image

Монтаж гнучких світлових гірлянд

Зателефонуйте нам зараз і отримайте відповіді на всі ваші запитання

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Послуги монтажу світлових гірлянд альпіністами

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Приймання заявки
Виїзд фахівця на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Якісний і зручний сервіс

Світлові гірлянди на вечірніх вулицях своїм яскравим мерехтінням створюють відчуття свята. Зазвичай ними прикрашають міські будівлі і заміські будинки до Нового року, але часто монтаж гірлянд на фасад використовують і в інший час з метою реклами і залучення уваги. Потоки вогників електрогірлянд вносять свій внесок у висвітлення вулиць і сприяють створенню неповторної атмосфери вечірнього міста. Як правило, установка гірлянд на будинок виробляється на висоті, а значить, цю роботу найвигідніше виконувати методом промислового альпінізму.

Види світлових гірлянд

Всі сучасні світлові електрогірлянди випускаються на основі світлодіодів. Вони можуть працювати:

 • від мережі змінного струму через трансформатор, що знижує напругу до 12 В;
 • від сонячних батарей, які днем ​​перетворюють сонячне світло в електроенергію і, накопичуючи її в акумуляторах, забезпечують світіння гірлянд в темний час доби;
 • від акумуляторних батарей, що вимагають періодичної зарядки від електромережі.

На акумуляторах і сонячних батареях зазвичай працюють електрогірлянди невеликого розміру, а пристрої з тисячами світлодіодних лампочок отримують живлення від електромережі.

Форми гірлянд

За формою світлові електрогірлянди діляться на:

 • Лінійні (ниткоподібні) – у вигляді дроту з розташованим на ньому світлодіодами. Монтаж ниткоподібних електрогірлянд можна виконувати у вигляді різних фігур, прикрашати ними новорічні ялинки, дерева.
 • Світлові завіси – горизонтальні шлейфи з часто розташованими вертикально звисаючими проводами довжиною до 9 м, густо засіяними світлодіодними лампочками. Світлові завіси найчастіше розміщують на фасадах будинків, вікнах, павільйонах.
 • Бахрома – аналогічна завісі, але відрізняється довжиною звисаючих елементів. Монтаж світловий бахроми виконують на карнизах, розтяжках, над входами.
 • Сітка – дроти зі світлодіодними лампочками, з’єднані в мережу. На відміну від завіс, сітка може використовуватися не тільки на вертикальних, але і на похилих поверхнях.
 • Дюралайт – лінійні електрогірлянди, поміщені в прозорі трубки з м’якого ПВХ. Відрізняються високим рівнем захисту від погодних факторів. Застосовуються для створення світлових панно, вивісок і т.п.
 • Фігури з світлодіодів. Можуть мати плоске металеву основу або виконуватися з прозорого акрилу.

Електрогірлянди можуть бути одноколірними або різноколірними, працювати в різних режимах – мерехтіння, миготіння, біжить вогню. Кожен з видів світлових гірлянд може бути якісно змонтований промисловими альпіністами на об’єкті будь-якої висоти.

Переваги монтажу електрогірлянд промисловими альпіністами

Замовляючи монтаж новорічних гірлянд звичайним електрикам, замовнику доведеться оплачувати не тільки їх роботу, а й оренду підйомників, якщо роботи будуть проводитися на висоті. Зовсім інша справа, якщо електромонтажні роботи виконуватимуть верхолази. Всі промислові альпіністи, які надають послуги з монтажу світлових гірлянд, мають кваліфікацію електриків і можуть виконувати якісний електромонтаж як в доступних місцях, так і на будь-якій висоті.

При замовленні монтажу світлових гірлянд промисловим альпіністам, клієнт отримує наступні переваги:

 • вигідні розцінки;
 • швидкі терміни проведення робіт;
 • монтаж ілюмінації в місцях утрудненого доступу;
 • висока якість і безпеку.

За допомогою скелелазного спорядження промислові альпіністи можуть дістатися до самих важкодоступних зон, їм не важко буде змонтувати світлову гірлянду по краю карниза, на конику покрівлі, білборді, на будівлях і конструкціях будь-якої висоти. При цьому ціна монтажу гірлянд буде набагато нижче, ніж при використанні автовишок і підйомників. Тим більше що ці механізми мають обмеження в застосуванні і не завжди можуть забезпечити доступ до місця монтажу, тоді як для електриків-верхолазів недоступних зон на будівлях і спорудах просто не існує.

Від чого залежить ціна монтажу гірлянд

Вартість монтажу світлових гірлянд методом промислового альпінізму буде залежати від:

 • виду монтованих гірлянд і їх локації;
 • складнощів, пов’язаних з особливостями об’єкта;
 • загального обсягу монтажних робіт;
 • необхідності в додаткових послугах (термінова робота, нічна зміна і т.п.).

У разі монтажу новорічних прикрас на ялинку навіть промисловим альпіністам неможливо обійтися без застосування спецтехніки, тому ціна цієї роботи буде включати вартість послуг автовишки.

Щоб знизити витрати на новорічну ілюмінацію, слід подбати про покупку електрогірлянд завчасно, оскільки до свят ціни на них підвищуються. Також необхідно заздалегідь знайти найбільш близькі до місця монтажу ілюмінації точки підключення до електромережі. Якщо планується щорічно розвішувати гірлянди на одних і тих же місцях, то краще організувати на них стаціонарні кріплення, це спростить і здешевить монтаж в майбутньому.

Наша компанія надає послуги з виконання висотних електромонтажних робіт – монтажу світлових гірлянд, підсвічування фасадів, світлових коробів і вивісок. Ми гарантуємо високу якість роботи і пропонуємо вигідні ціни, звертайтеся!

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

 

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Так, наша компанія надає гарантію на виконані роботи і відповідає за якість послуг, наданих нашими альпіністами. Термін гарантії варіюватиметься залежно від типу виконуваних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.