+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Монтаж повітроводів методом промислового альпінізму

Монтаж повітроводів вентиляції альпіністами в Києві

Пропонуємо послуги по монтажу повітропроводів промисловими альпіністами в Києві. Ми працюємо на будь-яких об’єктах, встановлюємо всі види вентиляційних систем без застосування спецтехніки (автовишок і кранів) і будівельних лісів, тому виконуємо замовлення швидко і за доступними цінами. Для нас не має значення висота, тип будівлі, конфігурація, протяжність траси і загальний обсяг робіт – наше спорядження дозволяє встановлювати вентиляційні труби на фасадах будівель, під дахом виробничих цехів і торгових центрів, всередині існуючих шахт та інших важкодоступних місцях.

Основні правила монтажу повітропроводів на висоті

Наші фахівці проводять монтаж систем вентиляції в суворій відповідності з наявними проектом. При цьому ми неухильно дотримуємося таких вимог:

  1. Перед початком робіт обов’язково перевіряємо можливість прокладки воздуховодов вентиляції по заданій трасі.
  2. Переконуємося в відсутності перешкод, що ускладнюють підйом або кріплення вентиляційних каналів. Всі відхилення від проекту погоджуємо з замовником.
  3. Ніколи не виконуємо монтажні роботи в поодинці, працюємо бригадами по 2-3 людини.
  4. Ретельно стежимо за тим, щоб при монтажі вентиляційної системи по всій трасі не було прогинів. Вони ведуть до падіння тиску в магістралі і, як наслідок, до збільшення витрат на електрику і посиленому зносу активного обладнання.
  5. Зібраний повітропровід заземлюючих, щоб на його поверхні не накопичувався статичний заряд.
  6. З’єднуємо відрізки коробів відповідно до штатної системою кріплення, щоб забезпечити рух повітря по спіралі. Це обов’язкова умова оптимальної роботи вентиляційної системи.
  7. Монтаж повітроводів на висоті виробляємо з максимальною акуратністю, щоб уникнути пошкоджень їх поверхні і особливо місць з’єднань. Для прокладки каналів в умовах обмеженого простору використовуємо освітлення, а в місця проходу через стіни і перекриття закладаємо захисні металеві гільзи.
  8. Прямуємо правилами організації вигинів траси: різких поворотів уникаємо, радіус вигину робимо не менше подвоєного діаметра повітроводу.

Різновиди повітропроводів вентиляції

Вентиляційні труби можна класифікувати за кількома ознаками:

  • за типом матеріалу – металеві (оцинкованої або нержавіючої сталі), пластикові або текстильні (з поліамідної тканини);
  • за формою поперечного перерізу – прямокутні або круглі. Прямокутні повітропроводи зазвичай використовують в місцях з обмеженою монтажною висотою, а також при відкритому способі установки, оскільки вони мають більш привабливий зовнішній вигляд. Круглі труби забезпечують найкращі умови для проходження повітря за рахунок відсутності різких змін геометрії внутрішніх стінок, через які в потоці часто виникають зони турбулентності;
  • по жорсткості каналу – гнучкі, напівгнучкі і жорсткі. Гнучкі вироби використовуються для побутових систем вентиляції, з їх допомогою виконують монтаж повітропроводів витяжки. На промислових підприємствах встановлюють переважно жорсткі короби з оцинкованої сталі. Якщо на об’єкті спостерігається регулярне перевищення норми вмісту вологи або агресивних хімічних сполук, використовують повітроводи з нержавіючої сталі.

Точні параметри всіх елементів системи вентиляції зазвичай визначаються проектним рішенням. Наші альпіністи виконують монтаж повітропроводів будь-яких розмірів, форм і варіантів виготовлення. Надсилайте нам технічне завдання і замовляйте проведення висотних робіт у зручний для вас час.

Порядок проведення монтажних робіт

Монтаж повітроводів вентиляції починається з найнижчої точки траси. У зручному для подачі туди місці ми складаємо необхідні матеріали, на покрівлі встановлюємо конструктив підйомного механізму – поліспаста і кріпимо страхувальні троси альпіністів. Потім на землі збираємо укрупнені вузли вентиляційної системи з тим розрахунком, щоб їх можна було підняти на висоту за допомогою наявного обладнання.

Далі робота проводиться в такому порядку:

  1. Намічаються точки установки кронштейнів, на які будуть укладатися повітроводи, в них буряться отвори необхідної глибини.
  2. В отвори вставляються металеві анкери, до них кріпляться кронштейни.
  3. Зібрані секції піднімаються, встановлюються на кронштейни, з’єднуються один з одним і попередньо закріплюються. Місця стику ізолюються герметиком або спеціальними ущільнювальними стрічками і скручуються саморізами.
  4. Перевіряється точність установки труб на зібраному ділянці: горизонтальний рівень, відсутність провисів, герметичність всіх з’єднань. Після досягнення необхідної точності все елементи остаточно фіксуються на кронштейнах.
  5. Проводиться монтаж інших ділянок траси. Для цього альпіністське обладнання переміщається в зручну точку, на землі збираються чергові секції з повітропроводів, після чого описаний процес повторюється на новому місці.

Дуже важливо надійно закріпити кронштейни і ретельно обробити всі зчленування, не допустивши перекосів і деформації елементів. Робити це доводиться на великій висоті, часто в умовах обмеженого простору і при недостатній освітленості, тому впоратися з таким завданням може тільки дуже досвідчений монтажник. Звертайтеся в нашу компанію, у нас працюють професійні промислові альпіністи, які склали не один десяток подібних об’єктів. Ми змонтуємо систему вентиляції на вашому будинку в повній відповідності з діючими нормативами і забезпечимо всі умови для її штатного функціонування.

Інструменти і матеріали, що застосовуються для монтажу

В процесі установки воздуховодов наші майстри користуються стандартним набором інструментів, який необхідний для виконання більшості монтажних робіт:

  • перфоратор – для свердління отворів під кріплення кронштейнів в бетоні, цеглі та моноліті;
  • шуруповерт – для закручування болтів і саморізів;
  • ніж, ножиці по металу, кусачки, плоскогубці – для підрізування труб вентиляції під потрібні розміри або конфігурацію;
  • рулетка, незмивні маркери – для проведення вимірювань;
  • набір кистей – для нанесення герметика на фланці з’єднуються;
  • рівень – для перевірки горизонтального положення конструкції;
  • викрутки, гайкові ключі, ліхтар.
  • Для підйому повітропроводів на висоту ми використовуємо спеціальне пристосування – поліспаст.

Поліспаст – монтується на даху і складається з декількох блоків, через які пропущена мотузка. Відомо, що зусилля, яке потрібно прикласти для підйому, зменшується пропорційно кількості встановлених блоків. Наші фахівці проводять розрахунок перед кожним замовленням і привозять на об’єкт обладнання необхідної вантажопідйомності.

З витратних матеріалів зазвичай ми застосовуємо:

  • герметик або фольгированную стрічку для обробки місця з’єднання повітропроводів;
  • кріпильні елементи – болти, саморізи, дюбель-цвяхи, анкери, металеву перфоровану стрічку, стяжки;
  • монтажні хомути і траверси з металевої смуги і кутової сталі.

Звертайтеся в нашу компанію для замовлення професійного монтажу повітропроводів альпіністами в Києві. Робота на висоті – ця наша спеціалізація, ми гарантуємо, що вентиляційна траса на вашому об’єкті буде прокладена швидко і якісно.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top