+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Герметизація вікон зовні в Києві і області

Погана герметичність вікон – одна з головних проблем зниження температури в приміщенні взимку. Особливо це важливо для власників квартир на високих поверхах, де вітряна навантаження на стіни будівлі збільшується. Охолодження квартири призводить до підвищення витрат на опалення, знижує комфорт життя в будинку.

Наша компанія пропонує послуги промислового альпінізму. Використовуючи спеціальне спорядження, ми виконуємо зовнішню герметизацію швів пластикових вікон, що дозволяє усунути протяги, збільшити якість теплоізоляції. Холодні укоси і потоки холодного повітря більше не будуть створювати дискомфорт у вашому житло.

Чому дме з вікон в квартирі?

Візуально вікно може не пропускати повітря, не мати видимих ​​щілин. Але з плином часу монтажна піна вбирає вологу і руйнується. Це призводить до утворення мікрощілин, які пропускають повітря і стають причиною протягів. Сам склопакет тримає герметичність понад 30 років при правильній установці, а ось термін життя піни наближений до 5-7 років. Допоможе герметизація вікон ПВХ, а також внутрішніх і зовнішніх віконних укосів.

Основні ознаки необхідності герметизації швів і стиків пластикових вікон:

  • температура в кімнаті біля вікна помітно відрізняється від температури всередині приміщення;
  • якщо провести рукою біля країв віконної рами, відчувається рух холодного повітря;
  • в квартирі з’явилися ледве відчутні протяги при повністю закритих вікнах і дверях;
  • зовні видно піна – це говорить про те, що вона не захищена від впливу вологи і низьких температур;
  • з’явилася волога на схилах, що говорить про промерзанні віконного блоку.

У таких випадках важливо виконати герметизацію віконних швів зовні. Це дозволить запобігти подальшим руйнування і знизить інтенсивність теплообміну. Віконні конструкції зможуть довше прослужити, а недоліки монтажників пластикових вікон будуть повністю усунені. До речі, першою причиною швидкого руйнування монтажних матеріалів стає саме неякісна установка конструкцій.

Як правильно закласти шви?

Зсередини зробити це неможливо. Доведеться розбивати укіс, демонтувати залишки мокрою і промерзлій піни, задувати щілини новими монтажними матеріалами. Потім вам все одно доведеться виконати якісну обробку зовні, і робити це самостійно небезпечно. Краще викликати бригаду промислових альпіністів і за кілька годин вирішити проблеми у вашій квартирі.

Основні етапи герметизації віконних рам і коробок наступні:

  • фахівці спускаються на рівень ваших вікон з даху будівлі на спеціальних прив’язях;
  • демонтуються старі негерметичні матеріали, щілини відразу заповнюються герметиком;
  • проводиться поверхнева обробка, щоб на герметик не впливали опади і низькі температури;
  • декоративні поверхні повністю закривають функціональний утеплювач;
  • фахівці приймаються за такі вікна.

Такий метод дозволяє усунути будь-які зазори між стіною і віконною рамою. Використовуються спеціальні будівельні матеріали, які швидко сохнуть при будь-якій температурі, тому роботу можна виконувати навіть в холодну пору року. Універсальні герметики не підходять в цьому випадку, вони можуть прослужити всього кілька років. Професійна герметизація дозволяє використовувати вікно без протягів і продування протягом 20-30 років.

Підбір герметика – які матеріали вибрати?

Для якісного ремонту потрібно професійний матеріал. Існують Вулканізуючий, не висихають і висихають герметики. Виробники пропонують однокомпонентні і багатокомпонентні склади. Вибирати продукцію варто з урахуванням будівельних матеріалів будинку, типу віконних рам, товщини стін і інших параметрів. Неправильний підбір призведе до того, що ви не отримаєте належний ефект.

Говорити про технічні характеристики різних типів герметиків не має сенсу, так як людина без досвіду все одно не зможе якісно підібрати матеріали. З огляду на те, що ціна герметизації швів пластикових вікон демократична, краще замовити послуги професіоналам.

Де замовити послуги промислових альпіністів?

Ми спеціалізуємося на промисловому альпінізмі і надаємо послуги підприємствам і приватним замовникам. Ми готові виїхати по місту і області, виконати герметизацію вікон в Києві або в довколишніх містах. В роботі використовуємо тільки перевірені технології, які забезпечують герметичність і якість роботи віконних конструкцій і балконних блоків протягом довгих років.

Ми володіємо досвідом роботи з висотними будівлями, дотримуємося усіх вимог з безпеки для співробітників. Якщо у вашій квартирі дме з вікон, телефонуйте менеджерам компанії KLINER і замовляйте виїзд бригади в зручний час.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top