+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Ремонт вентильованих фасадів

Вентильовані фасади – це складні системи, які забезпечують захист будівлі від несприятливих погодних умов, а також гарантують звукоізоляцію. Для багатьох людей це ще можливість надати будинку неповторний і сучасний стиль, створити свій імідж. Але під впливом різних факторів облицювальні системи пошкоджуються і потребують відновлення не тільки функціональності, але і естетичності. Найчастіше страждає саме декоративна частина фасаду, рідше деформується сама конструкція. Причиною цього може бути або осаду будинку, аварійний стан водостоку або механічне пошкодження, наприклад, впало дерево і т.д.

Ремонт вентилируемых фасадов

Існує три види ремонту вентильованого фасаду:

Фарбування – спрямована на відновлення естетичного вигляду. Передбачає нанесення спеціальних покриттів, які в подальшому будуть захищати панелі від впливу кліматичних факторів.

Косметичний – заміна певних елементів облицювання, установка необхідних додаткових кріплень.

Капітальний – повна заміна здебільшого облицювання, елементів і утеплювачів.

Щоб конструкція фасаду була максимально надійною, а естетичний вигляд відповідав бажанням замовника, використовуються найрізноманітніші матеріали для кріплення, утеплення і декорації фасаду.

Наша компанія використовує тільки якісні і сучасні матеріали, які забезпечать надійність і довговічність конструкції. Вибір матеріалів здійснюється разом з фахівцями і професіоналами, які, маючи великий досвід, зможуть вибрати найоптимальніший варіант для Вас.

Етапи ремонту вентильованих фасадів:

  1. Первинний огляд об’єкта. На цьому етапі визначаються проблеми, що виникли в фасаді.
  2. Підготовка до виконання робіт. Заготівля необхідних матеріалів, а також підготовка фасаду.
  3. Демонтаж деталей, які отримали пошкодження.
  4. Залежно від виду ремонту, проводяться роботи по утепленню фасаду.
  5. Заміна несправних частин несучої конструкції.
  6. Усуваються незначущі проблеми (тріщини, протікання і т.д.).
  7. Відновлення естетичного вигляду.

Команда альпіністів нашої компанії професійно і комплексно виконає ремонт вентильованих фасадів в найкращому вигляді. Адже ми працюємо тільки з новітніми і надійним обладнанням, всі роботи виконуємо оперативно, згідно з усіма правилами та нормами, до роботи допускаються лише досвідчені і сертифіковані професіонали-альпіністи. Довіривши нам ремонт фасаду Вашої будівлі, Ви подаруєте йому друге життя і значно збільшите термін експлуатації.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top