+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Ремонт покрівлі в Києві

Після декількох років служби покрівельний матеріал може зажадати незначного ремонту. Якщо власник будинку не звертає уваги на дрібні пошкодження, незабаром буде потрібно капітальний ремонт даху. Замовляйте послуги компанії kliner.com.ua, щоб усунути проблеми з покрівлею. Ми професійно виконаємо роботу в приватному або багатоквартирному будинку, усунемо течі, оновимо несучу конструкцію.

Ремонт даху та особливості виконання робіт

Будь-який матеріал з часом зношується, втрачає привабливий колір. На металевих деталях з’являється корозія, шифер темніє і покривається мохом. Для відновлення функціональності і зовнішнього вигляду даху досить пам’ятати про деякі важливі правила.

Ми дотримуємося таких принципів в роботі:

 • Діагностика стану несучої конструкції, щоб уникнути пошкоджень через її дефектів.
 • Ремонт покрівлі із застосуванням якісних матеріалів, це подовжує термін служби виробів.
 • Особливу увагу шару гідроізоляції, а також повітряному прошарку для усунення конденсату.
 • Вибір оптимального типу ремонтних робіт – часткове відновлення, косметичний або капітальний ремонт.

Розцінки на роботи залежать від масштабу руйнувань і складності доступу до ушкодженого місця. Наші фахівці використовують надійне і безпечне спорядження для промислового альпінізму, тому виконують роботу в будь-яких умовах. Ми працюємо з різними типами матеріалів і даємо комплексну гарантію.

Ремонт м’якої покрівлі

Популярні м’які покрівельні матеріали служать від 20 до 50 років, якщо їх монтаж був проведений правильно. Невірно вирахуваний кут нахилу або економія на підкладці стануть причиною появи тріщин в матеріалі вже через 3-5 років експлуатації. М’яку покрівлю можна відновити сегментами, не обов’язково міняти все покриття. Але для якісного відновлення слід оцінити, наскільки вірно виконана підготовка підстави під матеріал. Інакше незабаром ви знову зіткнетеся з проблемами.

Ремонт шиферної покрівлі

Популярна послуга – відновлення або реконструкція даху з шиферу. Цей матеріал залишається популярним, не дивлячись на більш якісні металеві аналоги. Шифер розтріскується в місці забивання кріплення, і через ці тріщини всередину будівлі потрапляє волога.

При ремонті зазвичай змінюються пошкоджені листи. У деяких випадках можлива повна заміна матеріалу, якщо термін його експлуатації вже закінчився. При відновленні оглядаються крокви, так як їх вихід з ладу призведе до постійних поломок шиферу.

Покрівля з металочерепиці

Замовляючи ремонт покрівлі в Києві, наші клієнти найчастіше мають на увазі відновлення металочерепиці. Це популярний матеріал з оптимальним поєднанням ціни і якості.

Основні причини неполадок наступні:

 • неправильно виконаний монтаж;
 • економія на матеріалі при покупці;
 • експлуатація понад 30 років;
 • механічні пошкодження захисного шару.

Деформація листів або поява іржі – вірний знак необхідності швидкого ремонту. Слід також з’ясувати, з яких причин листи почали іржавіти або отримали інші пошкодження.

Ремонт даху з бітумної черепиці

Такий матеріал відноситься до м’яких видів покрівлі. Зазвичай проблеми трапляються в тому випадку, якщо майстер при укладанні не використовував підкладковий килим. Занадто тонка OSB-плита в підставі також стане причиною швидкого виходу з ладу м’яких матеріалів. За такою покрівлі не слід ходити в сонячну погоду, так як на сонці вона розм’якшується.

Зазвичай виконується частковий ремонт пошкоджених ділянок. Щоб ремонт даху в приватному будинку пройшов успішно, важливо використовувати надійні матеріали і перевірені технології.

Переваги нашої компанії

Ми працюємо в сфері покрівельних робіт, займаємося монтажем конструкцій дахів з нуля і ремонтними роботами. В процесі відновлення не тільки усунемо вже присутні проблеми, але і попередимо потенційні руйнування.

Головні переваги роботи з нами такі:

 • повноцінна діагностика стану кроквяної системи, підкладки, покрівельного покриття;
 • застосування різних ефективних методів часткового ремонту, неповної заміни матеріалу;
 • установка тільки перевірених покрівельних рішень, які довели якість і надійність;
 • комплексна гарантія на результати робіт, демократичні ціни на весь спектр послуг;
 • робота в Києві та виїзд бригади по Київській області.

Складнощі при роботі з покрівлею не бентежать співробітників компанії. Для кожного випадку ми підберемо оптимальний тип ремонту з урахуванням бюджету і побажань замовника.

Звертайтеся до фахівців з досвідом

Наша компанія працює в сфері промислового альпінізму і пропонує послуги ремонту даху в Києві. Беремо в роботу будь-які об’єкти, знаходимо і усуваємо причини пошкоджень, пропонуємо демократичну вартість. Щоб замовити реставрацію покрівельної системи вашого будинку, телефонуйте менеджерам компанії і викликайте фахівців на ділянку для оцінки складності і вартості робіт.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top