+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Утеплення балконів альпіністами в Києві і області

Багато городян хочуть утеплити балкон або лоджію, щоб збільшити корисну площу квартири. Наша компанія пропонує зовнішнє утеплення балконів в Києві промисловими альпіністами. Вибір нашої компанії буде самим розумним рішенням, адже утепливши балкон зовні, ви гарантовано отримаєте додаткове тепле і сухе приміщення. А ось при внутрішньому утепленні в більшості випадків не вдається уникнути вогкості і появи цвілі на стінах, оскільки розташування утеплювача всередині приміщення вступає в протиріччя з законами фізики.

Види утеплювачів і їх особливості

Вибираючи, чим утеплити балкон, слід пам’ятати, що ці конструкції – найслабші елементи будівлі. Якщо перевищити максимально допустиме навантаження на балконну плиту, то можна спровокувати її руйнування. З лоджіями справа йде краще, оскільки її підставою служить плита перекриття, до того ж вона має бічні опори. Але і лоджію занадто перевантажувати не можна.

Вже одне тепле скління, без якого не обійтися при утепленні лоджії, дає значне навантаження на плиту. Тому, вибираючи вид утеплювача, слід звернути увагу не тільки на його теплоізоляційні властивості, але також на питому вагу і здатність вбирати вологу. Розглянемо основні види утеплювачів і їх придатність для утеплення балконів.

1. Пінопласт (пінополістирол). Утеплення балкона пінопластом дуже популярно, оскільки цей матеріал:

  • дуже легкий;
  • має відмінні теплоізоляційні властивості;
  • у нього дуже низький рівень водопоглинання;
    невисока ціна.

Пінопласт створює мінімальне навантаження на балконну конструкцію, значно підвищує теплоізоляційні характеристики парапетів і не вбирає вологу, він відмінно підходить для утеплення балконних конструкцій.

2. Екструдований пінополістирол (стиродур). Цей утеплювач аналогічний пінопласту, але перевершує його по міцності і довговічності, він має:

  • вищі, ніж у пінопласту, термоізоляційні властивості;
  • невелику питому вагу;
  • низьке водопоглинання;
  • на 20% вищу ціну, ніж у пінопласту, хоча витрата утеплювача на облицювання балконних парапетів, як правило, невеликий, і фактор ціни вирішальної ролі не грає;
  • термін служби майже вдвічі довше – до 50 років.

Утеплити балкон екструдованим пінополістиролом – відмінний вибір. Цей легкий, теплий і довговічний матеріал допоможе вирішити питання зовнішнього утеплення балконних конструкції і не повертатися до нього протягом довгих десятиліть.

3. Пінополіуретан. Утеплення пінополіуретаном проводиться шляхом напилення на утеплять поверхню самовспенівающейся і самотвердеющие маси. Цей спосіб має безліч переваг в порівнянні з використанням листових утеплювачів. Пінополіуретан має:

  • найнижчою теплопровідністю, вдвічі меншою, ніж у пінопласту;
  • легким вагою;
  • мінімальним водопоглинанням;
  • достатню міцність і довговічністю;
  • простотою і високою швидкістю нанесення;
  • на відміну від пінопласту і екструдованого пінополістиролу, він не підтримує горіння і визнаний пожежобезпечним.

Пінополіуретан – один з кращих варіантів утеплювача для балконних конструкцій. Особливо він незамінний у випадках, коли парапет має рельєфну зовнішню поверхню. Піниста маса заповнить всі щілини і поглиблення рельєфу, створивши рівний монолітний утеплюючий шар. Із застосуванням листових утеплювачів провести утеплення рельєфного парапету буде набагато складніше.

4. Мінеральна вата. Мабуть, це єдиний утеплювач, який не дуже підходить для утеплення балконів. Обумовлено це тим, що мінвата має майже вдвічі більшу питому вагу, ніж пінополістирол і пінополіуретан. А головне, цей матеріал володіє високою гігроскопічністю, тому при її монтажі повинна бути забезпечена повна герметичність. При порушенні герметичності мінеральна вата швидко насичується вологою, втрачаючи свої теплоізоляційні якості, а головне – значно додаючи у вазі. Це може привести до різкого зростання навантаження на балконну конструкцію, що є небезпечним. Тому утеплення балконів мінватою проводити не рекомендується.

