+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Інші висотні послуги

Перелік висотних робіт, виконуваних фахівцями нашої компанії дуже широкий. Крім висотного монтажу та клінінгу, фасадних і покрівельних робіт в нього входять і інші послуги. Частина з них допомагають у вирішенні побутових проблем – це такі роботи, як герметизація вікон, підйом вантажів, шумоізоляція віконних відливів і козирків. Інші висотні послуги більше затребувані в промисловому виробництві і будівництві – сервісне обслуговування будівель і цехів, демонтажні роботи. Ми вже більше 10 років надаємо всі ці види висотних послуг в Києві і Київській області, маємо багатий досвід, широку клієнтську базу і відмінну репутацію.

Підйом вантажів

Послуга підйому вантажів на висоту потрібно в наступних випадках:

 • занесення в приміщення великогабаритних предметів через вікно;
 • монтаж на висоті зовнішніх блоків кондиціонерів або рекламних конструкцій;
 • доставка будівельних матеріалів на покрівлю та ін.

Підйом або спуск великогабаритних предметів всередині будівлі часто неможливий. Вони можуть не входити в вантажний ліфт або не вписується сходовий проріз за габаритами, бути занадто важкими навіть для кількох вантажників. Однак це – не привід відмовлятися від придбання нестандартних речей, адже їх можна занести в приміщення через вікно, вдавшись до допомоги промислових альпіністів.

Що б це не було – масивний шафа, рояль або важкий сейф, фахівці нашої компанії забезпечать їх швидкий і дбайливий підйом на мотузках уздовж фасаду з подальшим занесенням в приміщення через вікно. Єдина умова – щоб розміри віконної рами дозволили це зробити, все інше ми беремо на себе, в тому числі – матеріальну відповідальність за повне збереження вантажу.

Герметизація вікон

Щоб пластикові вікна забезпечували гарну теплоізоляцію, вони повинні бути надійно герметизовані по периметру, в іншому випадку з-під рами буде відчувається холодне повітря, а на схилах з’явиться вогкість. Навіть якщо спочатку герметизація вікон була виконана якісно, ​​з часом монтажна піна руйнується під дією атмосферних факторів і починає пропускати холод в приміщення.

Герметизація віконних рам повинна виконуватися з зовнішньої сторони будівлі, при виконанні її зсередини важко це зробити якісно, ​​до того ж така робота пов’язана з високою небезпекою падіння з висоти. Тому найчастіше для герметизації вікон вдаються до послуг промислових альпіністів. Досвідчені майстри-висотники нашої компанії виробляють герметизацію якісним герметиком, що мають тривалий термін служби, після чого виконують поверхневу обробку, що додає вікнам естетичний вигляд і захищає утеплювач від впливу зовнішніх факторів. Це дозволяє повністю вирішити проблему продування рами на найближчі 2-3 десятиліття.

Сервісне обслуговування

Щоб всі елементи будівлі були функціональними і служили якомога довше, їм необхідно систематичне сервісне обслуговування. На висотних об’єктах з цим завданням найкраще справляються промислові альпіністи. Уклавши контракт з нашою компанією на сервісне обслуговування будівлі, ви отримаєте:

 • систематичний контроль стану фасаду;
 • підтримання в чистоті фасаду і вікон;
 • безпечну покрівлю та карнизи, завжди очищені від снігу, криги і бурульок;
 • регулярну діагностику стану покрівельного покриття і елементів покрівлі;
 • обслуговування зовнішніх блоків кондиціонерів;
 • обслуговування зовнішніх елементів систем вентиляції та опалення.

Комплексне обслуговування будівлі нашими фахівцями-верхолазами забезпечить його функціональність, безпеку, привабливий зовнішній вигляд, і дозволить максимально довгий час обходитися без дорогих капітальних ремонтів.

Шумоізоляція козирків і відливів

Металеві елементи фасаду часто стають джерелами шуму під час дощу і вітру, завдаючи незручності мешканцям будинку. Позбутися від деренчання і гучного стукоту крапель по металевих поверхонь допомагає шумоізоляція козирків і відливів промисловими альпіністами. Фахівці нашої компанії виконують шумоізоляцію металевих елементів фасаду, використовуючи такі ефективні способи:

 • заповнення пустот під відливами монтажною піною;
 • усунення вібрацій шляхом міцної фіксації козирків і відливів;
 • наклейка на металеві поверхні шумоизолирующих матеріалів.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете вирішити проблему гучних відливів і козирком швидко, якісно і недорого.

Обслуговування цехів

Виробничі цехи, як правило, мають велику висоту і підвищену забрудненість повітря. А значить, вони потребують періодичного чищення, яку найвигідніше виробляти силами промислових альпіністів. Наша компанія надає послуги з очищення, знезараження, антикорозійного обробці, фарбування металоконструкцій на промислових об’єктах будь-якої висоти.

Систематичне очищення цехових конструкцій сприяє їх збереження та підтримання чистоти у виробничому приміщенні, а регулярне миття вікон та світильників забезпечує необхідний рівень освітленості на робочих місцях. Уклавши з нашою компанією договір на обслуговування цеху, ви тим самим подбаєте про поліпшення умов праці і продовження терміну служби основних фондів підприємства.

Демонтажні роботи

Будь-які демонтажні роботи на висоті найвигідніше довіряти промисловим альпіністам. Ми маємо великий досвід і все необхідне обладнання для надання послуг з безпечного та швидкого демонтажу різних конструкцій і видів облицювання фасадів на висоті. Які б послуги з висотного демонтажу вам ні потрібні були – розбирання рекламних конструкцій, зняття антен, димоходів, кондиціонерів, видалення сайдинг-панелей, облицювальної плитки з фасаду і т.д. – звертайтеся в нашу компанію промислового альпінізму, і ми виконаємо демонтажні роботи швидко, якісно і в короткі терміни.

Чому варто звернутися в нашу компанію

Наша компанія промислового альпінізму є однією з найдосвідченіших і великих в Києві. Ми виконуємо практично всі види висотних робіт, працюємо строго за технологіями із застосуванням перевірених матеріалів. Пропонуємо клієнтам вигідні розцінки і знижки, завжди дотримуємося терміни, висока якість послуг підтверджуємо гарантією.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top