image

Монтаж снігозатримувачів у Києві та області

Зателефонуйте нам зараз і отримайте відповіді на всі ваші запитання

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Послуги монтажу снігозатримувачів альпіністами

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Прием заявки
Виїзд спеціаліста на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Качественный и удобный сервис

Скатні дахи таять у собі потенційну небезпеку. У сніжні зими вони накопичують щільні маси снігу, які будь-якої миті можуть сповзти похилою поверхнею схилів і обрушитися на людей, що проходять повз них, припарковані автомобілі, огорожі тощо. Запобігти зриву снігових мас допомагає монтаж снігозатримувачів, у Києві та Київській області цю послугу надає наша компанія промислового альпінізму. Ми встановлюємо снігозатримувачі (снігостопори) різних видів на скатні покрівлі з металочерепиці, профнастилу, бітумної черепиці, фальцеві. Звертайтеся до нас, і ми підберемо найефективніший тип снігостопорів для вашої покрівлі та встановимо їх на будинку будь-якої висоти швидко і недорого.

Навіщо потрібен снігозатримувач?

Накопичуючись на даху, сніг ущільнюється, його нижні шари підтають від нагрітої домашнім теплом покрівлі та перетворюються на лід. У результаті утворюються важкі сніжно-крижані маси, які в разі зриву:

 • Несуть загрозу життю людей і тварин.
 • Можуть заподіяти матеріальну шкоду, пошкодивши припарковані транспортні засоби, зелені насадження, водостоки, елементи фасаду та різні конструкції, які перебувають у зоні падіння.
 • Псують покрівельне покриття, дряпаючи його гострими крижинками. У місцях пошкодження захисного покриття профнастилу та металочерепиці з’являється корозія, і термін служби покрівлі значно скорочується.

Щоб уникнути цих наслідків, на всіх похилих покрівлях обов’язково потрібно здійснювати монтаж снігозатримувачів, ціна цієї послуги не співставна з тими збитками, які загрожують у разі відмови від їх встановлення. Снігозатримувачі являють собою прості металеві конструкції, які кріпляться в ряд поперек ската покрівлі. Вони фіксують снігові пласти на місці, не даючи їм зісковзувати вниз. З настанням тепла утримуваний на даху сніг поступово тане, вода з карниза потрапляє в жолоб і через водостічні труби відводиться від фундаменту. Переваги, одержувані від встановлення снігозатримувачів, очевидні:

 • підвищується безпека покрівлі;
 • не псується покрівельне покриття і продовжується термін його служби;
 • снігова шапка служить природним утеплювачем даху.

Вартість встановлення снігозатримувачів фахівцями нашої компанії визначається відповідно до нашого прайсу, розцінки в якому не перевищують середньоринкові.

Як вибрати снігозатримувач

Що більше випадає снігу в регіоні, і що сильніший нахил даху, то потужнішими мають бути снігоуловлювачі. За ухилу скатів від 60° і більше сніг на покрівлях не затримується, отже, встановлення снігозатримувачів не потрібне. Вибір виду, розмірів і кількості снігоуловлювачів для покрівлі проводиться залежно від:

 • покрівельного матеріалу;
 • кута нахилу і довжини ската;
 • середньої товщини снігового покриву для даної місцевості.

Бітумна черепиця покрита мінеральною крихтою і має шорстку поверхню, тому снігові маси на ній краще затримуються, ніж на гладких металевих покрівлях. На схилах, покритих бітумною черепицею, часто буває достатньо встановити недорогі точкові снігозатримувачі. Через те, що металеві покрівлі більш слизькі і гірше затримують сніг, конструкція снігоуловлювачів для них повинна витримувати більш високе навантаження. Тому встановлення снігозатримувачів на металочерепицю за ціною вище, ніж на м’які покрівлі. Це рівною мірою стосується і дахів з профнастилу, фальцевих.

Снігозатримувачі можуть мати найрізноманітнішу конструкцію, найчастіше використовуються їх такі види:

 • трубчасті, що складаються з двох рядів сталевих труб, протягнутих у кронштейни;
 • ґратчасті – у вигляді решіток, що кріпляться до кронштейнів;
 • кутові – у вигляді невеликих відрізків гнутого металу;
 • точкові – поодинокі елементи трикутної форми.

Для дахів з металочерепиці та профнастилу найчастіше використовуються трубчасті снігозатримувачі. Їхні кронштейни кріпляться саморізами до обрешітки крізь покрівельне покриття. Для герметизації місць кріплення застосовують прокладки з атмосферостійкої гуми. На фальцевих покрівлях використовують спеціальні кронштейни, що кріпляться до фальців, що дає змогу не порушувати цілісність покрівельного покриття.

Ґратчасті моделі здатні витримувати максимальне навантаження, тому їх встановлюють на металевих дахах з ухилом вище 35° і великою довжиною ската. Точкові снігостопори кріпляться в шаховому порядку, вони застосовуються на м’яких покрівлях з невеликим ухилом (15-20°). Кутові моделі можуть застосовуватися на дахах з профнастилу та металочерепиці з ухилом до 30° в малосніжних районах. Вони монтуються на гребенях профільованого листа, тому не витримують великих навантажень. При виборі та встановленні снігозатримувачів ціна не повинна бути визначальним фактором, набагато важливіше їхня функціональність і надійність. Щоб снігостопори гармонійно вписалися в дизайн даху, бажано підбирати їхній колір у тон покрівельного покриття.

Від чого залежить вартість монтажу снігозатримувача

Визначившись із видом і кількістю снігостопорів, можна підрахувати, скільки коштуватиме їхнє встановлення. Вартість монтажу снігозатримувачів включає ціну за роботу, а також плату за самі вироби і кріплення. Всю цю інформацію можна знайти в нашому прайсі. Кількість снігостопорів розраховується, виходячи із сумарної ширини скатів. Також необхідно врахувати, в один або два ряди буде проводитися монтаж снігозатримувачів на профнастил, ціна в другому випадку буде майже вдвічі вищою. Аналогічний розрахунок проводиться і для інших видів покрівлі. Більш точно ціну можна дізнатися після консультації нашого фахівця, яку ви можете отримати, зв’язавшись з нами по телефону.

Наша компанія виконує якісний монтаж снігозатримувачів за прийнятними цінами в Києві та Київській області. Звертайтеся до нас, і ми швидко і недорого зробимо вашу покрівлю безпечною і довговічною.

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Так, наша компанія надає гарантію на виконані роботи і відповідає за якість послуг, наданих нашими альпіністами. Термін гарантії варіюватиметься залежно від типу виконуваних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.