+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Миття фасадів на висоті в Києві і області

Висотна миття фасадів методом промислового альпінізму в Києві та Київській області

Фасад офісного або виробничої будівлі завжди повинен бути чистим, адже його зовнішній вигляд формує перше враження про компанію. Наша фірма надає послугу миття фасадів альпіністами в Києві, поряд з іншими висотними роботами. Вже більше десяти років ми робимо свій внесок в чистоту нашого міста. Блискучий чистий фасад виглядає респектабельно, він асоціюється з успіхом і надійністю, що в сукупності з іншими ознаками хорошого іміджу компанії підвищує довіру до неї потенційних клієнтів і партнерів.

Мойка фасадов

Важко переоцінити переваги, які дає регулярне миття фасаду – ціна цієї послуги невисока, але вона допомагає економити значні кошти. Адже скупчення пилу з хімічними домішками ушкоджують поверхню облицювальних матеріалів, залишаючи в’їдаються, що не піддаються очищенню плями. Своєчасне миття фасаду видаляє агресивні забруднення, зберігаючи новий зовнішній вигляд облицювання стін. Це виливається в істотну економію на косметичних ремонтах.

Переваги співпраці з нами

Наша компанія офіційно зареєстрована в Києві, має десятирічний досвід і всі необхідні документи, що дозволяють роботи на висоті. Наша команда промислових альпіністів виконує професійну мийку фасадів на висоті і інші клінінгові висотні роботи. Клієнти замовляють наші послуги, тому що ми:

 • Працюємо швидко, в обумовлені терміни. Ми застосовуємо ефективні технології і працюємо без підйомного обладнання, використовуючи тільки мобільний альпіністське спорядження, закріплення якого вимагає мінімум часу.
 • Пропонуємо низькі ціни. Відсутність дорогою підйомної техніки і висока продуктивність дозволяють нам встановлювати низькі розцінки.
 • Забезпечуємо високу якість роботи. Для кожного випадку ми підбираємо певні методи і засоби, що дозволяють отримати найкращу якість миття стін і вікон.
 • Для наших досвідчених працівників не існує недоступних місць. Альпіністи доберуться в зони, де не застосовуються механічні підйомники.
 • Гарантуємо безпеку робіт. Наші фахівці застосовують надійні системи страховки, весь інструмент на висоті міцно фіксується, небезпека для знаходяться внизу людей виключена.
 • Ознайомчий виїзд на об’єкт здійснюємо безкоштовно.

Багато компаній, вперше скористалися нашими послугами висотної миття фасадів в Києві, стають нашими постійними клієнтами.

Цена на услуги по мойки фасадов

НАИМЕНОВАНИЕ РАБОТЕД.ИЗМЦЕНА ОТ
Мойка фасада методом промышленного альпинизмам.кв15 грн
Мойка фасада с землим.кв9 грн
Послестроительная мойка фасадам.кв40 грн
Мойка с использованием лестниц, лесовм.кв25 грн
Мойка фасадов зданий с применением деионизированной водым.кв20 грн

Різновиди технологій миття фасадів альпіністами

У нашому арсеналі є три ефективних технології миття фасадів:

 • ручна мийка;
 • миття апаратами високого тиску;
 • метод WFP.

Ручне миття можливо, коли альпіністові вдається наблизитися до поверхні, що очищається на відстань витягнутої руки. В ході чистки використовуються спеціальні миючі засоби, а також скребки, швабра з мопом, тканинні серветки, гумова стяжка для прибирання вологи.

Цей спосіб очищення фасадів частіше застосовується при забрудненнях, які чинять спротив змиву напором води, коли потрібно механічне видалення налиплого сторонніх матеріалів. Ця робота кропітка, тому вартість миття фасадів вручну вище, ніж при використанні інших технологій.

Миття фасадів апаратами високого тиску полягає в обробці поверхні струменем води великої напору з шланга з розпилюючи наконечник. Потужний струмінь швидко змиває налиплу пил і бруд. При цьому вода добре промиває всі щілини, западини, важкодоступні місця. Переваги апаратного миття – у високій продуктивності і можливості дістатися до зон утрудненого доступу.

При апаратної мийці використовується звичайна вода, тому після її висихання на склі та інших глянцевих поверхнях залишаються сольові розводи. Попередити їх поява можна за допомогою ручної обробки гумовою стяжкою, або застосувавши метод WFP, при якому всі солі змиваються деминерализованной водою.

WFP (Water Fed Pole) – це деіонізірованная вода, очищена шляхом іонного обміну. У ній немає солей, отже, після її висихання не залишається сольових розлучень. Вікна та стіни, помиті методом WFP, що не потребують осушення гумовими стяжками, після висихання вологи їх поверхня стає бездоганно чистою.

Миття методом WFP проводиться телескопічним шлангом, здатним розсуватися до 18 метрів, що дає можливість вимити фасади до 5-6 поверху, перебуваючи на землі. Висока растворяющая здатність деионизированной води в поєднанні з напором, під яким вона подається, дозволяють відмінно мити вітрини магазинів, вікна офісів та квартир, стіни з різних матеріалів.

Ручного миття метод WFP поступається тільки при наявності стійких забруднень, коли потрібно їх прибирання скребками та хімічними очисниками. Одна з переваг WFP миття фасадів будівель – ціна, яка в півтора рази нижче, ніж при митті вручну.

Спосіб миття фасадів вибирається після огляду об’єкту, виходячи з таких факторів:

 • вид матеріалів і характеристики поверхонь, які потребують очищення;
 • характер і ступінь забруднень;
 • ступінь доступності очищуються.

Для кожного випадку ми підбираємо відповідну технологію або їх комбінацію, що дозволяють провести очищення фасадів швидко, якісно і з мінімальними витратами.

Послідовність проведення робіт

Після прийняття замовлення в обумовлений термін проводиться безкоштовний огляд об’єкта нашим фахівцем для оцінки обсягу робіт і вибору способу очищення фасаду. Потім в призначений час на об’єкт прибувають промислові альпіністи, закріплюють спорядження на висоті і починають роботу.

Ручна мийка

Процес миття фасадів вручну містить наступні етапи:

 • висотники миють стіни верхнього поверху з застосуванням мопов, води або очищувальних засобів, стяжок і серветок;
 • потім очищувач наносять на шибки;
 • скляну поверхню миють мопом;
 • видаляють скребком стійкі забруднення;
 • обробляють скла гумовою стяжкою;
 • серветками миють рами;
 • оглядають вимитого поверхні і усувають всі недосконалості;
 • потім альпіністи повторюють ці дії для поверхів, розташованих нижче.

Мийка апаратом високого тиску

До початку робіт виконується підключення апарату високого тиску до електроживлення і водопроводу. Потім альпініст виробляє висотне миття фасаду, опускаючись згори вниз.

При необхідності проводиться обробка вимитого поверхні гумової стяжкою або методом WFP для попередження появи розлучень.

Якщо вам необхідна миття фасадів альпіністами в Києві, то краще співвідношення ціни і якості роботи ви знайдете у нас, звертайтеся!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top