+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Обрізка дерев

При облагороджування розрослися зелених насаджень часто буває необхідно працювати на висоті, що для непрофесіоналів вельми проблематично і небезпечно. Наша компанія промислового альпінізму має в штаті професійних арбористів, які швидко, і грамотно виконують обрізку дерев у Києві та Київській області. Ми працюємо з деревними і чагарниковими рослинами будь-якої висоти без застосування підйомної спецтехніки, тому наші послуги обходяться недорого.

Навіщо необхідна обрізка високих дерев


Зелені насадження на міських вулицях і в зонах відпочинку потребують регулярного догляду, в який входить регулярна професійна обрізка дерев, в Києві цю послугу можна замовити в нашій компанії. Ця процедура проводиться з метою:

Досягнення акуратною форми крони та підвищення декоративності рослин. Грамотно обрізані гілки дозволяють сформувати красиві однакові крони, ефектно доповнюють архітектурний дизайн вулиць і бульварів.

Забезпечення безпеки на вулицях і в садово-паркових зонах. Якщо не виконувати регулярний спіл гілок дерев, вони можуть обламуватися під власною вагою, створюючи загрозу для пішоходів і автомобілів, обривати лінії електропередач, розбивати вікна і пробивати дахи будинків у вітряну погоду.

Запобігання витоків електроенергії і коротких замикань, які трапляються при контакті гілок з неізольованими проводами повітряних ліній електропередач.

Оздоровлення рослин. Частка дерев від зайвих гілок забезпечує надходження світла і повітря всередину крони, зміцнює імунітет рослини і запобігає розмноженню шкідників.

Переросли і загущені рослини не тільки втрачають в декоративності, а й можуть стати причиною нещасних випадків. Наші арбористи виконують професійну обрізку високих дерев по всьому Києву і довколишніх містах – Ірпеню, Бучі, Василькову, Боярці.

Навіщо потрібна обрізка гілок плодових культур


Кількість і якість вирощених плодів багато в чому залежить від того, наскільки своєчасно і правильно здійснюється обрізка дерев, в Василькові, Ірпені та інших містах Київської області цю послугу можна замовити в нашій компанії. Наші арбористи мають спеціальну освіту і знають всі тонкощі догляду за кронами плодових культур. Завдяки роботі наших фахівців з обрізки дерев:

Правильно формуються скелетні гілки, створюється оптимальна форма крони.

Видаляються слабкі і загущені гілки, за рахунок чого більше харчування і світла надходить до залишеним найбільш счільним гілкам, полегшується обробка препаратами і знижується ризик ураження листя і плодів комахами і хворобами.

Регулюється зростання гілок, рослина не витягується, плоди зав’язуються рівномірно по всіх гілках, плодоношення не зміщувати в верхню зону крони.

Запобігає обламування гілок під вагою врожаю або осів снігу.

Відбувається омолодження і підвищення врожайності рослин.

В результаті рослини стають більш міцними і здоровими, зростає врожайність, плоди менше уражаються шкідниками, полегшується їх збір. Самостійне видалення зайвих і слабких гілок на висоті більше людського зросту може привести до падінь і травм, тому при догляді за садом краще не ризикувати своїм здоров’ям, а замовити обрізку дерев нашим фахівцям.

Терміни і технологія обрізки дерев


Залежно від цілей професійна обрізка дерев підрозділяється на кілька видів:

Формує – виконується в перші 3-5 років після посадки для створення оптимальної форми крони.

Омолоджуюча стимулює процеси росту і цвітіння, її роблять кожні 3-4 роки.

Санітарна допомагає позбутися від сухих і обламаних гілок, зазвичай її потребують дерева, які давно не обрізали.

Обрізка на зменшення висоти і розмаху крони застосовується в міру необхідності. Це найбільш трудомістка робота, яку повинні виконувати фахівці.

Технологія передбачає зрізання гілок тонше 1 см секатором на відстані 2 мм вище нирки. Для видалення більш товстих гілок застосовуються садові пилки і бензопили. Місця зрізів діаметром більше 2 см покриваються шаром садового вару товщиною 3-5 мм.

У Київській області обрізку дерев бажано проводити починаючи з осені після опадання листя і до середини березня, поки не почали набухати бруньки. У зимовий час слід відкласти ці роботи, якщо температура повітря опускається нижче -8 ° C, оскільки, промерз, деревина набуває крихкість, зрізи виходять роздробленими і погано гояться.

Переваги замовлення послуг по обрізці дерев в нашій компанії


На відміну від фірм, які використовують в роботі автовишки, ми при обрізанні дерев в Боярці та інших містах-супутниках Києва, застосовуємо недороге альпіністське спорядження. У наші розцінки не включені витрати на оренду підйомної техніки, тому послуги наших фахівців обходяться набагато дешевше.

Застосування альпіністського оснащення має ще одну перевагу. На відміну від компаній, що використовують підйомну спецтехніку, ми можемо працювати не тільки біля доріг і в місцях, де можливий під’їзд, але і там, де не можуть проїхати великогабаритні автовишки – на присадибних ділянках та прибудинкових територіях, в зонах відпочинку, вздовж тротуарів і пішохідних доріжок. Наші послуги з обрізки дерев в Києві і області дуже затребувані, адже столиця і її передмістя потопають у зелені.

Великий досвід наших арбористів гарантує швидке виконання робіт, повну безпеку і відмінний результат. Якщо вам необхідна обрізка дерев в Бучі, Ірпені, Боярці, Василькові, інших населених пунктах Київської області або в будь-якому районі Києва, звертайтеся в нашу компанію промислового альпінізму. Ми з радістю візьмемося за виконання замовлень будь-якого обсягу та складності.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top