+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Фарбування фасадів будівель в Києві і області

Щоб оштукатурене будівля виглядала свіжо і презентабельно, його необхідно періодично фарбувати. Регулярна фарбування фасаду не тільки покращує естетичне сприйняття будинку, але і дозволяє економити на його утриманні. Найвигідніше замовити фарбування фасаду будівель промислових альпіністів. Відсутність витрат на підйомну техніку і оперативність ведення робіт дозволяють нам встановлювати найнижчі розцінки.

Наша компанія промислового альпінізму вже більше дев’яти років виконує фарбування фасадів в Києві. Руками наших досвідчених висотників пофарбовані сотні будинків в різних районах нашого міста. Після нашої забарвлення фасад виглядає оновленим і довго зберігає свіжий привабливий вигляд. Висока якість наших робіт ми підтверджуємо гарантією.

Технологія фарбування стін альпіністами

Фарбування фасаду альпіністами відрізняється тільки специфікою проведення висотних робіт. Всі етапи технології фарбування неухильно дотримуються, і якість їх виконання залишається незмінно високим.

Фарбування стін передує підготовка, що включає в себе наступні кроки:

  • Фахівці закріплюють на даху альпіністське спорядження, огороджують територію під місцем роботи.
  • Щоб не забруднити вікна і відливи, на них за допомогою скотча кріпиться захисна плівка.
  • При необхідності виконується гідроструйна очищення стін від старого фарбувального шару.
  • Після висихання стін проводиться їх огляд і виявлення дефектів штукатурки. Поверхня простукується, все неміцні частини штукатурки видаляються, розчищаються тріщини.
  • Розчищені ділянки покриваються ґрунтовкою і вирівнюються штукатурним розчином і шпаклівкою.
  • Після висихання відремонтованих ділянок виконується грунтовка фасаду складом, який підбирається з урахуванням обраного виду фасадної фарби.
  • Коли грунтовка просохне, переходять безпосередньо до фарбувальних робіт.

Інструмент для нанесення фарби вибирається відповідно до стоять завданнями. Найбільшою продуктивністю володіють апарати високого тиску, при використанні яких фарба наноситься на фасад методом розпилення. Цей спосіб особливо зручний для забарвлення рельєфних поверхонь, стін з цегли. Застосування фарбувальних апаратів обмежується довжиною шлангів, видами фарби (деякі з них забивають краскопульт), а також неможливістю роботи в вітряну погоду.

Малярські кисті зручні для використання на кордонах фарбувальних зон. В основному їх застосовують при виділенні кольором декоративних архітектурних елементів – колон, наличників, карнизів.

Фарбувальні валики застосовуються для фарбування фасадів будівель найчастіше. Кожен рух інструменту дозволяє нанести лакофарбовий матеріал на площу значно більшу, ніж при використанні кисті, за рахунок чого робота прискорюється.

Для отримання якісного результату фарбування стін проводиться в два шари з перервою для висихання.

Вибір матеріалу для фарбування фасадів

Фасади будинків постійно піддаються впливу несприятливих факторів навколишнього середовища. Щоб захищати стіни від руйнування і зберігати їх привабливий вигляд, фасадні фарби повинні бути стійкі до дії високих і низьких температур, УФ випромінюванню, опадам і забруднень. Також вони повинні мати хорошу паропроникність, щоб не перешкоджати проходу через стіни водяної пари.

Усім цим умовам відповідають фасадні фарби:

  • акрилові;
  • силіконові;
  • силікатні.

Силікатні фарби почали застосовуються для фарбування зовнішніх стін набагато раніше акрилових і силіконових. Вони створюють довговічне покриття, не вигоряють на сонці і не змиваються дощами, мають гарну паропроникність. Однак силікатні фасадні фарби підходять тільки для цементної штукатурки і не застосовуються поверх штукатурок або фарб на акрилової або силіконовій основі.

Акрилові фасадні фарби – найпопулярніший вибір для фарбування фасадів, адже вони поєднують в собі довговічність і відмінні експлуатаційні якості покриття з порівняно невисокою ціною. При підборі правильного складу грунтовки вони можуть використовуватися на будь-яких поверхнях.

Силіконові фасадні фарби – найсучасніший і дорогий матеріал. Їм властива висока стійкість до всіх негативних факторів середовища, в тому числі – до розвитку мікроорганізмів. Вони мають гарну паропроникністю і неперевершеною довговічністю, можуть застосовуватися з будь-якими штукатурками. Але головна їхня перевага в тому, що вони не вбирають забруднення повітря. При фарбуванні фасадів силіконовими фарбами пил та інші забруднюючі речовини легко змиваються дощами, завдяки чому стіни надовго зберігають свою яскравість.

Нюанси при фарбуванні

Сприятливі умови для фарбування фасадів – суха погода без сильного вітру з температурою зовнішнього повітря від +5 до + 25 ° C. При температурах від +5 до -5 ° C фарбувати фасаду не рекомендується, оскільки в таких умовах відбувається випадання роси на поверхні стін. Крім того, на холоді ускладнюється процес висихання. При негативних температурах фарба не висихає, а замерзає на поверхні, в результаті чого отримане якість покриття не відповідає заявленому.

Однак існують морозостійкі акрилові барвники на розчинниках, які можна використовувати при температурах аж до 20 ° морозу. Ціна їх досить висока, до того ж і робота фахівців в таких погодних умовах обійдеться дорожче. Тому набагато вигідніше зробити замовлення послуги забарвлення фасаду промисловими альпіністами в теплу пору року.

Якщо вам необхідне фарбування фасаду будинку, звертайтеся в нашу компанію. Ми виробляємо фасадні роботи в Києві на будівлях будь-якої висоти. Гарантуємо високу якість і оперативність виконання робіт, низькі ціни, оплату в суворій відповідності до кошторису.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top