+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Спил і валка дерев

Спиляти невелике деревце нескладно, ця робота багатьох під силу, але якщо мова йде про великих дорослих примірниках, то для їх видалення потрібна робота професіоналів. Наша компанія спеціалізується на професійній обрізку і спилювання дерев в Києві та Київській області. Ми маємо великий досвід у виконанні найскладніших замовлень і гарантуємо повну безпеку при видаленні великих дерев будь-якої складності.

Коли необхідно видалення дерев


Як і будь-які живі організми, деревні рослини мають свій життєвий цикл, після закінчення якого вони засихають. Також вони можуть невиліковно хворіти, деформуватися і пошкоджуватися в результаті зовнішніх впливів, створюючи потенційну небезпеку для оточуючих. Тому на територіях населених пунктів в певний термін доведеться спиляти кожне дерево, в Києві послуги з спиляли проблемних дерев надає наша компанія. Найчастіше спилювання дерев буває необхідно в наступних випадках:

Старе рослина з численними засохлими гілками.

Нахилений стовбур, особливо якщо на ньому є тріщини, грибкові нарости, дупла.

Примірники сильно вражені жуком-короїдом, в результаті чого служать розсадником паразитів, що загрожують не тільки іншим рослинам, але і дерев’яним будівлям.

У всіх цих випадках видалення дерев необхідно через високого ризику аварійних ситуацій, а також з метою попередження поширення комах-паразитів, які погано знищуються інсектицидами через те, що ховаються в вузьких ходах під корою.

Також можуть знадобитися послуги з валки здорових дерев, коли вони заважають будівництву, ростуть в охоронній зоні ліній електропередач. В межах населеного пункту не потрібен дозвіл тільки на вирубку дерев на присадибних ділянках приватних будинків. У всіх інших випадках перед видаленням зелених насаджень необхідно отримати офіційний дозвіл державних органів.

Технологія видалення дерев


При валці дерев в межах міста необхідно дотримуватися обережності, щоб не завдати шкоди навколишньому середовищу, людям і тваринам, тому тут неприйнятні методи, що практикуються при лісозаготівлях. Арбористи нашої компанії використовують в роботі кілька технологій, застосовуючи їх відповідно до ситуації:

Вирубка чагарників з товщиною стовбурів менше 10 см.

Спіл цілком. Зазвичай він виконується з відтяжкою з троса, прив’язаного до верхньої частини стовбура для контролю його спуску на землю.

Спіл по частинах зі скиданням на землю відпиляних фрагментів.

Спіл по частинах зі спуском фрагментів на мотузках.

Спилювання цілком застосовується там, де є місце для падіння спиляного рослини. Якщо при цьому існує небезпека пошкодження дорожніх покриттів, газонів, сусідніх рослин, огорож, частин будівель і інших елементів міського середовища, то використовується спіл частинами.

Спилювання складних дерев


Складність робіт по ліквідації дерев можуть оцінити тільки професійні арбористи, знають всі особливості різних деревних порід і підводні камені, які можуть очікувати в процесі спилювання того чи іншого примірника. Це можуть бути такі складності:

Занадто високі екземпляри з великим діаметром стовбура.

Дуже міцна деревина, що важко піддається різанню – дуб, біла акація, ясен, клен, волоський горіх, бук, в’яз. Прибирання цих дерев вимагає більше часу.

Тендітна деревина, піддана несподіваним розломів при ударах зрізаних гілок і частин стовбура – тополя, верба. При роботі з цими породами необхідна особлива обережність.

Близьке розташування до будинків та інших будівель, що вимагає ювелірної точності в роботі.

Підскакування комля на висоту до півтора метрів при падінні спиляного стовбура. Цю особливість необхідно враховувати, щоб уникнути травмування робітників і пошкодження елементів навколишнього середовища.

Зростання зелених насаджень поблизу ліній електропередач, що може при падінні стовбурів привести до обриву проводів під напругою і загрозу ураження електричним струмом.

Чим складніше роботи, тим вище їх вартість і більші витрати часу. Арбористи нашої компанії, що спеціалізується на видаленні дерев в Києві, регулярно стикаються з різними труднощами в роботі і легко долають їх завдяки своєму багатому досвіду, професіоналізму і відмінній фізичній підготовці.

Переваги замовлення послуг в нашій компанії


Вартість різання дерев в Києві залежить не тільки від складності робіт, але і від того, з допомогою яких коштів вони виробляються. Ми застосовуємо просте альпіністське спорядження, тому наші розцінки в рази менше, ніж у компаній, що використовують таку дорогу спецтехніку, як автовишки та автокрани.

Наші фахівці працюють на будь-яких об’єктах, в тому числі там, куди не може під’їхати підйомна техніка. У нас можна замовити повний спектр послуг з видалення дерев в Київській області та будь-яких районах Києва. При необхідності ми виконуємо розпил на дрова, корчування пнів, подрібнення гілок, вивезення деревних відходів. Якщо вам потрібно швидко, безпечно і недорого спиляти дерево, звертайтеся!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top