+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Монтаж димоходів в Києві та області

Пропонуємо послуги по монтажу димоходів в Києві та області силами професійних промислових альпіністів. Виїжджаємо на приватні та виробничі об’єкти, працюємо з будь-якими видами труб і на будь-якій висоті, гарантуємо якість і безпеку встановленої системи димовидалення.

Технологія установки труби димоходу

Якщо система опалення збирається після закінчення будівництва або на вже експлуатується об’єкті, димохід найчастіше розташовують зовні і прокладають по фасаду будівлі. Монтаж димохідної труби в таких випадках ми виробляємо в кілька етапів:

 1. Висновок димоходу з приміщення. У стіні вирізаємо отвір і встановлюємо спеціальний прохідний вузол. Через нього виводимо трубу, з’єднані з тепловому агрегату (котла). Потім на трубу надягаємо трійник, на нижньому відвід якого розташований конденсатосборник.
 2. Монтаж вертикальної частини димоходу. Надійно закріплюємо трійник на поверхні фасаду і послідовно встановлюємо на нього необхідну кількість труб до досягнення заданої висоти (вона розраховується на етапі проектування). Місця стику фіксуємо хомутами, а самі труби кріпимо до стіни будівлі через кожні 2 метри.
 3. Установка оголовка. У верхній точці димоходу монтуємо дефлектор. Він збільшує тягу і одночасно захищає внутрішній простір труб від потрапляння опадів і сторонніх предметів. Якщо димохід піднімається над поверхнею даху більш ніж на 1,2 м, додатково зміцнюємо його сталевими розтяжками.

Використовувати одностінні труби для зовнішнього димоходу ми не рекомендуємо, тому що їх треба додатково утеплювати. З них виконується тільки початкова ділянка димового каналу, підключений безпосередньо до вихідного патрубка котла. При установці димоходу з сендвіч-труб утеплення не потрібно.

Вартість робіт по монтажу димаря альпіністами

Як видно з опису технології, основна частина робіт проводиться на висоті. Для багатьох промислових будівель і великих приватних будинків доступ до верхньої частини фасаду можна отримати тільки за допомогою спеціальних пристосувань. Найпростіший і зручний спосіб – звернутися в нашу компанію і замовити послуги промислових альпіністів.

Вартість монтажу зовнішнього димоходу з нержавіючої сталі залежить від:

 • конфігурації фасаду і кількості складових елементів димоходу;
 • висоти будівлі і зручності кріплення альпіністського обладнання на даху;
 • зовнішнього діаметра труб;
 • складності проходу через стіну (визначається матеріалом стіни, її товщиною, розмірами отвору);
 • кількості вертикальних секцій і трудомісткості їх кріплення;
 • необхідності додаткових робіт (утеплення, встановлення розтяжок, обробка поверхні стіни);
 • погоди (ціни на монтаж димарів в холодну пору року і в сильну спеку вище, ніж при звичайних умовах).

Приблизні розцінки наведені в нашому прайс-листі. Остаточну вартість ми зможемо назвати після огляду місця проведення робіт. Телефонуйте і залишайте заявку, ми організуємо виїзд майстра-оцінювача в зручне для вас час.

Переваги промислового альпінізму

Викликати альпіністів для установки димоходу – оптимальне, а іноді і єдино можливе рішення. За допомогою наших професійних монтажників, які вміють працювати на будь-яких об’єктах, ви зможете запустити систему опалення за один день.

Монтаж повітроводів методом промислового альпінізму має багато переваг:

 • не потрібно замовляти спецтехніку і готувати місце для її роботи. Та й не до кожного будинку можна впритул під’їхати на автомобілі. Особливо це стосується приватних будинків з упорядкованими земельними ділянками;
 • немає ніяких обмежень по висоті. Ваше завдання – забезпечити доступ на дах, все інше ми зробимо самі;
 • немає необхідності в підготовчих заходах. Будувати лісу, монтувати підйомники, колиски та інші пристрої не буде потрібно. Ми приїжджаємо і відразу починаємо працювати. Час на установку і закріплення спорядження – 1-2 години;
 • відсутній ризик неякісної установки труб і кріпильних елементів димоходу. У висотних монтажників є зручний доступ до будь-якої ділянки даху і фасаду, тому дотримання вимог технології – це питання лише досвіду і кваліфікації, яких у наших фахівців цілком достатньо.

Наші висотники мають багаторічний досвід установки димоходів з нержавіючої сталі і всі необхідні допуски і дозволу для роботи в промальпа. Звертайтеся до нас навіть в найскладніших випадках, ми знайдемо можливість виконати ваше замовлення зі стовідсотковою гарантією надійності і безпеки.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top