+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Миття вікон промисловими альпіністами в Києві

Миття вікон на висоті

Небо повинно бути блакитним, хмари – білими, а шибки – чистими, щоб правильно відображати кольору навколишньої реальності. Ми надаємо послугу мийки вікон на висоті в Києві, щоб ваш світ завжди був яскравим!
Підтримувати в чистоті вікна висотної будівлі – заняття трудомістке і небезпечне, не варто робити це самостійно, піддаючи себе ризику. Довірте цю справу нашої досвідченої команди альпіністів. Наша компанія вже сім років професійно виконує свою роботу, роблячи це недорого, швидко і чисто!

Мойка окон альпинистами

Наші фахівці використовують в роботі сучасну техніку – WFP і апарати високого тиску, що дозволяє виконувати миття скла швидко і з бездоганним результатом. Завдяки застосуванню раціональних методів, наші послуги обійдуться недорого.

Як відбувається мийка вікон альпіністами

Наші фахівці не використовують підйомну техніку. Це означає, що ми не будемо півдня підвішувати на будівлі люльку, а потім ще стільки ж висіти в ній у вас за вікнами. Ми застосовуємо альпіністське спорядження, що дозволяє швидко закріпитися у верхній точці будинку, відразу ж спуститися і почати роботу.

Завдяки мобільності цього методу, а також власного досвіду і високому рівню фізичної підготовки, наші верхолази виконують професійну мийку вікон в Києві за найкоротший час. Висока швидкість роботи і відсутність витрат на підйомну техніку дозволяють нам встановлювати на послуги низькі ціни.

Цены на мойку окон в Киеве и области

НАИМЕНОВАНИЕ РАБОТЕД.ИЗМЦЕНА ОТ
Мойка окон промышленными альпинистамим.кв12 грн
Мойка окон квартирым.квдоговорная
Мойка по технологии WFPм.кв10 грн
Мойка с использованием лестницм.кв18 грн

Різновиди послуг з миття вікон

Залежно від висоти розташування віконних конструкцій, їх доступності та ступеня забруднення, ми використовуємо різні способи миття – вручну, WFP або із застосуванням апарату високого тиску. Це дозволяє нам раціоналізувати роботу.

мийка вручну

Незважаючи на появу нових різновидів очищення стекол, найчастіше застосовується традиційна мийка вручну. При цьому способі очищається поверхня знаходиться безпосередньо перед альпіністом і доступна його рукам.

Етапи миття вручну:

  • За допомогою мопа на скло наноситься очищає засіб;
  • Після недовгого часового проміжку, необхідного для впливу кошти, проводиться прибирання вологи спеціальною гумовою стяжкою, яка не залишає розлучень;
  • При наявності залишилися забруднень, вони очищаються за допомогою спеціальних хімічних засобів і скребків;
  • Проводиться миття рам серветками з мікрофібри.

Переваги ручного способу полягають в його більш широких можливостях:

  • Можна застосовувати різні хімічні засоби для видалення стійких забруднень;
  • Видаляти залишилися після монтажу самоклеючі плівки, скотч;
  • Виробляти точкову очищення забруднених місць, впливаючи на них скребками, щітками.

Часто ручна мийка вікон потрібно після ремонту, коли необхідно видалити захисні плівки, що залишилися після монтажу, або сліди фарби, будівельних розчинів, які не піддаються смивке водою. Ця робота щодо складна, тому розцінки на цей вид послуг трохи вище, ніж на інші способи очищення.

Мийка апаратами високого тиску

Принцип дії апарату високого тиску полягає в створенні потужного водяного потоку з розпиленням струменя. Під впливом сильного напору забруднення швидко видаляються, в тому числі, з важко доступних місць.

До переваг цього методу відноситься можливість орудувати там, де ручна мийка недоступна. Висотник з певної відстані поливає очищається об’єкт зі шланга, в результаті вся грязь змивається і несеться потоком води. Однак є у апаратної очищення один недолік – при висиханні скляної поверхні на ній залишаються розводи. Тому цей метод застосовується або там, де не потрібно ідеальна чистота поверхні стекол, наприклад в цехах промислових підприємств, або в поєднанні з іншими способами, що дозволяють запобігти появі розлучень.

Найчастіше аппараи високого тиску застосовуються в важкодоступних місцях, а також при наявності значного шару забруднень. Домогтися ідеальної чистоти стекол після апаратного миття допомагає очищення мокрій поверхні вручну гумовою стяжкою або використання методу WFP.

Перевагою методу також є його екологічна безпека. Для застосування цього способу повинна бути доступна можливість підключення техніки до водопроводу і електричної мережі.

Мийка WFP методом

Миття вікон ззовні WFP методом проводиться з використанням деионизированной води. Деионизированная – це надчиста вода, повністю позбавлена ​​мінералів, яку отримують за допомогою іонного обміну. За рахунок повної відсутності солей, при висиханні демінералізованої води на поверхні не залишається слідів. Тому при WFP способі не потрібно застосування гумової стяжки для видалення вологи, вони і без цього стають бездоганно чистими.

Демінералізована вода має високу розчинюючої здатністю, вона краще справляється з брудом, ніж звичайна вода. Однак при наявності плям від фарби, цементного розчину, цей метод не ефективний, додатково буде потрібно ручна чистка.

Миття вітрин і вікон WFP способом виконується за допомогою спеціальної телескопічної штанги, яка може висуватися на висоту до 18 метрів. Робота виконується з землі, в зоні доступності виявляються об’єкти аж до 5-6 поверху. До переваг методу можна віднести його екологічну нешкідливість, а також високу якість миття при мінімальних затратах.

Миття вікон в квартирі

Наша компанія з надання послуг промислового альпінізму обслуговує не тільки громадські та виробничі будівлі. Не менш затребувана послуга мийки вікон в квартирах. Сучасні віконні конструкції не завжди зручні для миття їх із зовнішнього боку. Намагаючись помити вікна зовні самостійно, ви піддаєте себе великій небезпеці.

Подбайте про свою безпеку і довірте цю роботу нашим промисловим альпіністам. Тим більше, що, перебуваючи з зовнішньої сторони будівлі, помити вікна можна набагато якісніше. І обійдеться це зовсім недорого. Прозорі скла, що створюють ілюзію їх відсутності, підвищують настрій і викликають почуття задоволеності життям. Чисті вікна є обов’язковим атрибутом доглянутого житла.

Звертайтеся в нашу компанію, вартість наших послуг – найдемократичніша, а якість завжди на висоті!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top