+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Монтаж зенітних ліхтарів

Зенітні ліхтарі – це скляні конструкції, які монтуються в певній частині даху. Вона сприяє проникненню сонячних променів в приміщення, що створює ефект природного освітлення. Їх наявність впливає на працездатність співробітників підприємства, а також на створення затишної і просторої атмосфери в житловому приміщенні. Адже доведено, що велика кількість світла впливає на психо-емоційний стан людини. Також важливо відзначити, що встановивши зенітні ліхтарі Ви надалі заощадите на електроенергії.

Монтаж зенитных фонарей

Що являють собою зенітні ліхтарі?

Це світлопрозора конструкція, яка монтується на алюмінієвий каркас. Ця система встановлюється на несучі частини стелі будівлі, після чого проводиться шумо-і гідроізоляція. Щоб забезпечити захист від скупчення вологи, в каркас монтуються спеціальні профілі, які виводять зайву вологу і воду.

У наш час існує велика різновид зенітних ліхтарів. Їх класифікують в залежності від типу будинку (промислові, приватні) і типу конструкції (плоскі, арочні, двосхилі). Можна використовувати найрізноманітніші види стекол (прозорі, напівпрозорі, матові і т.д.), що допоможе втілити будь-які дизайнерські задуми і додати індивідуальності будівлі. Наша команда промислових альпіністів спеціалізується на монтажі всіх видів зенітних ліхтарів. Адже кожен альпініст, крім великого досвіду робіт, проходить додаткові навчальні курси, де вивчаються нові ефективні технології.

Етапи виконання монтажу зенітних ліхтарів:

1. Аналіз об’єкта. Консультація з усіх питань, вибір самого альтернативного варіанту.

2. Складання плану робіт і термінів їх виконання.

3. Виконання всіх необхідних заходів, дотримуючись відповідних технік.

4. Здача готового об’єкта замовникові.

У чому переваги установки зенітних ліхтарів методом промислового альпінізму?
Наша компанія виконала безліч проектів по установці зенітних ліхтарів методом промислового альпінізму.

Довіривши нам свій проект, Ви отримаєте:

Кваліфіковані рішення Вашого завдання, враховуючи всі особливості будівлі;
Швидке виконання всіх поставлених завдань. Ми працюємо зі спеціальним альпіністським спорядженням, що дозволяє виконувати роботи швидше, ніж зі спеціальною технікою;
Якісне виконання робіт навіть в самих важкодоступних ділянках, адже наші альпіністи мають доступ там, де техніка дозволити його не може;
Найнижчі ціни. Ми опрацьовуємо кожен проект індивідуально, звертаючи увагу на такі фактори: габарити і маса зенітних ліхтарів, конструкція будівлі, індивідуальні особливості монтажу, висоти підйому і т.д.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, то Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок і наші фахівці обов’язково зв’яжуться з Вами!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top