+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Шумоізоляція козирків, відливів, дахів балконів і лоджій в Києві

Неправильно встановлені відливи, козирки та даху балконів можуть позбавити своїх власників сну і спокою. На вигляд вони звичайні, але при дощі або вітрі починають деренчати і барабанити так, що заснути під цей гуркіт просто неможливо. Вирішити цю проблему швидко і недорого допоможе шумоізоляція відливу, козирка або даху, яка виконується в Києві промисловими альпіністами нашої компанії.

Роботи по віброізоляції козирків і відливів не складні, вся складність полягає в тому, що до цих елементів неможливо дістатися з квартири, якщо вона знаходиться вище першого поверху. Але промисловим альпіністам доступні будь-які ділянки фасаду. Вони швидко спустяться на мотузках до металевих деталей і усунуть причини, що змушують їх так шумно реагувати на вітер і дощ.

З яких причин може шуміти козирок

При правильній установці віконних відливів вони можуть бути практично безшумними. Чому ж іноді вони так гримлять? Таких причин декілька:

  • Тонкий метал сам по собі відмінний резонатор, не дарма ж його використовують для виготовлення дзвонів і деяких музичних інструментів. Відливи вікон, козирки балконів виготовляють з тонкого листового металу, т. Е. Вони галасливі за своєю природою. Для того, щоб зробити їх більш тихими, необхідні спеціальні заходи, наприклад, наклеювання на метал еластичного матеріалу, що гасить звукові вібрації.
  • Маленький кут нахилу. Звук від падаючих крапель буде найгучнішим, якщо вони падають перпендикулярно до металевої поверхні. Чим більше кут, під яким нахилений метал, тим тихіше він реагує на падіння крапель. Тому кращі козирки, мають більший кут нахилу (близько 45 °). До того ж, на такі козирки не зручно сідати птахам, а значить, попутно буде усунутий ще одне джерело шуму.
  • Неякісне закріплення металевих деталей. Якщо кріплення нещільно притискають деталь із сталевого листа до місця кріплення, то при вітрі вона починає вібрувати і розхитувати неміцні з’єднання ще більше. Амплітуда вібрацій поступово збільшується, металевий виріб вдаряється об сусідні поверхні, видаючи гуркіт.
  • Наявність порожнього простору під металлом. Незаполненние порожнечі під відливом створюють ефект барабана. У таких випадках найкращий спосіб шумоізоляції відливів – це заповнення наявних порожнин монтажною піною.

Всі ці недоліки металевих елементів фасаду можуть бути усунені шляхом звукоізоляції металевих елементів фасаду, яку найвигідніше довірити промисловим альпіністам.

Цены на шумоизоляцию козырька

ЕД. ИЗМЦЕНА ОТПРИМЕЧАНИЯ
Длина 3-4 м2500 грнЛежащий не жёстко на балконе (цена указана уже с материалом)
Длина 6-8 м4000 грнЛежащий не жёстко на балконе (цена указана уже с материалом)
3-5 м2500 грнЛежащий на жёстком каркасе (цена указана уже с материалом)
5-8 м3000 грнЛежащий на жёстком каркасе (цена указана уже с материалом)

Чим ми проводимо шумоізоляцію

Існує кілька видів матеріалів, придатних для шумоізоляції козирка на балконі, даху і відливів. Вони являють собою еластичні покриття на основі бітуму або гуми, які наклеюються на галасливі козирки і відливи. Який з матеріалів більше підійде в кожному конкретному випадку, ми вирішуємо після ознайомлення з проблемою.

Автомобільна віброізоляція

Вібропласт, призначений для віброізоляції в автомобілях, має достатню стійкість до атмосферних факторів і може успішно застосовуватися для шумоізоляції балконних козирків і відливів. Однак це найбільш дорогий варіант з можливих.

Клейка бітумна черепиця

Самоклеюча бітумна черепиця – це вид покрівельного покриття, який відмінно підійде для шумоізоляції металевого даху балкона. Це покриття добре справляється із завданням усунення шуму, до того ж воно має презентабельний зовнішній вигляд. Однак цей матеріал порівняно важкий, тому перш ніж монтувати його на дах балкона, необхідно переконатися в надійності кріплення покрівельної конструкції.

Бітумна покрівельна стрічка

Цей матеріал спеціально призначений для шумоізоляції відливів балконів і вікон, козирків і покрівельних звисів. Бітумна покрівельна стрічка має лицьовий шар фольги, що захищає її від руйнівної дії ультрафіолету. Липкий шар має хорошу адгезію і надійно скріплюється з металом. Приклеювати покрівельну стрічку краще в теплий сезон, т. К. При низьких температурах, що клеїть шар потребує розігріві будівельним феном.

Руберойд

Руберойд доступний, довговічний і ефективний в усуненні шуму. Він аналогічний клейкою бітумної черепиці і застосовується для шумоізоляції даху балкона. До плюсів руберойду відноситься його невисока вартість, а до недоліків – складність монтажу, оскільки на поверхню металу він наплавляється за допомогою газового пальника.

Як виконати шумоізоляцію козирка, дахів на балкона і відливів

З усіх металевих елементів фасаду доступними для самостійної шумоізоляції можуть бути тільки віконні відливи, та й то не завжди. Не варто ризикувати життям, намагаючись самостійно вирішити задачу віброізоляції відливів на висоті, довірте цю справу промисловим альпіністам. Фахівці впораються з цією роботою швидше, якісніше і без жодного ризику.

Шумоізоляція віконних відливів

Якщо при монтажі відливу він не був добре закріплений і посаджений на монтажну піну, то ці упущення усуваються. Запінення не тільки забезпечить шумоізоляцію підвіконня, а й утеплить віконну конструкцію. Також шумоїзолірующий ефект може бути досягнутий застосуванням покрівельної стрічки або Вібропласта. Перед їх використанням поверхню чиститься і протирається знежирюючим засобом. Потім матеріал звільняється від захисної плівки і за допомогою валика приклеюється до поверхні відливу.

Шумоізоляція козирка балкона

В першу чергу перевіряється надійність кріплення, при необхідності воно посилюється. Убезшумлення козирка балкона виконується із застосуванням самоклеящейся покрівельної стрічки або автомобільної віброізоляції, які наклеюються на очищену і знежирену поверхню металу.

Шумоізоляція балконних даху

Балконні дах з листової сталі може бути шумоізоліровать за допомогою бітумної стрічки або із застосуванням клейкою бітумної черепиці, руберойду. Поверхня, до якої будуть приклеюватися матеріали, очищається і знежирюється. Якщо в якості шумоизоляционного матеріалу використовується руберойд, проводиться його наплавление газовим пальником. Самоклеюча бітумна черепиця або покрівельна стрічка накочуються до поверхні даху гумовим валиком.

На завершення

Звукоізоляція козирка на балконі в Києві виконується промисловими альпіністами швидко і недорого. Якщо вас турбує деренчання і стукіт відливів, козирка і даху балкона, звертайтеся до нас, і ви будете здивовані, наскільки кардинально і просто можна вирішити цю проблему.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top