image

Спил та валка дерев

Зателефонуйте нам зараз і отримайте відповіді на всі ваші запитання

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Услуги спила и валка деревьев

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Приймання заявки
Виїзд фахівця на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Якісний і зручний сервіс

Спиляти невелике деревце нескладно, ця робота багатьох під силу, але якщо мова йде про великих дорослих примірниках, то для їх видалення потрібна робота професіоналів. Наша компанія спеціалізується на професійній обрізку і спилювання дерев в Києві та Київській області. Ми маємо великий досвід у виконанні найскладніших замовлень і гарантуємо повну безпеку при видаленні великих дерев будь-якої складності.

Коли необхідно видалення дерев


Як і будь-які живі організми, деревні рослини мають свій життєвий цикл, після закінчення якого вони засихають. Також вони можуть невиліковно хворіти, деформуватися і пошкоджуватися в результаті зовнішніх впливів, створюючи потенційну небезпеку для оточуючих. Тому на територіях населених пунктів в певний термін доведеться спиляти кожне дерево, в Києві послуги з спиляли проблемних дерев надає наша компанія. Найчастіше спилювання дерев буває необхідно в наступних випадках:

Старе рослина з численними засохлими гілками.

Нахилений стовбур, особливо якщо на ньому є тріщини, грибкові нарости, дупла.

Примірники сильно вражені жуком-короїдом, в результаті чого служать розсадником паразитів, що загрожують не тільки іншим рослинам, але і дерев’яним будівлям.

У всіх цих випадках видалення дерев необхідно через високого ризику аварійних ситуацій, а також з метою попередження поширення комах-паразитів, які погано знищуються інсектицидами через те, що ховаються в вузьких ходах під корою.

Також можуть знадобитися послуги з валки здорових дерев, коли вони заважають будівництву, ростуть в охоронній зоні ліній електропередач. В межах населеного пункту не потрібен дозвіл тільки на вирубку дерев на присадибних ділянках приватних будинків. У всіх інших випадках перед видаленням зелених насаджень необхідно отримати офіційний дозвіл державних органів.

Технологія видалення дерев


При валці дерев в межах міста необхідно дотримуватися обережності, щоб не завдати шкоди навколишньому середовищу, людям і тваринам, тому тут неприйнятні методи, що практикуються при лісозаготівлях. Арбористи нашої компанії використовують в роботі кілька технологій, застосовуючи їх відповідно до ситуації:

Вирубка чагарників з товщиною стовбурів менше 10 см.

Спіл цілком. Зазвичай він виконується з відтяжкою з троса, прив’язаного до верхньої частини стовбура для контролю його спуску на землю.

Спіл по частинах зі скиданням на землю відпиляних фрагментів.

Спіл по частинах зі спуском фрагментів на мотузках.

Спилювання цілком застосовується там, де є місце для падіння спиляного рослини. Якщо при цьому існує небезпека пошкодження дорожніх покриттів, газонів, сусідніх рослин, огорож, частин будівель і інших елементів міського середовища, то використовується спіл частинами.

Спилювання складних дерев


Складність робіт по ліквідації дерев можуть оцінити тільки професійні арбористи, знають всі особливості різних деревних порід і підводні камені, які можуть очікувати в процесі спилювання того чи іншого примірника. Це можуть бути такі складності:

Занадто високі екземпляри з великим діаметром стовбура.

Дуже міцна деревина, що важко піддається різанню – дуб, біла акація, ясен, клен, волоський горіх, бук, в’яз. Прибирання цих дерев вимагає більше часу.

Тендітна деревина, піддана несподіваним розломів при ударах зрізаних гілок і частин стовбура – тополя, верба. При роботі з цими породами необхідна особлива обережність.

Близьке розташування до будинків та інших будівель, що вимагає ювелірної точності в роботі.

Підскакування комля на висоту до півтора метрів при падінні спиляного стовбура. Цю особливість необхідно враховувати, щоб уникнути травмування робітників і пошкодження елементів навколишнього середовища.

Зростання зелених насаджень поблизу ліній електропередач, що може при падінні стовбурів привести до обриву проводів під напругою і загрозу ураження електричним струмом.

Чим складніше роботи, тим вище їх вартість і більші витрати часу. Арбористи нашої компанії, що спеціалізується на видаленні дерев в Києві, регулярно стикаються з різними труднощами в роботі і легко долають їх завдяки своєму багатому досвіду, професіоналізму і відмінній фізичній підготовці.

Переваги замовлення послуг в нашій компанії


Вартість різання дерев в Києві залежить не тільки від складності робіт, але і від того, з допомогою яких коштів вони виробляються. Ми застосовуємо просте альпіністське спорядження, тому наші розцінки в рази менше, ніж у компаній, що використовують таку дорогу спецтехніку, як автовишки та автокрани.

Наші фахівці працюють на будь-яких об’єктах, в тому числі там, куди не може під’їхати підйомна техніка. У нас можна замовити повний спектр послуг з видалення дерев в Київській області та будь-яких районах Києва. При необхідності ми виконуємо розпил на дрова, корчування пнів, подрібнення гілок, вивезення деревних відходів. Якщо вам потрібно швидко, безпечно і недорого спиляти дерево, звертайтеся!

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

 

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Так, наша компанія надає гарантію на виконані роботи і відповідає за якість послуг, наданих нашими альпіністами. Термін гарантії варіюватиметься залежно від типу виконуваних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.