image

Монтаж фасадного освітлення в Києві

Зателефонуйте нам зараз і отримайте відповіді на всі ваші запитання

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Послуги монтажу фасадного освітлення

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Приймання заявки
Виїзд фахівця на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Якісний і зручний сервіс

Для забезпечення оптимальної освітленості вечірніх вулиць установка зовнішнього освітлення проводиться на висоті, а значить, монтаж вуличних світильників, як і інші види висотних робіт, найвигідніше виконувати методом промислового альпінізму. Наша компанія вже 10 років надає послуги з монтажу фасадного освітлення в Києві та Київській області. Великий досвід і висока кваліфікація наших фахівців дозволяють нам виконувати електромонтажні роботи будь-якої складності на будь-якій висоті.

Різновиди вуличного освітлення

Раніше всі вулиці висвітлювалися переважно шляхом установки ліхтарів вуличного освітлення, але останнім часом зовнішнє електроосвітлення стало дуже різноманітним. Сталося це, багато в чому завдяки появі світлодіодних ламп. Легкі і компактні світлодіоди мають мінімальне енергоспоживання і максимальний термін служби. Ці переваги світлодіодів дозволили створювати найрізноманітніші види світильників, з’явилися такі нововведення, як світлодіодні екрани, доступною стала декоративне підсвічування фасадів, різноманітна світлова реклама. Це призвело до того, що вигляд вечірніх міст змінився на краще, він став більш яскравим і різноманітним. Зараз в вуличне освітлення вносять свій внесок:

 • світильники, що розміщуються на ліхтарних стовпах;
 • фасадне освітлення;
 • декоративне підсвічування будівель, скульптур, фонтанів;
 • світлова реклама;
 • світлові гірлянди.

Сучасні моделі світильників для зовнішнього освітлення створюють спрямований або розсіяний потік світла і оснащуються автоматичним включенням / відключенням, на основі:

 • фотоелементів, що реагують на зміну природної освітленості;
 • таймерів, що настроюються на певний час роботи світильника;
 • датчиків руху, що посилають сигнал на включення тільки при появі в зоні освітлення рухомих об’єктів.

Автоматика вмикає світло, тільки коли він дійсно необхідний, що дозволяє істотно економити електроенергію.

Практично всі джерела світла на вулицях монтуються на висоті, тому установка зовнішнього освітлення виконується переважно силами промислових альпіністів.

Що таке висотні електромонтажні роботи

До висотних електромонтажних робіт відносяться всі види електромонтажу, що виконуються на великій висоті. Фахівці, що займаються висотним монтажем вуличного освітлення повинні мати кваліфікацію електрика і володіти навичками роботи на висоті з застосуванням спеціального страхувального спорядження. Саме такі фахівці працюють в нашій компанії промислового альпінізму.

Наші електрики-верхолази мають профільну освіту з розрядом не нижче четвертого і допуск до висотних робіт. Вони швидко, безпечно, з дотриманням всіх будівельних норм виконують такі види електромонтажних робіт:

 • монтаж фасадного освітлення;
 • прокладка електричних кабелів по стінах будівель і між будівлями;
 • установка технічних засобів АСУ ТП світильниками;
 • установка підсвічування фасадів;
 • монтаж вуличних ліхтарів;
 • установка камер відеоспостереження;
 • монтаж і підключення всіх видів світлової реклами;
 • монтаж світлових гірлянд;
 • інші види електромонтажу.

Також ми виконуємо ремонт і технічне обслуговування зовнішнього електроосвітлення – від заміни ламп до демонтажу освітлювального обладнання.

Ціна: від чого залежить

Наша компанія пропонує демократичні розцінки на монтаж вуличного освітлення. Використання альпіністського спорядження дозволяє нашим промисловим альпіністам в переважній більшості випадків обходитися без застосування дорогої підйомної техніки, що робить ціни на висотний електромонтаж порівняно невисокими. У цьому можна переконатися, подивившись наш прайс лист на монтаж вуличного освітлення.

Ціна замовлення на монтаж вуличного електроосвітлення буде залежати від наступних факторів:

 • кількості встановлюваних елементів освітлення;
 • висотності і складності доступу до місць монтажу;
 • необхідності залучення спецтехніки;
 • додаткових послуг (терміновість, складні погодні умови і т.п.).

У будь-якому випадку, установка вуличного освітлення альпіністами вигідно відрізняється ціною від пропозицій електромонтажників, що використовують для робіт на висоті спеціальну підйомну техніку.

Монтаж фасадного освітлення

Фасадне освітлення за призначенням ділиться на наступні види:

 • Утилітарне електроосвітлення фасадів будівель, метою якого є забезпечення достатньої освітленості вулиць в темний час доби.
 • Воно здійснюється шляхом монтажу особистих світильників на фасад за допомогою спеціальних кронштейнів.
 • Декоративне електроосвітлення (підсвічування), призначене для повного або часткового виділення світлом архітектурних або природних об’єктів. Світильники для підсвічування найчастіше також монтуються на фасадах.
 • Світлова технологічна розмітка, обов’язкова для всіх будівель вище 45 м, яка виконується з метою забезпечення безпеки польотів.

Монтаж фасадного освітлення промисловими альпіністами включає в себе наступні етапи:

 • закріплення альпіністського спорядження і підготовку до проведення висотних робіт;
 • огорожу зони висотних робіт попереджувальної стрічкою;
 • кріплення кронштейнів для світильників до зовнішньої стіни будівлі;
 • установку світильників на кронштейни;
 • підведення напруги і сигнального електричних кабелів до місця установки світильників;
 • установка автоматичної системи включення / відключення фасадних світильників;
 • підключення електрокабелю до розподільного щита;
 • перевірка роботи встановленого освітлювального обладнання;
 • зняття альпіністських мотузок і попереджувального огородження.

Прокладка електричних кабелів по фасаду може здійснюватися в металевому коробі або в гофротрубе з полівінілхлориду.

Промислові альпіністи нашої компанії виконують монтаж фасадного освітлення в суворій відповідності з усіма вимогами будівельних норм і правил.

Ремонт і демонтаж підсвічування

Вуличні світильники постійно піддаються впливу негативних атмосферних факторів – низьких і високих температур, ультрафіолетового випромінювання, опадів, хімічних забруднень повітря. І хоча їх виконання забезпечує високий рівень захисту від зовнішніх факторів, все ж ремонт і заміна що вийшли з ладу світять елементів потрібні досить часто. Оскільки розташовується підсвічування, як правило, на висоті, найдоцільніше для її ремонту і демонтажу вдаватися до послуг промислових альпіністів. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте переваги в вартості ремонту, демонтажу і монтажу вуличного освітлення, а також в швидкості проведення робіт.

Вечірній Київ прекрасний, багато в чому завдяки ефектному вуличному освітленню. Ми пишаємося, що в красу вечірніх вулиць столиці вкладена частинка нашої праці. Ми гарантуємо швидкий, якісний, безпечний і недорогий висотний монтаж всіх видів вуличного освітлення. Звертайтеся!

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

 

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Так, наша компанія надає гарантію на виконані роботи і відповідає за якість послуг, наданих нашими альпіністами. Термін гарантії варіюватиметься залежно від типу виконуваних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.