+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Покрівельні роботи в Києві і області

Наша компанія виконує покрівельні роботи в Києві та області. Ми професійно працюємо з покрівельними матеріалами, виконуємо об’єкти під ключ, даємо гарантію на завершення роботи.

Підбір матеріалів для покрівлі

Існують десятки популярних матеріалів, кожен з яких має свої переваги й недоліки. Споруджуючи покрівлю в Києві під ключ, ми на етапі проектування закладаємо кілька можливих варіантів. Підбір матеріалу залежить від розташування будинку, розміру даху, кутів нахилу, дизайну та інших факторів.

Популярні рішення – бітумна черепиця, металочерепиця, керамічна черепиця, а також металевий або традиційний шифер для бюджетних рішень. Від обраного типу покрівельних матеріалів залежить ціна за м2 готової конструкції. Також змінюється список підготовчих робіт.

Принципи виконання покрівельних робіт

Правильне виконання завдань на кожному етапі – запорука успіху при монтажі покрівлі. Тому покрівельники в компанії KLINER – тільки досвідчені і професійні виконавці. Постійний штат фахівців дозволяє нам давати гарантію кожного клієнта.

У роботі ми дотримуємося таких принципів:

  1. Ціна покрівельних робіт в Києві вказується вже на етапі проектування і не змінюється в процесі.
  2. Кожен етап робіт курується досвідченим керівником, який багато років пропрацював з покрівельними конструкціями.
  3. Ведеться перевірка робіт на основних етапах, співробітники проходять регулярний інструктаж з технологій.
  4. Вибираються тільки надійні матеріали, які дозволяють зводити довговічні даху без недоліків.

Пристрій даху вашого будинку буде надійним, а також дозволить скоротити рахунки за опалення, кондиціонування будівлі. Закупівля матеріалів безпосередньо з виробництва скорочує витрати на основних етапах будівництва. Тому ви отримуєте демократичні ціни і комплексну гарантію від однієї відповідальної компанії. Такий підхід дає впевненість в тому, що дах прослужить довго і не принесе проблем.

Як оформити замовлення на покрівельні послуги?

Заповнюйте заявку на нашому сайті, щоб наші співробітники запропонували вам оптимальне рішення. Консультації безкоштовні, можливий виїзд на ділянку для огляду та замірів. Ми виконуємо покрівельні роботи в Києві та області, гарантуємо демократичну вартість і високу якість. Ознайомтеся з прайсом компанії, задавайте питання менеджерам і замовляйте послуги з комплексної гарантією.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top