Цена на утепление балконов и лоджии

НАИМЕНОВАНИЕ РАБОТЕД.ИЗМЦЕНА ОТПРИМЕЧАНИЯ
Утепление лоджий и балконовм.кв400 грнБез материала
Утепление балконов и лоджийм.кв500 грнС материалом

Технологія утеплення балкона пінопластом

Утеплення балконів ззовні проводиться промисловими альпіністами, по суті – будівельниками-висотниками, які досконально знають всі нюанси технології утеплення стін різними матеріалами і строго їх дотримуються. У завдання верхолазів входить термоізоляція всіх зовнішніх частин балкона або лоджії, крім скління, яке необхідно провести заздалегідь. Утеплення балкона пінопластом виробляється в кілька етапів:

  • Знімаються козирки і відливи.
  • Розчищаються і запінюються всі щілини між парапетами, навколо скління, по периметру верхньої і нижньої плит.
  • Поверхні парапетів вирівнюються, зачищаються і знепилюючих, після чого грунтуються проникаючої грунтовкою.
  • Проводиться облицювання парапетів листами пінопласту мокрим способом (на клею).
  • Після повного висихання клею листи пінопласту додатково фіксуються дюбелями-парасольками.
  • Утворилися щілини між листами пінопласту запінюються, поверхня утеплювача вирівнюється.
  • Проводиться армування склосіткою, кути зміцнюються перфорованими куточками. Поверх стеклосетки наноситься шар клею товщиною 2 мм, поверхня вирівнюється.
  • Після висихання клею проводиться під чистове оздоблення – штукатурка і фарбування. За бажанням замовника колір забарвлення підбирається в тон іншим балконних парапетів будівлі.
  • Монтуються на місце козирки і відливи, при необхідності вони замінюються на більш широкі.

Утеплення балкона пінопластом дозволяє використовувати його простір для відпочинку, занять спортом, вирощування рослин в будь-який час року.

Переваги утеплення балкона зовні

На перший погляд, утеплення парапетів балкона зсередини набагато зручніше і вигідніше, його навіть можна виконати своїми руками, заощадивши на оплаті праці будівельників. Однак згодом ця економія може обернутися не тільки незапланованими витратами, а й проблемами зі здоров’ям. Адже, як відомо, вогкість і цвіль в приміщенні призводять до респіраторних захворювань, викликають алергічний риніт і астму. Особливо вразливі до впливу сирого повітря і суперечка цвілевих грибків маленькі діти і люди похилого віку. А при внутрішньому утепленні балкона появі цвілі і вогкості на стінах неминуче.

У фізиці та будівництві існує таке поняття, як точка роси. Це температура, при якій конденсуються водяні пари (перетворюються в воду). У холодний сезон точка роси локалізується в товщі стіни. Чим ближче вона розташована до внутрішньої поверхні стіни, тим більше вологою вона буде. При зовнішньому утепленні і достатній товщині утеплювача точка роси завжди розташовується на зовнішній поверхні шару, що утеплює або всередині нього. При цьому стіна залишається сухою.

При утепленні стіни зсередини вона ізолюється від теплого повітря приміщення і стає ще більш холодної, при цьому точка роси переміщається до її внутрішньої поверхні. Найчастіше випадання конденсату відбувається під утеплювачем. Це призводить до появи вогкості, розвитку грибка і цвілі. Ситуація ускладнюється склінням балконів і лоджій склопакетами, через герметичності яких випадає конденсат на стеклах, і значного зростає вологість повітря в приміщенні.

Тільки зовнішнє утеплення балкона може забезпечити в його просторі сухий здоровий мікроклімат. Крім цього, утеплення стін зовні не впливає на розміри приміщення, тоді як при внутрішньому розташуванні утеплювача, його товщина забирає значну частину і без того невеликої площі балкона або лоджії.

Якщо вам необхідно зовнішнє утеплення балкона в Києві, скористайтеся послугами нашої компанії промислового альпінізму. З нашою допомогою мрія про утепленому житловому балконі або лоджії стане реальністю!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top