+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Фарбування металоконструкцій альпіністами в Києві і області

Фарбування металу та металоконструкцій має відразу дві мети – захист від корозії і надання естетичної привабливості. Але щоб завдання були виконані правильно, необхідно строго дотримуватися ряду вимог і норм. Саме поетом довіряти такі роботи можна тільки сертифікованим фахівцям. Фарбування металоконструкцій методом промислового альпінізму в Києві – одна з головних спеціалізацій нашої компанії. Ми готові запропонувати своїм клієнтам повний комплекс послуг, від зачистки і підготовки поверхонь до грунтовки, гідроізоляції та нанесення лакофарбових складів. Кращі ціни в регіоні і офіційна гарантія на виконані роботи!

Розрахунок ціни на фарбування

Ціна фарбування металу і металоконструкцій безпосередньо залежить від площі поверхні, що фарбується і обсягу додаткових послуг. Впливає на кінцеву вартість і складність виконання робіт, наприклад, висота будівлі, тип несучої конструкції, ажурність геометричних форм, що фарбується.

Подивитися приблизні ціни на наші послуги ви можете в таблиці нижче, але для отримання точної кошторису рекомендуємо запросити на об’єкт нашого заміряє. При подальшому оформленні договору на виконання робіт послуга виконання замірів буде виконано безкоштовно!

НАИМЕНОВАНИЕ РАБОТЕД.ИЗМЦЕНА ОТ
Обезжиривания поверхностим.кв10 грн
Обеспыливания поверхностим.кв7 грн
Грунтование металлоконструкций за 1 слойм.кв25 грн
Грунтование металлоконструкций каждый последующий слойм.кв20 грн
Покраска металлоконструкций за 1 слойм.кв30 грн
Покраска металлоконструкций каждый последующий слойм.кв 25 грн

Вибір фарби для металу

Фарбування металу може бути виконана поліуретанової, карбамідної, масляної, алкідно-акрилової або перхлорвиниловой фарбою. Всі ці склади відрізняються за своїми характеристиками, тому повинні підбиратися професіоналом в залежності від типу металевої поверхні. Наприклад, конструкції з кольорових металів не прикрашає, а розкриваються спеціальним лаком, для оцинкованих поверхонь підходить тільки фарба по оцинкування.

Якщо металева конструкція буде контактувати з нафтопродуктами, бензином або олією, то використовувані для її забарвлення лакофарбові матеріали повинні мати високу стійкість до дії хімічних складів. Для резервуарів з водою або конструкцій на даху необхідно використовувати водостійкі і атмосферостійкі фарби. Вони допоможуть захистити метал від іржі і продовжать термін експлуатації поверхні.

Додатково від корозії оберігає метал і грунтовка. До її складу зазвичай входять інгібітори іржі та антикорозійні пігменти. Київський лакофарбовий матеріал може містити компоненти, дія яких спрямована на захист поверхні від ультрафіолетових променів або температурного впливу. Після застигання вони гарантують освіту якісною довговічною плівки. Найбільш практичними сьогодні вважаються двокомпонентні лакофарбові склади, які виготовляються на епоксидної основі.

Підготовка поверхні до фарбування

Перед нанесенням фарби необхідно виконати ретельне очищення поверхонь. Бруд і старий лакофарбовий складу знімають механічним шляхом, або вручну, або використовуючи підходящий інструмент. Для великих за площею поверхонь оптимальним рішенням може стати гідроструйна обробка. Це швидко і відносно недорого.

Використання піскоструминної очищення дозволяє легко позбутися від іржі, окалини і старої фарби. Отримана в результаті шорстка поверхня відмінно зчіплюється з ґрунтовкою. Якщо очищення поверхні виконується всередині приміщення, наприклад, при підготовці до ремонту або фарбування стелі, то щілини на ньому продуваються струменем повітря під тиском.

Обов’язково виконується видалення з поверхонь олійних і жирних плям. Для цього використовуються спеціальні розчинники.

Способи фарбування металоконструкцій

Наносити фарбу можна вручну, використовуючи малярську кисть або валик. Цей спосіб личить для невеликих площ або окремих елементів, розташованих в різних площинах.

Набагато зручніше і швидше виконується фарбування фарбопультом. Використовуючи таке обладнання, можна отримати максимально рівномірне покриття.

Фарбування фасаду або крівлі будівлі пневматичним способом вимагає подачі повітря від компресора до фарбувального пістолета. До недоліків методу можна віднести велика витрата фарби і розчинника. Більш практичним вважається безповітряний спосіб фарбування. Його часто використовують на промислових об’єктах і для труб димоходів. Такий підхід більш економічно вигідний, але одержувана поверхня виглядає гірше, ніж при пневматичної забарвленням.

Поширена і порошкове фарбування, але її вартість на порядок вище, тому використання даного методу не завжди доцільно. Вона ідеально підходить для невеликих за розміром виробів.

Процес фарбування методом промислового альпінізму

При використанні для фарбування промислових альпіністів немає необхідності в залученні на об’єкт висотної спецтехніки. Якщо мова йде про фарбування нової конструкції з металу, то на неї можна відразу наносити грунтів і слідом фарбувати. В інших випадках потрібно попередньо підготує її, очистивши від іржі і забруднення.

Етапи виконання робіт:

  • Огляд об’єкта та виконання необхідних вимірів. На цьому етапі складається кошторис на матеріали і роботи.
  • Очищення металу і підготовка поверхні до подальшої обробки.
  • Грунтовка. Вона покращує адгезію з фарбою і захищає метал від корозії.
  • Фарбування. Може виконуватися в один або кілька шарів. Але другий шар покриття можна наносити тільки після повного засихання першого.

Замовити фарбування металоконструкцій або малярні роботи будь-якої складності ви зможете, скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті або зателефонувавши нам за вказаним номером телефону. Ми пропонуємо клієнтам великий спектр послуг, серед яких фарбування стін зовні будівлі або внутрішнє оздоблення, побілка приміщень і стель, монтажні роботи на висоті, мийка дахів, фасадів методом промислового альпінізму та ін. Гарантія високої якості і найдоступніша в Києві ціна!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top