+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Підйом вантажів

Підйом вантажів на висоту в Києві та Київській області

Якщо вам необхідно встановити в квартирі або офісі великогабаритні предмети, які неможливо занести туди звичайним способом – не вистачає ширини сходового отвору, вага меблів або техніки настільки великий, що її не можуть підняти навіть кілька вантажників, елементарно не вистачає обсягу ліфта або ширини дверного отвору, звертайтеся в компанію kliner.com.ua. Наші альпіністи вироблять підйом вантажу на необхідну висоту по фасаду будинку і подадуть його в приміщення через вікно.

Подъём грузов альпинистами

Види послуг, що надаються з підйому вантажу

Ми займаємося підйомом будь-яких вантажів в межах м.Києва та його найближчих околиць. Стандартна послуга розрахована на роботу з виробами вагою не більше 500 кг на висоті до 100 м. Таким обмеженням задовольняє більшість негабаритних предметів, які використовуються в побуті. Це можуть бути:

  • сантехнічні вироби – ванни, джакузі, душові кабіни;
  • масивні меблі – дивани, нерозбірні столи або шафи (найчастіше ручної роботи), кухонні стільниці;
  • важкі речі – роялі, сейфи, металеві двері;
  • побутова техніка – холодильники, кухонне обладнання, плазмові панелі;
  • окремі частини встановлюються систем – зовнішні блоки кондиціонерів, вікна, склопакети, негабаритні двері;
  • рекламні конструкції, призначені для монтажу на фасаді будинку або на даху.

Для підйому таких вантажів альпіністи використовують спеціальний механізм, який називається поліспасти. Він приводиться в дію фізичною силою людей, що тягнуть мотузку, яка пропущена через кілька блоків. Для переміщення більш важких предметів використовуються лебідки з електричним приводом.

Якщо потрібно вирішити більш складну задачу, наприклад, як підняти вантаж на дах багатоповерхового будинку або в квартиру, що знаходиться на висоті понад 100 м, необхідно провести попереднє обстеження будівлі. Фахівці вивчають особливості його архітектури, влаштування покрівлі, а також проводять розрахунки вітрового навантаження. Тут потрібна особлива кваліфікація виконавців, які беруть на себе дуже велику відповідальність, тому ціна підйому визначається індивідуально. Звертайтеся до наших менеджерів за точним розрахунком вартості послуг в подібних ситуаціях.

Цены на подъем груза альпинистами в Киеве и Киевской области

НАИМЕНОВАНИЕ РАБОТЕД.ИЗМЦЕНА ОТ
Подъем грузадо 50 кг1200 грн
Подъем грузадо 100 кг3000 грн
Подъем грузадо 200 кг6000 грн
Подъем грузадо 300 кг10000 грн
Подъем грузадо 400 кг14000 грн
Подъем грузасвыше 400 кгдоговорная

Що потрібно знати перед тим, як замовляти підйом вантажів через вікно

Перед оформленням замовлення необхідно:

  • Виміряти габарити вантажу і переконатися, що він пройде в віконний проріз. Необхідно враховувати, що упаковка збільшує розміри піднімаються предметів.
  • Домовитися про можливість виходу на дах в призначений час. Альпіністам потрібно буде закріпити там своє устаткування та обладнання.
  • Подбати про те, щоб під місцем проведення робіт не було сторонніх предметів, машин і людей. Бажано обгородити всю ділянку спеціальної сигнальною стрічкою.
  • Пам’ятайте, що підйом великогабаритних вантажів на велику висоту можна проводити тільки в світлий час доби. Працювати при сильному вітрі категорично забороняється.

Процес підйому негабаритного вантажу

Ми беремося за замовлення будь-якої складності і даємо фінансові гарантії збереження як наданого нам вантажу, так і загальнобудинкового майна, оскільки займаємося цією роботою вже 9 років і відпрацювали технологію підняття вантажів до дрібниць. Подробиці процедури опишемо на прикладі підйому дивана через вікно:

Огляд місця. Перед початком робіт фахівці перевіряють прилеглу територію і вживають заходів щодо обмеження доступу на об’єкт.

Кріплення механізмів поліспаста. На даху збирається потужний металевий каркас, на ньому кріпляться блоки, через які пропускається мотузка. Кількість блоків визначається попереднім розрахунком і залежить від ваги, що піднімається ізделія.Сам диван надійно упаковується (перевіряється цілісність і герметичність заводської упаковки) і фіксується на тросі так, щоб уникнути навіть мінімальної ймовірності критичних змін його положення в процесі транспортування.

