+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Монтаж водостічних систем альпіністами на висоті в Києві і області

Будь-яка покрівля призначена для захисту будинку від атмосферних опадів. Але якщо на ній не буде правильно організованої водостічної системи, то вода стане просто стікати на фасад і фундамент, поступово руйнуючи несучі конструкції. Саме тому так важливо довірити проектування і монтаж водостоків професіоналів, які мають відповідну кваліфікацію та досвід таких робіт. Ми займаємося установкою водостічних систем в Києві вже понад 10 років, тому готові запропонувати своїм клієнтам все найкраще і з гарантією! Телефонуйте, виїзд замірника на об’єкт – безкоштовно!

Різновиди водостічних систем та їх властивості

Найпростішу систему водостоків можна змонтувати своїми руками. Але вона підійде тільки для невеликої господарської будівлі або гаража. Справа в тому, що такі конструкції виконуються з оцинковки, а вона вимагає постійного обслуговування, оскільки матеріал швидко зношується і не дуже стійкий до механічних пошкоджень, наприклад, град або тяжкість налиплого снігу можуть сильно пошкодити водостічну систему. А ще до недоліків саморобних відсотків можна віднести складність стикування окремих елементів і посередній зовнішній вигляд.

Встановлювати водостоки для заміського будинку, багатоквартирного, офісного або промислового будівлі повинні фахівці. Тільки професіонал зможе правильно підібрати необхідні матеріали і виконати кваліфікований монтаж. Для таких систем використовуються труби і елементи промислового виробництва. Вони естетичні, міцні і довговічні. Установка водостоків фабричного типу набагато вигідніше, ніж саморобних – в процесі дотримуються всі стандарти і параметри. При необхідності можна навіть без проблем зістикувати окремі елементи від різних виробників.

За матеріалом виготовлення водостічні системи діляться на металеві та пластикові. Але в будь-якому випадку вони складаються з наступних елементів:

  • ринву – міні-канал, куди з даху потрапляє вода і за яким вона перетікає в потрібному напрямку;
  • заглушка ринви – монтується на торцевих частинах жолобів, не дай воді стікати в невідповідних місцях, може бути право- або лівосторонньої, квадратного або прямокутного перетину;
  • водостічна труба – закріплюється на фасаді в вертикальному положенні і має округлу форму, може складатися з декількох ланок, в залежності від висоти будівлі;
  • водостічний злив – встановлюється в самому низу труби, служить для відводу води до певної точки стояка;
  • сполучна муфта – використовується на стиках окремих елементів водостоків, допомагає з’єднати коліна, відводи і труби;
  • кронштейн або тримач – необхідний для кріплення конструкції водостічної системи до даху, бувають короткими, довгими або універсальними з можливістю регулювання, короткі виступають в ролі кріплення, а решта додатково створюють необхідний ухил жолобів для забезпечення самопливу води;
  • хомут – кільце зі штирем, за допомогою якого вертикальні труби кріпляться до фасадної частини будівлі, надійно фіксують конструкцію і виключають її відхилення при навантаженнях;
  • трійник – елемент, що використовується для розведення труб за різними напрямками;
  • обвід – універсальне коліно, застосовується в місцях розташування декоративних елементів фасаду для їх обходу без порушення цілісності конструкції;
  • водозбірна воронка – встановлюється в місцях стикування жолоби і вертикальної труби, допомагає відправляти дощову або талу воду в стояк;
  • решітка-лістьеуловітель – являє собою захисну сітку, необхідну для захисту стояків від забруднення листям, гілками, будівельним сміттям, встановлюється на воронку, повинна періодично очищатися.

Кожен з описаних елементів є по-своєму важливим, тому установка водостічної систем вимагає певних знань і навичок. Фахівці нашої компанії “kliner.com.ua” правильно підберуть і змонтують водостік будь-якої складності. Працюємо з дахами різних типів.

Пластикові водостоки

Монтаж водостічної системи з пластика може виконуватися з використанням клею або ущільнювачів гумок. До переваг таких конструкцій відносять:

  • немає ризику виникнення корозії труб, жолобів і фітингів;
    великий вибір колірних рішень, модно підібрати відтінок під будь-який фасад;
  • простота монтажу, немає необхідності в спеціальному інструменті;
  • пластик стійкий до впливу ультрафіолету, не вицвітає і не тріскається на сонці;
  • при використанні клея стики виходять максимально надійними, використовується технологія «холодного зварювання», що з’єднує елементи на молекулярному рівні;
  • пластик має мінімальну вагу, не робить навантаження на стіни, але при цьому відрізняється високою міцністю до механічних пошкоджень;
  • ПВХ фітинги та труби можуть використовуватися при температурі -40 ° С + 70 ° С;
  • великий вибір конфігурацій фітингів дозволяє створювати навіть складні системи водостоків, наприклад, для ламаної покрівлі.

