+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Монтаж і демонтаж металоконструкцій

Промислові об’єкти, комерційні будівлі в Україні часто будуються методом швидкомонтованих споруд. Така технологія передбачає використання металевого каркаса. Важливий правильний монтаж каркасних деталей, щоб споруда служила довго, не було схильне механічних впливів, не руйнувалося при експлуатації. Монтаж металоконструкцій, а також обслуговування, обробку і демонтаж таких виробів виробляє наша компанія в Києві.

Ми приймаємо в роботу будь-які об’єкти, використовуємо сучасне спорядження для промислового альпінізму. Робота на висоті проводиться відповідно до правил безпеки. Співробітники компанії – досвідчені та відповідальні фахівці, які щодня працюють з такими конструкціями і дотримуються технології складання.

Технологія виконання монтажу конструкцій з металу на висоті

У роботі ми використовуємо сучасні технології складальних і демонтажних робіт. Монтаж металевих конструкцій проводиться відповідно до вимог проекту. Від списку послуг залежить вартість монтажу металоконструкцій.

Основні особливості технології наступні:

 • використання зварних з’єднань для забезпечення монолітності каркаса;
 • застосування професійного розбірного кріплення для другорядних з’єднань;
 • інтеграція металевого каркаса в підготовлену основу з гарантією надійності;
 • монтаж сендвіч-панелей і інших матеріалів зовнішньої обробки майбутньої будівлі;
 • облаштування внутрішнього оздоблення ангарів, складських комплексів, модульних офісних будівель.

У процесі складання майстра застосовують професійну страховку, яку можна монтувати на будь-які об’єкти. Це забезпечує безпеку і позбавляє замовника від ризику нещасних випадків в процесі спорудження будівлі. Процес проходить оперативно, ми завжди вкладаємося в названі заздалегідь терміни. Також ви заздалегідь будете знати, скільки коштує монтаж 1 тонни металоконструкцій, що дозволить розрахувати вартість всього проекту.

Що вплине на ціну робіт?

Ціна демонтажу металоконструкцій або споруди нового будинку завжди індивідуальна. Металокаркаси великих розмірів складно монтувати через масштабність проекту, необхідна велика кількість працівників. Віддаленість від Києва стане причиною додаткових транспортних витрат на щоденну доставку бригади, підвезення техніки і спорядження.

Зазвичай вказується ціна за тонну при демонтажі металоконструкцій, але можуть бути присутніми додаткові витрати, які слід враховувати при розрахунку витрат на весь проект. Наша компанія зробить розрахунок відповідно до власного прайс-листу. Ви заздалегідь будете знати, скільки коштують необхідні роботи.

Переваги промислового альпінізму при монтажі і демонтажі металоконструкцій

Зазвичай вартість складання металоконструкцій із застосуванням інструментів промислового альпінізму нижче, ніж при використанні великої спецтехніки. Незважаючи на наявність високих кранів і мобільних маніпуляторів, без висотних робіт впоратися з цим завданням не вийде. Найпростіше довірити роботу досвідченим альпіністам, що скоротить витрати і зменшить терміни завершення проекту. Але справа не тільки в ціні монтажу металоконструкцій, є й інші переваги.

Замовляючи послуги нам, ви отримує такі вигоди:

 1. Суворе дотримання технологій, контроль на кожному етапі.
 2. Можливість доступу до місць кріплення конструкції на будь-якій висоті.
 3. Мінімальний рівень шуму, можливість виконання робіт в будь-який час доби.
 4. Демократичні розцінки, залучення мінімальної кількості дорогої спецтехніки.
 5. Можливість виїзду практично в будь-яке місце по Київській області.
 6. Відсутність обмежень по сезону і погодних умов.

Виконуючи демонтаж металоконструкцій, ви можете замовити розбирання зі збереженням деталей або з порізкою на дрібні елементи. Після виконання завдань ми допоможемо вивезти відходи, здати незатребувані деталі на металобрухт або продати їх для подальшого використання в якості модульного будівлі.

Якщо проводиться установка нової будівлі з каркасом з металу, фахівці забезпечать повну відповідність проекту і дадуть гарантію якості закріплення кожної деталі.

Де замовити послуги промислових альпіністів?

Компанія KLINER пропонує установку і демонтаж металоконструкцій в Києві. Ми працюємо по місту і області, пропонуємо демократичні розцінки. Менеджер підрахує, скільки буде коштувати робота на вашому об’єкті. Ціна завжди індивідуальна, ми враховуємо потреби клієнта, пропонуємо оптимальні варіанти виконання поставлених завдань.

Ціна монтажу металоконструкцій буде підрахована для вас з урахуванням терміновості, складності доступу до об’єкта. Тому ми відразу озвучуємо остаточну вартість і приступаємо до виконання робіт точно в строк. З питань замовлення послуг, а також для консультацій телефонуйте менеджерам компанії kliner.com.ua.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top