Підйом вантажу. Одна людина поступово вибирає мотузку, другий стежить за становищем дивана щодо фасаду, натягуючи спеціальний страхувальний трос. Ця частина роботи дуже важлива – за допомогою управління страхувальним тросом запобігає розгойдування вантажу і його контакт з архітектурними та технічними виступами на фасаді (кондиціонерами, гратами вікон, балконами і т. Д.).

Подача в вікно. Коли підйом вантажу на поверх зроблений, страхувальний трос послаблюється, при цьому вся конструкція переміщається в сторону віконного отвору і акуратно заводиться в приміщення.

Приймання вантажу. Піднятий диван ставиться на приготоване місце, звільняється від кріплень і розпаковується.

Демонтаж вантажопідйомного механізму.

Таким способом ми можемо не тільки підняти, але і опустити громіздкі предмети на землю, щоб перевезти їх в інше місце. Замовляйте у нас повний комплекс послуг промислових альпіністів, якщо ви плануєте переїзд і хочете зберегти дорогі вам речі в їх первинному стані.

Принцип роботи поліспаста

Поліспаст – це пристрій, що складається з декількох рухомих і нерухомих блоків, через які пропущена мотузка. Його робота заснована на принципі «виграємо в силі – програємо у відстані», який по-іншому називається золотим правилом механіки. Кожен блок зменшує зусилля, яке необхідно прикласти для того, щоб вантаж почав підніматися.

Для механізму з двох блоків виграш в силі становить два рази, з трьох – три і т. Д. Рівно стільки ж ми програємо у відстані, т. Е. Довжина мотузки, яку необхідно витягнути, буде в два, три і так далі раз більше , ніж відстань, яку повинен пройти вантаж. Наприклад, якщо необхідно підняти через вікно стільницю вагою 150 кг на десятий поверх (висота 30 м), то при використанні поліспаста з п’яти блоків потрібно прикласти силу в 150/5 = 30 кг, а мотузки при цьому буде потрібно 30 · 5 = 150 м ( плюс запас на кріплення з обох сторін).

Подібний розрахунок ми проводимо для кожного замовлення і відповідно до його результатами вибираємо конфігурацію обладнання, необхідного для виконання роботи.

Переваги підйому вантажу через вікно

Наш багаторічний досвід в поєднанні з сучасними методами промислового альпінізму дозволяє запропонувати вам просту і зрозумілу послугу гарантованого підйому негабаритних вантажів в квартиру або офіс. Описаний спосіб практично не має обмежень і забезпечує:

Економію грошей. Робота альпіністів коштує дешевше, ніж застосування автовишок і підйомних кранів. До того ж спеціальна техніка не завжди може під’їхати в необхідне місце і має природне обмеження по висоті підйому;

Гарантію збереження майна. Ви можете спокійно довірити нашим фахівцям підйом через вікно найдорожчих меблів, техніки або антикварної речі – досвід у них величезний, а методика відпрацьована і абсолютно надійна. За всі роки роботи у нас не було жодного аварійного випадку;

Оперативність. Весь процес, включаючи навішення устаткування, зазвичай займає кілька годин, т. Е. Його можна спокійно завершити у зручний для вас час;

Універсальність. Промислові альпіністи вільно працюють в районах з щільною забудовою, тому ми можемо виконати підйом негабаритних вантажів по будь-якою адресою в Києві;

Збереження всіх конструкцій будівлі. Система кріплення поліспаста не передбачає порушення герметичності покрівельного покриття, а спосіб переміщення вантажу дозволяє управляти його траєкторією, огинати природні перешкоди на фасаді – кондиціонери, балкони, архітектурні виступи і т. П.

Якщо ви плануєте покупку великогабаритних предметів, то можливість їх занесення в квартиру або офіс не повинна бути основним фактором, що впливає на ваш вибір. Головна, щоб вони пройшли в найбільший наявний у вас віконний отвір. Все інше – справа техніки: наші альпіністи організують свою роботу так, щоб доставити необхідні предмети до цього отвору. Просто зателефонуйте нам і замовте послугу підйому вантажу через вікно. Ми зробимо все дбайливо, акуратно і точно в строк.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top