+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Ремонт покрівлі гаража в Києві і області

Гаражні бокси обладнають плоскими або односхилими покрівлями, щоб заощадити фінансові кошти при будівництві, спростити періодичне обслуговування. Через роки знижуються гідроізоляційні характеристики покрівлі, з’являються здуття, розшарування, механічні пошкодження і наскрізні протікання. Якщо в місцях примикання, на стиках і по поверхні утворюються множинні мікротріщини, то прийшов час замовити локальний або капітальний ремонт м’якої покрівлі гаража.

Щоб виправити ситуацію, краще звернутися до досвідчених майстрів нашої компанії. На етапі огляду пошкоджень і стану об’єкта фахівці оцінять ступінь зносу, визначать послідовність вибіркової або повної заміни настилу, розрахують точну вартість ремонтно-відновлювальних робіт.

Процес ремонту покрівлі гаража

Найбільш поширений спосіб ремонту покрівлі гаража в Києві – застосування еврорубероида «ТехноНіколь» або інших перевірених марок. Класичний гідроізоляційний матеріал на бітумної основі користується підвищеною популярністю, оскільки не вимагає застосування дорогого спеціального обладнання. У майстрів-будівельників нашої компанії багаторічний досвід виконання робіт по ремонту даху гаража руберойдом «під ключ» в літній і зимовий час року. На якість вихідного матеріалу та надані послуги надається офіційна гарантія. Виконуємо ремонтно-відновлювальні процедури бетонних, залізобетонних, металевих або дерев’яних покрівель. Передбачені особливі умови співпраці з постійними і корпоративними клієнтами.

Ремонтні заходи виконуються в такій послідовності:

 • закуповується з запасом і привозиться на об’єкт матеріал, узгоджений з замовником;
 • частково або повністю демонтується бітумне покриття, яке прийшло в непридатність;
 • робоча площа ретельно зачищається, обезжиривается і готується до укладання;
 • якщо є тріщини і вибоїни бетонної основи, то заливається свіжа стяжка.

Коли підготовчі роботи завершені, починається ремонт бетонної даху гаража. Пошарове укладання внахлест проходить з дотриманням технологічного регламенту, застосовується мастика на основі бітумних смолистих речовин.

Щоб ремонт рубероидной даху гаража пройшов з дотриманням технології, задіють два шари:

 • підкладковий – в маркуванні присутні символи «РП»;
 • покрівельний – технічна абревіатура з буквами «РК».

Стартова основа складається з тонкої підкладки з бітумної просоченням, а на лицьову сторону ущільненого фінішного покриття наноситься дрібнофракційних або грубозерниста посипка. Перекриття гаража руберойдом виконується при будь-якому ухилі і конфігурації горизонтальній поверхні. Для грунтовної герметизації робочої зони застосовується багатошарова укладання в розбіг. Цифровий код в маркуванні інформує про щільність, яка вказується в грамах на метр квадратний. Чим вище показник, тим надійніше євроруберойд забезпечує гідроізоляцію. Зусилля на розрив 25-26 кг достатньо, щоб провести ремонт м’якої покрівлі гаража.

переваги руберойду

Гідроізоляційні параметри, довговічність, простота укладання і невибагливість в обслуговуванні – преміальні гідності ремонту плоского даху гаража руберойдом «ТехноНіколь». Невисока вартість і загальнодоступність на ринку підвищують популярність вітчизняних та імпортних єврорубероїдом. Шари в рулоні не злипалися, якщо зберігати продукцію в злагоді з нормативними вимогами виробника. Опір гниттю збільшує тривалість експлуатації.

Основні технічні характеристики визначаються за наступними показниками:

 • нормативна теплостійкість;
 • водонепроникність;
 • морозостійкість;
 • Міцність на розрив;
 • товщина картону;
 • водопоглинання.

Крім бітумного просочення, при випуску партій продукції застосовується двостороннє фінішне покриття тугоплавким бітумом і дрібнофракційних присипкою. Така обробка подрібненим сланцем, грубозернистим піском або слюдою підвищує ультрафіолетову стійкість. Вапняк або тальк, яким рясно посипається внутрішня сторона, попереджає злипання. Стандартна ширина рулону становить 1000-1050 мм, допуски варіюються в межах 0,5%. Товщина виробу коливається в діапазоні 2,5-5 мм, що обумовлено технічними умовами, сферою застосування та різновидом посипання.

Щоб виконати ремонт даху гаража в Києві, радимо ознайомитися з інформацією на сайті, замовити зворотний дзвінок. Штатний оператор прийме і обробить замовлення, докладно проінструктує клієнта по телефону про послідовність ремонту даху гаража, розрахунку вартості і способах оплати наданих послуг. Оперативно ліквідуємо протікання, глибокі тріщини, множинні здуття або механічні пошкодження.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top