+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Покрівля дахів руберойдом в Києві і області

Надійність і довговічність покрівлі забезпечується вибором якісного матеріалу і його бездоганної укладанням. Якщо ви шукаєте фахівців, які виконають монтаж покрівлі наплавляється в Києві з гарантованою якістю, звертайтеся в нашу компанію. Ми маємо багаторічний досвід в покрівлі дахів руберойдом, використовуємо тільки перевірені якісні матеріали та завжди сумлінно ставимося до роботи. Як показує практика, покриті нами даху не потребують ремонту як мінімум найближчі пару десятків років. До того ж при високій якості роботи наша компанія пропонує монтаж покрівель руберойдовий за демократичними розцінками, що не перевищує середньоринкові.

Покрівля руберойдом: процес монтажу

Технологія монтажу руберойду на дах залежить від виду використовуваного матеріалу. Традиційно руберойд виготовлявся з тугоплавкого бітуму з прошарком покрівельного картону і захисною мінеральною присипкою на лицьовій стороні. Такий матеріал наклеюється на дах в 2-5 шарів за допомогою бітумної мастики. Але зараз частіше використовуються сучасні види цього покриття, нижній шар яких складається з вузького бітуму:

  • рубемаст – на основі покрівельного картону;
  • склоруберойд, що має каркас з стелохолста;
  • євроруберойд на основі міцної тканини з поліестеру.

В процесі монтажу ці види руберойду розігріваються газовим пальником, в результаті чого їх нижній шар набуває високу адгезію.

Монтаж покрівлі наплавляється починається з підготовки поверхні, для якісної адгезії вона повинна бути рівною, сухою і чистою. При необхідності виконується демонтаж старого покрівельного покриття, монтаж нанести утеплювача, пристрій цементної стяжки. Ціна всіх цих робіт входить в загальну вартість монтажу покрівлі наплавляється.

Всі виступи на поверхні видаляються, великі поглиблення закладаються цементним розчином, дрібні – бітумом. Вирівняна, очищена і просушеної поверхня грунтується бітумною мастикою, після її висихання приступають до наплавленню м’якої покрівлі. Часто рубероидная покрівля наплавляється поверх старого покриття, яке попередньо ремонтується і вирівнюється.

Роботу починають з нижньої частини скатної покрівлі або від зливної воронки плоского даху. Рулони руберойду розгортають і оглядають на предмет виявлення дефектів, потім відмірюють необхідну довжину. Відрізану смугу скачують назад і починають наплавление, прогріваючи матеріал газовим пальником, і розгортаючи рулон уздовж наміченої лінії. Щоб уникнути появи повітряних бульбашок, матеріал накочують валиком.

На плоских дахах руберойд приклеюють з 25-сантиметровим заходом на парапет і для герметичності зверху притискають спеціальною металевою планкою. Навколо зливу накладається додатковий шар руберойду. Кожна наступна смуга монтується з 10-сантиметровим напуском на попередню, стик додатково прогрівається і накочується валиком. Як правило, монтаж руберойду проводиться в кілька шарів – від 2 до 5, кожен шар килима наплавляється в одному і тому ж напрямку, але зі зрушенням по ширині. Багатошаровість забезпечує відмінну гідроізоляцію, підвищує теплоізоляцію і термін служби покрівлі.

Особливості укладання євроруберойду

Євроруберойд – найдорожчий матеріал для покрівлі наплавляється, що володіє еластичністю, високою міцністю і стійкістю до дії погодних чинників. Він в півтора рази довговічніше інших видів руберойду і служить без ремонту як мінімум 30 років. Ще одне його достоїнство – можливість обходитися меншою кількістю шарів покрівельного килима, що відбивається на загальній ціні матеріалу, а також зменшує час і вартість монтажу. Укладання євроруберойду в порівнянні з монтажем інших видів рулонних покриттів має такі особливості:

Процес укладання виключає такий етап, як огляд матеріалу перед наплавленням, оскільки його високу якість виключає можливість будь-яких дефектів.
Щоб не знизити відмінні властивості цього покриття надмірним нагріванням, необхідно правильно підібрати потужність газового пальника і вибирати оптимальний час нагрівання в відповідно до погодних умов.
Укладання євроруберойду може бути навіть одношарової, але для більшої надійності рекомендується укладати його в 2 шари.

Євроруберойд – дахове матеріал, який має європейську якість, це кращий вибір для наплавляється. А наша компанія – кращий вибір для монтажу покрівлі наплавляється в Києві та Київській області. Який би вид руберойду ви не вибрали, ми зробимо з нього надійну монолітну покрівлю, яка прослужить кілька десятків років. Звертайтеся!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top