+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Демонтажні роботи на висоті Київ

Підготовчий етап для капітального ремонту або реконструкції будівель і споруд на увазі демонтаж на висоті. Виконати роботу можна тільки з застосуванням спеціального обладнання або оснащення для промислового альпінізму. Демонтаж фасадної плитки, функціональних частин, труб, антен та іншого обладнання проводиться підготовленими альпіністами, які використовують надійні страхувальні системи, що утримує обладнання і ефективний демонтажний інструмент.

Етапи демонтажних робіт на висоті

Для безпечного виконання завдань необхідна спеціальна підготовка. Професіонали використовують не тільки утримують комплекси та прив’язі, але також страхувальні анкерні лінії, мобільне обладнання для утримання в екстрених ситуаціях. Така підготовка виключає падіння і інші непередбачені обставини. Також впевненість співробітників дозволяє проводити демонтажні роботи на висоті оперативно.

Головні етапи виконання завдань:

 • оцінка об’єкта, складання плану і вказівку точних термінів завершення роботи;
 • підготовка обладнання, перевірка страхувальних і утримують систем;
 • монтаж комплексів захисту на об’єкті, збір комплекту інструментів;
 • спорядження співробітників, які володіють достатнім досвідом в промисловому альпінізмі;
 • виконання роботи, вивіз незатребуваних матеріалів, якщо це необхідно.

Такий підхід дозволяє ретельно підготуватися до будь-якого завдання і виконати демонтажні роботи в Києві максимально оперативно і безпечно. У нашій компанії працюють досвідчені альпіністи, постійний штат співробітників забезпечує відповідальний підхід до кожного об’єкта.

Які демонтажні роботи в Києві ми проводимо?

Комплекс послуг не обмежується стандартними варіантами облицювальних матеріалів. Ми працюємо з будь-якими промисловими, комерційними об’єктами, житловими багатоповерховими будинками. Якщо демонтуються вироби потрібно використовувати в подальшому, розбирання буде проведена максимально обережно. В іншому випадку руйнування непотрібних виробів займе мінімум часу, а відходи будуть вивезені на утилізацію.

Ми пропонуємо наступний комплекс послуг:

 • Демонтаж облицювальної плитки – працюємо з будь-якими видами фасадної обробки.
 • Зняття сендвіч-панелей для подальшого ремонту або реконструкції будівлі.
 • Розбирання інженерних споруд на дахах і фасадах будівель.
 • Демонтаж комерційного обладнання – антен, супутникових систем, рекламних вивісок.
 • Зняття зовнішніх блоків кліматичного обладнання, спліт-систем з фасаду будівлі.
 • Демонтаж труб, димоходів, екологічного обладнання на промислових об’єктах.

Ми беремося за будь-які роботи, тому представлений список послуг не є вичерпним. Співробітники компанії підготують необхідний інструмент і комплект спорядження для вашого завдання, наскільки б складною вона не була. Підходимо до кожного об’єкту відповідально, повністю дотримуємося список вимог замовника, а також рекомендуємо оптимальні способи вирішення виниклих труднощів.

Як замовити якісний демонтаж за допомогою альпіністів?

Демонтажні роботи в Києві виконує компанія kliner.com.ua. Ми працюємо зі складними об’єктами, надаємо послуги приватним особам і підприємствам, пропонуємо зручні форми оплати. Для складних завдань співробітники підготують план дій, буде підібрана відповідальна професійна бригада з досвідом роботи на висоті. Гарантуємо швидке виконання завдань, відсутність затяжок.

Ми працюємо в Києві, виїжджаємо по області та пропонуємо додаткові послуги, щоб процес демонтажу був виконаний під ключ. З питань замовлення послуг телефонуйте менеджерам компанії, отримаєте докладні консультації та замовляйте виїзд фахівців.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top