+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Монтаж гнучких світлових гірлянд

Світлові гірлянди на вечірніх вулицях своїм яскравим мерехтінням створюють відчуття свята. Зазвичай ними прикрашають міські будівлі і заміські будинки до Нового року, але часто монтаж гірлянд на фасад використовують і в інший час з метою реклами і залучення уваги. Потоки вогників електрогірлянд вносять свій внесок у висвітлення вулиць і сприяють створенню неповторної атмосфери вечірнього міста. Як правило, установка гірлянд на будинок виробляється на висоті, а значить, цю роботу найвигідніше виконувати методом промислового альпінізму.

Монтаж гирлянд

Види світлових гірлянд

Всі сучасні світлові електрогірлянди випускаються на основі світлодіодів. Вони можуть працювати:

 • від мережі змінного струму через трансформатор, що знижує напругу до 12 В;
 • від сонячних батарей, які днем ​​перетворюють сонячне світло в електроенергію і, накопичуючи її в акумуляторах, забезпечують світіння гірлянд в темний час доби;
 • від акумуляторних батарей, що вимагають періодичної зарядки від електромережі.

На акумуляторах і сонячних батареях зазвичай працюють електрогірлянди невеликого розміру, а пристрої з тисячами світлодіодних лампочок отримують живлення від електромережі.

Форми гірлянд

За формою світлові електрогірлянди діляться на:

 • Лінійні (ниткоподібні) – у вигляді дроту з розташованим на ньому світлодіодами. Монтаж ниткоподібних електрогірлянд можна виконувати у вигляді різних фігур, прикрашати ними новорічні ялинки, дерева.
 • Світлові завіси – горизонтальні шлейфи з часто розташованими вертикально звисаючими проводами довжиною до 9 м, густо засіяними світлодіодними лампочками. Світлові завіси найчастіше розміщують на фасадах будинків, вікнах, павільйонах.
 • Бахрома – аналогічна завісі, але відрізняється довжиною звисаючих елементів. Монтаж світловий бахроми виконують на карнизах, розтяжках, над входами.
 • Сітка – дроти зі світлодіодними лампочками, з’єднані в мережу. На відміну від завіс, сітка може використовуватися не тільки на вертикальних, але і на похилих поверхнях.
 • Дюралайт – лінійні електрогірлянди, поміщені в прозорі трубки з м’якого ПВХ. Відрізняються високим рівнем захисту від погодних факторів. Застосовуються для створення світлових панно, вивісок і т.п.
 • Фігури з світлодіодів. Можуть мати плоске металеву основу або виконуватися з прозорого акрилу.

Електрогірлянди можуть бути одноколірними або різноколірними, працювати в різних режимах – мерехтіння, миготіння, біжить вогню. Кожен з видів світлових гірлянд може бути якісно змонтований промисловими альпіністами на об’єкті будь-якої висоти.

Переваги монтажу електрогірлянд промисловими альпіністами

Замовляючи монтаж новорічних гірлянд звичайним електрикам, замовнику доведеться оплачувати не тільки їх роботу, а й оренду підйомників, якщо роботи будуть проводитися на висоті. Зовсім інша справа, якщо електромонтажні роботи виконуватимуть верхолази. Всі промислові альпіністи, які надають послуги з монтажу світлових гірлянд, мають кваліфікацію електриків і можуть виконувати якісний електромонтаж як в доступних місцях, так і на будь-якій висоті.

При замовленні монтажу світлових гірлянд промисловим альпіністам, клієнт отримує наступні переваги:

 • вигідні розцінки;
 • швидкі терміни проведення робіт;
 • монтаж ілюмінації в місцях утрудненого доступу;
 • висока якість і безпеку.

За допомогою скелелазного спорядження промислові альпіністи можуть дістатися до самих важкодоступних зон, їм не важко буде змонтувати світлову гірлянду по краю карниза, на конику покрівлі, білборді, на будівлях і конструкціях будь-якої висоти. При цьому ціна монтажу гірлянд буде набагато нижче, ніж при використанні автовишок і підйомників. Тим більше що ці механізми мають обмеження в застосуванні і не завжди можуть забезпечити доступ до місця монтажу, тоді як для електриків-верхолазів недоступних зон на будівлях і спорудах просто не існує.

Від чого залежить ціна монтажу гірлянд

Вартість монтажу світлових гірлянд методом промислового альпінізму буде залежати від:

 • виду монтованих гірлянд і їх локації;
 • складнощів, пов’язаних з особливостями об’єкта;
 • загального обсягу монтажних робіт;
 • необхідності в додаткових послугах (термінова робота, нічна зміна і т.п.).

У разі монтажу новорічних прикрас на ялинку навіть промисловим альпіністам неможливо обійтися без застосування спецтехніки, тому ціна цієї роботи буде включати вартість послуг автовишки.

Щоб знизити витрати на новорічну ілюмінацію, слід подбати про покупку електрогірлянд завчасно, оскільки до свят ціни на них підвищуються. Також необхідно заздалегідь знайти найбільш близькі до місця монтажу ілюмінації точки підключення до електромережі. Якщо планується щорічно розвішувати гірлянди на одних і тих же місцях, то краще організувати на них стаціонарні кріплення, це спростить і здешевить монтаж в майбутньому.

Наша компанія надає послуги з виконання висотних електромонтажних робіт – монтажу світлових гірлянд, підсвічування фасадів, світлових коробів і вивісок. Ми гарантуємо високу якість роботи і пропонуємо вигідні ціни, звертайтеся!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top