+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Зовнішнє утеплення фасадів квартир в Києві

Якщо вам необхідно зовнішнє утеплення квартири, то найвірнішим рішенням буде звернутися в нашу компанію, що спеціалізується на виконанні таких робіт методом промислового альпінізму. Якість виконаної теплоізоляції сильно впливає на її ефективність і довговічність, тому найкраще мати справу з надійним виконавцем.

Утеплення фасадів в Києві є для нас пріоритетним видом діяльності. Цьому заняттю ми присвятили більше 8 років свого життя, за які зібрали досвідчену команду висотників, які знають всі секрети правильного монтажу утеплювача і його подальшої обробки. В результаті ви отримуєте теплі стіни, своєчасно зданий об’єкт і гарантію на виконані роботи, а ми, хорошу репутацію і відгуки від наших клієнтів.

Контроль процесу зовнішнього утеплення стін багатоповерхового будинку часто є практично неможливим для клієнта, з огляду на неспроможність вести постійне спостереження за виконанням робіт, в результаті чого залишається тільки сподіватися на сумлінність виконавців.

Ми завжди відповідаємо за якість виробленого утеплення фасаду вашої квартири, але при бажанні замовника в нашій компанії є можливість надання фотозвіту виконуваних робіт, де буде відображений кожен етап проведених операцій. Так ви зможете переконатися в неухильному дотриманні технології на всіх етапах монтажу, що гарантує відмінну теплоізоляцію стін протягом довгого терміну служби.

Цены на утепление фасадов в Киеве

НАИМЕНОВАНИЕ РАБОТЕД.ИЗМ ЦЕНА ОТПРИМЕЧАНИЯ
Утепление фасадов пенопластом плотностью - 25кг\м³.м.кв450 грн (50мм толщина пенопласта)
480 грн (100мм толщина пенопласта)
С материалом (клеевая смесь, стеклосетка для фасада, грунтовка, дюбель зонтик, грунтовка, краска для фасада, установка и герметизация козырька)
Утепление фасадов пенопластом плотностью - 35кг\м³м.кв550 грн (50мм толщина пенопласта)
580 грн (100мм толщина пенопласта)
С материалом (клеевая смесь, стеклосетка щелочестойкая для фасада плотностью, грунтовка, дюбель зонтик, краска для фасада (атмосферостойкая), установка и герметизация козырька)
Утепление фасадов экструдированным пенополистиролом плотностью - 45 кг\м³м.кв580 грн (50мм толщина пенополистирола)
С материалом (клеевая смесь, краска для фасада, установка и герметизация металлического козырька)
Утепление фасадов минеральной ватой плотностью - 135кг/м³м.кв780 грн (50мм толщина минваты)
820 грн (100мм толщина минваты)
С материалом (клеевая смесь, стеклосетка щелочестойкая для фасада, грунтовка, дюбель с металлическим штифтом, краска для фасада (атмосферостойкая), установка и герметизация козырька)
Утепление фасадовм.кв320 грнБез материала

Переваги утеплення фасаду

Утеплення фасадів не дарма користується широкою популярністю, адже воно дає безліч переваг:

 • Головний плюс – це те, заради чого, власне, і роблять утеплення фасадів – збереження тепла в будинках і зниження витрат на опалення взимку. Утеплені стіни зберігають в приміщеннях на 50% більше тепла і дозволяють витрачати на опалення набагато меншу кількість енергоносія. Ті кубометри газу або кіловати електроенергії, які раніше йшли, фактично, на нагрів зовнішнього повітря, після утеплення будинків економляться.
 • Влітку в утеплених квартирах і будинках прохолодніше, оскільки стіни значно менше прогріваються в спеку. Це знижує температуру і дозволяє економити на кондиціонуванні повітря.
 • Більшість видів утеплювача мають гарні звукоізоляційні властивості, через утеплені стіни в приміщення менше проникає шум міста.
 • Поліпшення гідроізоляції стін. Утеплені фасади захищені від проникнення атмосферної вологи, промерзання, розвитку цвілі і грибка.
 • Поліпшення зовнішнього вигляду фасаду за рахунок застосування фактурної штукатурки і фарбування стін в широкій колірній гамі.
 • Відсутність необхідності в ремонтах. Якісно виконане утеплення стін дозволяє довгий час обходитися без ремонтів фасаду.

Виконавши утеплення квартири Ви назавжди забудете про наступні проблеми:

У зв’язку з постійним зростанням цін на енергоносії, питанням утеплення будівель перейнялися на державному рівні. Зараз прийняті нові норми, які регламентують теплоеффектівность будинків. Ці нормативи носять рекомендаційний характер і не є обов’язковими до виконання. Але ті, хто вміють рахувати свої гроші, розуміють, наскільки вигідно утеплення фасадів, ціна його чимала, але вона не здасться занадто високою, якщо підсумувати щомісячну економію на опаленні і кондиціонуванні з урахуванням постійно зростаючих тарифів на енергоносії. Витрати зазвичай швидко окупаються, після чого вкладені кошти починають економити ваші грошові ресурси.

