image

Фарбування металоконструкцій альпіністами в Києві та області

Зателефонуйте нам зараз і отримайте відповіді на всі ваші запитання

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Послуги фарбування металоконструкцій альпіністами

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Приймання заявки
Виїзд фахівця на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Якісний і зручний сервіс

Фарбування металу і металоконструкцій має одразу дві мети – захист від корозії та надання естетичної привабливості. Але щоб завдання були виконані правильно, необхідно суворо дотримуватися низки вимог і норм. Саме тому довіряти такі роботи можна тільки сертифікованим фахівцям. Фарбування металоконструкцій методом промислового альпінізму в Києві – одна з головних спеціалізацій нашої компанії. Ми готові запропонувати своїм клієнтам повний комплекс послуг, від зачистки та підготовки поверхонь до ґрунтовки, гідроізоляції та нанесення лакофарбових складів. Кращі ціни в регіоні та офіційна гарантія на виконані роботи!

Розрахунок ціни на фарбування

Ціна фарбування металу і металоконструкцій безпосередньо залежить від площі поверхні, що фарбується, і обсягу додаткових послуг. Впливає на кінцеву вартість і складність виконання робіт, наприклад, висота будівлі, тип несучої конструкції, ажурність геометричних форм поверхні, що фарбується.

Подивитися приблизні ціни на наші послуги ви можете в таблиці нижче, але для отримання точного кошторису рекомендуємо запросити на об’єкт нашого замірника. При подальшому оформленні договору на виконання робіт послуга виконання замірів буде виконана безкоштовно!

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ
ОДИН.ІЗМ
ЦІНА ВІД
Знежирення поверхні
м.кв
10 грн
Знепилювання поверхні
м.кв
7 грн
Ґрунтування металоконструкцій за 1 шар
м.кв
25 грн
Ґрунтування металоконструкцій кожен наступний шар
м.кв
20 грн
Фарбування металоконструкцій за 1 шар
м.кв
30 грн
Фарбування металоконструкцій кожний наступний шар
м.кв
25 грн

Вибір фарби для металу

Фарбування металу може бути виконано поліуретановою, карбамідною, олійною, алкідно-акриловою або перхлорвініловою фарбою. Всі ці склади відрізняються за своїми характеристиками, тому повинні підбиратися професіоналом залежно від типу металевої поверхні. Наприклад, конструкції з кольорових металів не фарбуються, а покриваються спеціальним лаком, для оцинкованих поверхонь підходить тільки фарба по оцинковці.

Якщо металева конструкція контактуватиме з нафтопродуктами, бензином або мастилом, то лакофарбові матеріали, які використовуються для її забарвлення, мають мати високу стійкість до впливу таких хімічних складів. Для резервуарів з водою або конструкцій на даху необхідно використовувати водостійкі та атмосферостійкі фарби. Вони допоможуть захистити метал від іржі і продовжать термін експлуатації поверхні.

Додатково від корозії оберігає метал і ґрунтовка. До її складу зазвичай входять інгібітори іржі та антикорозійні пігменти. Лакофарбовий матеріал може містити компоненти, дія яких спрямована на захист поверхні від ультрафіолетових променів або температурного впливу. Після застигання вони гарантують утворення якісної довговічної плівки. Найбільш практичними сьогодні вважаються двокомпонентні лакофарбові склади, які виготовляються на епоксидній основі.

Підготовка поверхні до фарбування

Перед нанесенням фарби необхідно виконати ретельне очищення поверхонь. Бруд і старий лакофарбовий склад знімають механічним шляхом, або вручну, або використовуючи відповідний інструмент. Для великих за площею поверхонь оптимальним рішенням може стати гідроструминна обробка. Це швидко і відносно недорого.

Використання піскоструминного очищення дає змогу легко позбутися іржі, окалини і старої фарби. Отримана в результаті шорстка поверхня відмінно зчіплюється з ґрунтовкою. Якщо очищення поверхні виконується всередині приміщення, наприклад, під час підготовки до ремонту або фарбування стелі, то щілини на ній продуваються струменем повітря під тиском.

Обов’язково виконується видалення з поверхонь масляних і жирних плям. Для цього використовуються спеціальні розчинники.

Способи фарбування металоконструкцій

Наносити фарбу можна вручну, використовуючи малярський пензель або валик. Цей спосіб підходить для невеликих площ або окремих елементів, розташованих у різних площинах.

Набагато зручніше і швидше виконується фарбування фарбопультом. Використовуючи таке обладнання, можна отримати максимально рівномірне покриття.

Фарбування фасаду або покрівлі будівлі пневматичним способом вимагає подачі повітря від компресора до фарбувального пістолета. До недоліків методу можна віднести велику витрату фарби і розчинника. Більш практичним вважається безповітряний спосіб фарбування. Його часто використовують на промислових об’єктах і для труб димоходів. Такий підхід економічно вигідніший, але отримана поверхня має гірший вигляд, ніж за пневматичного фарбування.

Поширене і порошкове фарбування, але його вартість на порядок вища, тому використання цього методу не завжди доцільне. Воно ідеально підходить для невеликих за розміром виробів.

Процес фарбування методом промислового альпінізму

При використанні для фарбування промислових альпіністів немає необхідності в залученні на об’єкт висотної спецтехніки. Якщо йдеться про фарбування нової конструкції з металу, то на неї можна одразу наносити ґрунтів і слідом фарбувати. В інших випадках потрібно попередньо підготує її, очистивши від іржі та забруднення.

Етапи виконання робіт:

  • Огляд об’єкта і виконання необхідних замірів. На цьому етапі складається кошторис на матеріали та роботи.
  • Очищення металу і підготовка поверхні до подальшої обробки.
  • Грунтовка. Вона покращує адгезію з фарбою і захищає метал від корозії.
  • Фарбування. Може виконуватися в один або кілька шарів. Але другий шар покриття можна наносити тільки після повного засихання першого.

Замовити фарбування металоконструкцій або малярні роботи будь-якої складності ви зможете, скориставшись формою зворотного зв’язку на сайті або зателефонувавши нам за вказаним номером телефону. Ми пропонуємо клієнтам великий спектр послуг, серед яких фарбування стін зовні будівлі або внутрішнє оздоблення, побілка приміщень і стель, монтажні роботи на висоті, миття дахів, фасадів методом промислового альпінізму тощо. Гарантія високої якості та найдоступніша в Києві ціна!

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

 

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Так, наша компанія надає гарантію на виконані роботи і відповідає за якість послуг, наданих нашими альпіністами. Термін гарантії варіюватиметься залежно від типу виконуваних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.