+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Монтаж зовнішньої реклами, брандмауерів, банерів в Києві і області.

Зовнішня реклама – незмінний атрибут сучасних міст. Часто монтаж реклами в Києві проводиться на висоті, адже для максимального охоплення аудиторії необхідний хороший огляд. Банери, брандмауери, лайтбокси, вивіски з об’ємних літер розміщуються на стінах висотних будівель, де їх ніщо не загороджує, і вони можуть доносити рекламну інформацію до всіх проходять і проїжджають. Завдання по установці зовнішньої реклами на висоті, як правило, вирішуються силами промислових альпіністів.

Переваги установки рекламних вивісок альпіністами

Висотні роботи по монтажу та обслуговування зовнішньої реклами можна виконувати двома альтернативними способами – з автовишок або за допомогою альпіністського спорядження. Автовишки – це великогабаритна техніка, яка чадить вихлопними газами і може під’їхати далеко не кожному місцю. До того ж і оренда її обходиться досить дорого.

Інша справа – промислові альпіністи. Легкі і мобільні, вони оперативно піднімаються до місця установки реклами на своїх мотузках, і виконують монтаж рекламних конструкцій чітко, злагоджено і оперативно, при цьому нікому не заважаючи. Вартість виконання робіт промисловими альпіністами значно нижче цін рекламних агентств, які орендують підйомну техніку, а терміни – значно коротші.

Цены на монтаж наружной рекламы

НАИМЕНОВАНИЕ РАБОТЕД.ИЗМЦЕНА ОТ
Монтаж наружного баннерам. кв50 грн
Демонтаж баннеровм. кв20 грн
Установка рамым. кв50 грн
Установка лайтбоксов -Договорная стоимость
Поклейка пленким. кв80 грн

Наша компанія “Kliner.com.ua” вже дев’ять років надає послуги по висотному монтажу зовнішньої реклами в Києві. Для наших досвідчених верхолазів не існує нерозв’язних задач і недоступних висот, вони впораються з найскладнішим монтажем рекламних конструкцій на будь-яких об’єктах Києва. Завдяки швидкій роботі і власному виробництву по виготовленню металевих конструкцій, ми встановлюємо на послуги монтажу реклами невисокі ціни.

Порівняно невисока вартість монтажних робіт допомагає рекламодавцям заощадити рекламний бюджет і більше коштів вкладати в якісні матеріали для друку реклами, за рахунок чого рекламні носії будуть ефективніше працювати і довше служити.

Монтаж зовнішньої реклами: особливості установки

Різні види висотних робіт по монтажу зовнішньої реклами мають свої особливості, але всі вони пов’язані з певним ступенем ризику, адже вони виробляються на висоті. Всі наші альпіністи мають допуск до проведення робіт на висоті і періодично проходять навчання і атестацію з техніки безпеки.

Ми виконуємо наступні види висотного монтажу зовнішньої реклами:

 • розтяжку і демонтаж брандмауерів;
 • установку, демонтаж рекламних конструкцій і банерів на рамах і розтяжках;
 • монтаж об’ємних літер з підсвічуванням і без;
 • монтаж і демонтаж світлових вивісок.

Від замовника потрібно тільки надання рекламної продукції, а всі допоміжні елементи і конструкції для її установки ми виготовимо і зберемо самі.

Монтаж брандмауерів

Брандмауери – рекламні полотна великої площі (від 6 м²), які найчастіше розтягують на глухих торцевих стінах і інших ділянках фасадів без вікон. Для виготовлення брандмауерів великих розмірів (від 100 м²) використовують спеціальну сітчасту тканину, щоб полегшити вагу і усунути парусність. Завдяки великим габаритам і високому розташуванню, вони мають значну дальність огляду та при якісному виконанні служать 5-6 років.

Як правило, брандмауери монтуються на стіни за допомогою дюбелів з гачками, на яких розтягуються троси, протягнуті в кулиски по периметру полотнища. Можливий також монтаж реклами на попередньо встановлену металеву раму, до якої краю брандмауера кріпляться через люверси (окантовані металом отвори) шнуром або пластиковими кліпсами.

Залежно від площі рекламного полотна, загальна вага рекламної конструкції може досягати 1000 кг, тому в завдання монтажників входить не тільки розтяжка і фіксація брандмауера, а й підйом всіх елементів конструкції на необхідну висоту. Наші промислові альпіністи мають багатий досвід в установці найбільших брандмауерів, тому всі нюанси цієї роботи їм знайомі.

Монтаж об’ємних літер

Об’ємні світлові літери – найефективніший вид іміджевої реклами, оскільки вони добре читаються в будь-який час доби. Монтаж об’ємних літер на висоті здійснюється в кілька етапів:

 • Намічаються межі майбутньої написи, виставляються і закріплюються скотчем монтажні шаблони, якими комплектуються літери.
 • З кожної літери знімається лицьова панель і видаляється захисна плівка.
 • Буква піднімається на висоту, прикладається точно за шаблоном, і в її задній стінці тонким свердлом просверливаются кріпильні отвори з залишенням відмітин на поверхні кріплення.
 • Шаблон видаляється, по мітках іншим свердлом висвердлюють отвори, в них забиваються дюбеля.
 • Буква кріпиться за задню панель шляхом вкручування саморезов в дюбеля.
 • Ці дії повторюються для всієї написи.
 • Проводиться монтаж електричної частини, дроти ховаються в пластиковому коробі, пофарбованому в тон фону.
 • Лицьові панелі встановлюються на свої місця і закріплюються саморізами.

Наші фахівці-верхолази мають великий досвід в монтажі об’ємних літер на висоті і виконують його оперативно і якісно.

Демонтаж і обслуговування банерів

Банери – це полотна з надрукованою на них інформацією, вмонтовуються безпосередньо на фасад або на кріпиться до стіни металеву раму. Значна частина інформації на банерах в Києві – це афіші, оголошення про знижки на товари, передвиборна агітація – а значить, вона швидко старіє. Тому їх демонтаж та заміна потрібно досить часто. Заміну банерів на висоті найвигідніше довіряти промисловим альпіністам. Ми можемо виконати будь-які замовлення:

 • демонтувати старий банер і акуратно спустити його вниз;
 • замінити демонтований банер на новий;
 • демонтувати раму і спустити її частини на землю;
 • встановити демонтований раму на новому місці.

Більшість змін в зовнішній рекламі Києва відбуваються за допомогою промислових альпіністів, і наша компанія приймає в цій діяльності найактивнішу участь.

Якщо вам необхідно виконати роботи по висотному монтажу зовнішньої реклами в Києві, довіртеся нашому професіоналізму, і ми виправдаємо всі ваші очікування!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top