Різновиди матеріалів для зовнішнього утеплення

Вибір матеріалів для утеплення досить широкий. Розглянемо, якими матеріалами проводиться утеплення фасадів в Києві, їх ціни, плюси і мінуси.

Пінопласт

Завдяки порівняно невисокій ціні і хорошим експлуатаційними якостями, пінопласт (пінополістирол) застосовується для зовнішнього утеплення стін найчастіше. Утеплення будинку пінопластом має такі переваги:

 • Відмінні тепло-і звукоізоляційні якості;
  Легка вага;
 • Не вбирає вологу, в ньому не заводяться бактерії, грибок і пліснява;
 • Має порівняно непогану паропроникність, що при зовнішньому утепленні не перешкоджає створенню в приміщеннях нормального мікроклімату;
 • Доступна ціна.

При утепленні стін пінопластом, ціна за 1м2 складе близько 450 гр / м², точніше її можна дізнатися у нашого консультанта.

Екструдований пінополістирол

За хімічною формулою екструдований пінополістирол (стиродур) ідентичний пінопласту, але відрізняється від нього структурою. Його переваги:

Відмінні звуко- і теплоізоляційні властивості (трохи вище, ніж у пінопласту);
Низька питома вага;
Достатня механічна міцність, значно вище, ніж у пінопласту;
Максимальний термін служби – до 50 років.

Мінеральна вата

Термоізоляційні властивості цього утеплювача обумовлені його пухкоїволокнистої структурою. Матеріалом для волокон мінеральної вати служить шлак або базальт. Утеплення квартир в Києві мінеральною ватою поступається за популярністю застосування пінопласту, але зустрічається досить часто. Цей утеплювач має безліч переваг:

 • Прекрасні показники тепло- і звукоізоляції;
 • Відмінна паропроникність, дозволяє стінам дихати;
 • Це абсолютно не горючий матеріал;
 • При ідеальному монтажі термін служби складає до 50 років.

Вартість утеплення фасаду мінеральною ватою приблизно на 80% вище, ніж ціна утеплення пінопластом.

Порядок і етапи утеплення фасадів пінопластом

Для зовнішнього утеплення стін рекомендується використовувати плити пінополістиролу щільністю від 25 кг / м³ і товщиною не менше 100 мм. Товщина 50 мм не забезпечить необхідну теплоеффектівность стін в кліматичних умовах України. Розглянемо метод мокрого монтажу пінопласту.

1. Підготовка поверхні. Всі нерівності вирівнюються штукатуркою, фарба, що створює плівку, зачищається, погано прикріплені частинки і пил видаляються. Рівна і чиста поверхня покривається проникаючої грунтовкою для кращої адгезії клею з поверхнею стіни.

2. Обклеювання стін утеплювачем. На стіну наноситься клейова суміш – по периметру плит і коржиками по площі. Приклеюють листи, притискаючи їх по всій поверхні, встик один до одного. Другий ряд приклеюють із зсувом, щоб стики плит двох сусідніх рядів не сходилися в одну лінію.

3. Закріплення пінопласту дюбелями-парасольками. Приклеєні плити утеплювача прибиваються спеціальними дюбелями-парасольками, які не створюють містків холоду. Фіксація може здійснюватися по центру або ближче до країв, але кращий варіант – в кутах стиковки листів. Це запобігає задирание країв.

4. Армування. Щілини між плитами від 5 мм запінюються. Всі нерівності счищаются теркою. На підготовлену поверхню пінопласту ділянками суцільним шаром наноситься клей на цементній основі. Армована склосітка повністю занурюється в клейовий розчин, на кути кріпляться перфоровані куточки. Потім все покривається ще одним шаром клею, і поверхня вирівнюється.

5. Оформлення віконних прорізів. Виконується пристрій укосів, при необхідності змінюються відливи і монтуються козирки для захисту утеплювального шару від проникнення вологи.

6. Оздоблення. За бажанням клієнта вибирається фактура декоративної штукатурки (короїд, шуба та ін.), Колір фасадної фарби і проводиться під чистове оздоблення.

Висновок

Тепло у вашому домі обійдеться набагато дешевше, якщо перед опалювальним сезоном ви замовите утеплення фасаду. Якщо ви хочете, щоб роботи були виконані за розумними цінами і з гарантією якості, вибирайте нашу компанію!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top