До недоліків пластикових водостоків можна віднести ризик їх невідновні пошкодження від ударів, а також необхідність періодичної заміни гумових ущільнювачів, якщо був обраний беськлєєвой монтаж. Такі системи зазвичай використовують тільки для малоповерхових будівель.

Металеві водостічні системи

Елементи водостоку з металу можуть бути оцинкованими (з полімерним покриттям або без нього) або мідними. Вони мають ряд переваг перед пластиковими:

  • міцність, довговічність і надійність;
  • презентабельний зовнішній вигляд;
  • легко витримують навантаження і зовнішні впливи;
  • не горять і не тліють;
  • збільшений температурний режим експлуатації;
  • немає лінійного розширення, розміри труб і фітингів не змінюються при експлуатації.

Монтаж водостічної системи з металу має і свої недоліки. Він обійдеться дорожче пластикового, особливо якщо використовувати мідь, а не оцинкування. Система має значну вагу, тому повинна бути надійно закріплена. В процесі експлуатації, якщо оцинкування або полімерне покриття були пошкоджені, є ризик виникнення корозії. Через мінімального асортименту типорозмірів такі водовідводи використовуються в основному для покрівельних конструкцій з прямими кутами.

Процес монтажу

Монтажні роботи завжди починаються з виконання вимірів і розрахунків. Вираховується необхідну кількість і закуповуються вибрані матеріали.

Діаметр труб розраховують на їхню пропускну здатність. В облік береться максимально можливий обсяг води при сильному зливі і додається 10-15% запасу.

Монтаж пластикової водостічної системи складається з наступних етапів:

  1. Установка водостічних воронок на звисі покрівлі.
  2. Монтаж гаків-кронштейнів, які тримають жолоби. Найближчі до вирви повинні знаходитися на відстані не більше 2 см.
  3. Розрізання жолобів на необхідні по довжині розміри і зачистка країв. Укладання і з’єднання жолобів з лійкою і один з одним.
  4. Монтаж кутів і заглушок в необхідних місцях. Використовується клей або гумки ущільнювачів. Установка трійників.
  5. Закріплення відливів. Повинні розташовуватися так, щоб бризки води не потрапляли на фундамент і стіни.

При бажанні клієнта система водостоків може бути оснащена обігрівом. Він забезпечується нагрівальним кабелем, який укладається зовні або всередині жолобів, труб і воронок. У зимовий час завдяки обігріву на водостоку НЕ буде намерзати лід, через якого може бути порушена робота всієї системи відводу дощової і талої води.

Обслуговування водостічних систем

Крім монтажу, фахівці нашої компанії надають послуги і по обслуговуванню водостічних систем. Наприклад, щоб водовідведення не прийшов в непридатність необхідно 1-2 рази на рік очищати труби, захисні решітки і жолоби від нагромадилося в них сміття. Якщо цього не робити, то з часом десь утворюється зазор і під час дощу або танення снігу вода затечет на фасад або потрапить під покрівлю. Через це зазвичай сиреют стіни, знижується їх міцність і приходить в непридатність обробка.

Не рекомендуємо затягувати з викликом наших майстрів у таких випадках:

на трубах або жолобах з металу з’явилася корозія;
пластикові елементи дали тріщину;
кріплення труб або їх сполуки ослабли через сильний вітер або механічного пошкодження;
на місцях стиків водостічних труб спостерігаються протікання;
під час дощу або танення снігу є застій води в жолобах або трубах.

Ціна матеріалів і монтажних робіт безпосередньо залежить від протяжності водостоку і складності його конфігурації. Для складання кошторису рекомендуємо запросити на об’єкт нашого професійного альпініста. Він приїде у зручний для вас час, виконає всі необхідні виміри і порекомендує оптимальний варіант водостічної системи з пластика або металу. Оформити заявку ви можете на сайті, скориставшись формою зворотного зв’язку або зв’язавшись з нами по вказаним номером телефону. Безкоштовна консультація по всім супутнім питань від досвідчених майстрів – телефонуйте!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top