image

Обрізка дерев

Зателефонуйте нам зараз і отримайте відповіді на всі ваші запитання

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Послуги обрізки дерев

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Приймання заявки
Виїзд фахівця на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Якісний і зручний сервіс

При облагороджування розрослися зелених насаджень часто буває необхідно працювати на висоті, що для непрофесіоналів вельми проблематично і небезпечно. Наша компанія промислового альпінізму має в штаті професійних арбористів, які швидко, і грамотно виконують обрізку дерев у Києві та Київській області. Ми працюємо з деревними і чагарниковими рослинами будь-якої висоти без застосування підйомної спецтехніки, тому наші послуги обходяться недорого.

Навіщо необхідна обрізка високих дерев


Зелені насадження на міських вулицях і в зонах відпочинку потребують регулярного догляду, в який входить регулярна професійна обрізка дерев, в Києві цю послугу можна замовити в нашій компанії. Ця процедура проводиться з метою:

Досягнення акуратною форми крони та підвищення декоративності рослин. Грамотно обрізані гілки дозволяють сформувати красиві однакові крони, ефектно доповнюють архітектурний дизайн вулиць і бульварів.

Забезпечення безпеки на вулицях і в садово-паркових зонах. Якщо не виконувати регулярний спіл гілок дерев, вони можуть обламуватися під власною вагою, створюючи загрозу для пішоходів і автомобілів, обривати лінії електропередач, розбивати вікна і пробивати дахи будинків у вітряну погоду.

Запобігання витоків електроенергії і коротких замикань, які трапляються при контакті гілок з неізольованими проводами повітряних ліній електропередач.

Оздоровлення рослин. Частка дерев від зайвих гілок забезпечує надходження світла і повітря всередину крони, зміцнює імунітет рослини і запобігає розмноженню шкідників.

Переросли і загущені рослини не тільки втрачають в декоративності, а й можуть стати причиною нещасних випадків. Наші арбористи виконують професійну обрізку високих дерев по всьому Києву і довколишніх містах – Ірпеню, Бучі, Василькову, Боярці.

Навіщо потрібна обрізка гілок плодових культур


Кількість і якість вирощених плодів багато в чому залежить від того, наскільки своєчасно і правильно здійснюється обрізка дерев, в Василькові, Ірпені та інших містах Київської області цю послугу можна замовити в нашій компанії. Наші арбористи мають спеціальну освіту і знають всі тонкощі догляду за кронами плодових культур. Завдяки роботі наших фахівців з обрізки дерев:

Правильно формуються скелетні гілки, створюється оптимальна форма крони.

Видаляються слабкі і загущені гілки, за рахунок чого більше харчування і світла надходить до залишеним найбільш счільним гілкам, полегшується обробка препаратами і знижується ризик ураження листя і плодів комахами і хворобами.

Регулюється зростання гілок, рослина не витягується, плоди зав’язуються рівномірно по всіх гілках, плодоношення не зміщувати в верхню зону крони.

Запобігає обламування гілок під вагою врожаю або осів снігу.

Відбувається омолодження і підвищення врожайності рослин.

В результаті рослини стають більш міцними і здоровими, зростає врожайність, плоди менше уражаються шкідниками, полегшується їх збір. Самостійне видалення зайвих і слабких гілок на висоті більше людського зросту може привести до падінь і травм, тому при догляді за садом краще не ризикувати своїм здоров’ям, а замовити обрізку дерев нашим фахівцям.

Терміни і технологія обрізки дерев


Залежно від цілей професійна обрізка дерев підрозділяється на кілька видів:

Формує – виконується в перші 3-5 років після посадки для створення оптимальної форми крони.

Омолоджуюча стимулює процеси росту і цвітіння, її роблять кожні 3-4 роки.

Санітарна допомагає позбутися від сухих і обламаних гілок, зазвичай її потребують дерева, які давно не обрізали.

Обрізка на зменшення висоти і розмаху крони застосовується в міру необхідності. Це найбільш трудомістка робота, яку повинні виконувати фахівці.

Технологія передбачає зрізання гілок тонше 1 см секатором на відстані 2 мм вище нирки. Для видалення більш товстих гілок застосовуються садові пилки і бензопили. Місця зрізів діаметром більше 2 см покриваються шаром садового вару товщиною 3-5 мм.

У Київській області обрізку дерев бажано проводити починаючи з осені після опадання листя і до середини березня, поки не почали набухати бруньки. У зимовий час слід відкласти ці роботи, якщо температура повітря опускається нижче -8 ° C, оскільки, промерз, деревина набуває крихкість, зрізи виходять роздробленими і погано гояться.

Переваги замовлення послуг по обрізці дерев в нашій компанії


На відміну від фірм, які використовують в роботі автовишки, ми при обрізанні дерев в Боярці та інших містах-супутниках Києва, застосовуємо недороге альпіністське спорядження. У наші розцінки не включені витрати на оренду підйомної техніки, тому послуги наших фахівців обходяться набагато дешевше.

Застосування альпіністського оснащення має ще одну перевагу. На відміну від компаній, що використовують підйомну спецтехніку, ми можемо працювати не тільки біля доріг і в місцях, де можливий під’їзд, але і там, де не можуть проїхати великогабаритні автовишки – на присадибних ділянках та прибудинкових територіях, в зонах відпочинку, вздовж тротуарів і пішохідних доріжок. Наші послуги з обрізки дерев в Києві і області дуже затребувані, адже столиця і її передмістя потопають у зелені.

Великий досвід наших арбористів гарантує швидке виконання робіт, повну безпеку і відмінний результат. Якщо вам необхідна обрізка дерев в Бучі, Ірпені, Боярці, Василькові, інших населених пунктах Київської області або в будь-якому районі Києва, звертайтеся в нашу компанію промислового альпінізму. Ми з радістю візьмемося за виконання замовлень будь-якого обсягу та складності.

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

 

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Так, наша компанія надає гарантію на виконані роботи і відповідає за якість послуг, наданих нашими альпіністами. Термін гарантії варіюватиметься залежно від типу виконуваних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.