіни покривається грунтом, підібраним до обраного виду фасадної фарби;
 • коли поверхня просохне, фарбу колеруют і наносять за допомогою апаратів високого тиску, валиків і кистей;
 • кистями забарвлюють металеві деталі;
 • на завершення знімають захисні плівки з вікон, перила, попереджувальну стрічку.

Проміжним етапом між ремонтом штукатурки і фарбуванням стін може стати мокре утеплення фасаду, що включає монтаж утеплювача і зміцнення шару, що утеплює армуючої сіткою. Це підвищить теплоізоляційні якості зовнішніх стін і допоможе економити на опаленні.

Чому клієнти обирають нас

Наша компанія надає послуги з ремонту фасаду в Києві та Київській області більше 10 років. Ми заслужили відмінну репутацію і дорожимо довірою клієнтів.

Використання перевірених технологій і якісних матеріалів, а також високу майстерність наших фахівців дозволяють нам пропонувати конкурентоспроможні ціни при незмінно високій якості, яке ми підтверджуємо гарантією.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top