+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Мийка сонячних панелей в Києві і області

Поверхня сонячних панелей досить ніжна, тому виробники використовують захисне скло, щоб уникнути пошкоджень робочих сегментів. Установка сонячної електростанції на даху будівлі дозволяють значно економити електрику і навіть продавати електроенергію в мережу за спеціальним тарифом. Але для підтримки ефективної роботи поверхню панелей необхідно регулярно чистити. Якщо на даху невеликого приватного або дачного будинку зробити це нескладно, то на великій висоті варто довірити цю роботу професіоналам.

Складність полягає не тільки в роботі на висоті, але і в технологіях очищення. Якщо мийка сонячних панелей буде виконана неправильно, вони втратять ефективність вироблення електроенергії і зажадають ремонту.

Як проводиться професійна мийка панелей?

Виробники рекомендують щомісяця очищати панелі, а також регулярно змітати сніг з них в зимовий час. Інакше сонячні промені не потраплятимуть на робочі сегменти, і ви не будете отримувати ніяких економічних вигод від встановленої електростанції. Очищення сонячних панелей повинна проводитися професійно, інакше вже при третьому мийці виникнуть труднощі зі скляною захисною поверхнею.

Основні рекомендації по очищенню наступні:

 • не слід використовувати жорсткі щітки для очищення скла – вони можуть подряпати поверхню;
 • відмовтеся від агресивних хімічних засобів, скло не завжди адекватно реагує на них;
 • перед механічним очищенням варто облити панелі водою без контакту з ганчірками і щітками;
 • за допомогою м’яких щіток необхідно видалити основні забруднення, можна застосувати просту хімію;
 • не варто виконувати вологе очищення на морозі, це може стати причиною пошкодження скла.

Щоб сонячні батареї служили довше, можна використовувати професійну хімію. Вона володіє спеціальним складом, не пошкоджує прозору поверхню. Застосування звичайного віника або жорсткої щітки призведе до того, що через подряпини і дрібні пошкодження захисної поверхні сонячні промені не будуть проходити до робочих сегментів, ефективність вироблення електрики помітно знизиться.

Наслідки непрофесійної чистки

 1. Проблеми з прозорістю скла. Подряпана поверхня знизить ефективність роботи панелей і підвищить термін їх окупності.
 2. Тріщини на захисному шарі. Якщо мийка проводиться влітку в розпал світлового дня, скло розпечене і може тріснути при поливанні холодною водою.
 3. Каламутні скла. Проблема пов’язана з тим, що пил є відмінним абразивом, який може зіпсувати прозору поверхню скла. Це виведе з ладу батареї і зажадає їх ремонту.
 4. Низька якість очищення сонячних батарей. Наявність шару забруднень на панелі призведе до зниження якості роботи пристрою. Електростанція буде давати менше електрики за світловий день.

Як виконується професійна чистка?

Якщо очистити панелі від пилу 1 раз в місяць можна і самостійно, то професійне чищення варто замовляти 1 раз в сезон. За допомогою спеціальних засобів співробітники нашої компанії виконають очистку сонячних панелей від пилу, в’їдаються забруднень, нальоту. Очищення проводиться в будь-яких умовах, включаючи електростанції на дахах багатоквартирних висотних будинків.

Головні переваги замовлення послуг фахівцям:

 • відсутність ризиків пошкодження дорогого обладнання;
 • забезпечення максимальної ефективності роботи електростанції після миття;
 • застосування тільки рекомендованих виробниками засобів для чищення;
 • виконання робіт на висоті з дотриманням заходів безпеки;
 • використання відповідних інструментів, що не подряпають скла;
 • великий досвід роботи з електростанціями різних типів і обсягів.

Зазвичай таку чистку замовляють 1 раз в рік на початку весняного сезону. Також серед зими може знадобитися чистка від снігу, інакше весь зимовий період станція простоїть без діла. Важливо забезпечити ефективну роботу панелей саме в літній період. Тому проміжні мийки можуть знадобитися в умовах значної запиленості місцевості.

Де замовити надійне очищення сонячних панелей?

Наша компанія пропонує послуги чистки панелей від різних забруднень. Ми індивідуально підходимо до кожного об’єкту, підбираємо відповідні методи чистки і виконуємо роботу професійно. Гарантуємо збереження захисних стекол і оперативність виконання робіт. Вартість послуг залежить від складності роботи, розташування сонячних панелей, а також від їх кількості. Скористайтеся послугами професіоналів і отримаєте високу якість роботи вашої електростанції.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top