+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Зварювальні роботи на висоті

Зварювальні роботи на висоті – це один з найбільш складних, відповідальних і небезпечних етапів будівельно-монтажних заходів. Для зведення та обслуговування металевих споруд, виконання на них монтажних, демонтажних або ремонтних робіт, найкраще звернутися за допомогою до промислових альпіністів.

Зварювальник, що володіє навичками промислового альпінізму, завжди зможе дістатися до робочої зони, не залежно від висоти її розташування, а правильне застосування професійного верхолазного спорядження дозволить йому не тільки вберегти себе від падіння, але і виконувати підйом і надійну фіксацію металевих деталей для наступного зварювання.

Зварювальники-альпіністи нашої компанії спеціалізуються на висотної зварюванні при спорудженні сталевих конструкцій і монтажі різних металевих виробів в Києві та Київській області.

Вони суворо дотримуються діючих нормативів техніки безпеки і крім зварювальних та верхолазних, також мають такелажними навичками, які дозволяють проводити переважна більшість робіт без залучення підйомної техніки, що істотно знижує підсумкову вартість виконуваних операцій.

Особливості зварювальних робіт на висоті

Важливо пам’ятати, що виконуючи зварювальні роботи на висоті, альпініст повинен подбати як про свою безпеку, так і про людей, що знаходяться поблизу. Для виконання цих вимог зварювальником повинні бути дотримані наступні умови:

 • Виконуючи такого роду роботи, верхолаз повинен використовувати відповідне висотне спорядження, яке крім функції страховки від падіння, має бути стійким до окалини і розплавленим краплях металу.
 • Використовувана одяг повинен надійно захищати тіло від можливих опіків.
 • Територія під робочою зоною повинна бути огороджена, щоб уникнути можливого травмування знаходяться внизу людей від падаючих предметів або крапель розплавленого металу.
 • Також альпіністи, які виконують висотні зварювальні роботи, зобов’язані проходити своєчасний інструктаж з охорони праці та техніки пожежної безпеки.

Обладнання і спорядження для зварювання на висоті

Для того, щоб зварювальник виконував роботи якісно і безпечно, при цьому не піддаючи своє здоров’я підвищеного ризику, йому знадобиться наступний інвентар:

 • Спеціальні страхувальні системи, стійкі до потрапляння на них окалини і крапель металу.
 • Металеві троса, ланцюга і вогнестійкі протектора для захисту мотузок.
 • Зварювальний апарат, відповідний для виконання поставлених завдань.
 • Захисні маски, рукавички і при необхідності звичайні або шлангові протигази, для забезпечення верхолаза чистим повітрям.

Вартість висотних зварювальних робіт

Ціна зварювальних робіт на висоті є дуже індивідуальним параметром, і її можна встановити тільки після безпосереднього огляду об’єкта. Пов’язано це з різними за рівнем складності умовами для виконання, здавалося б, одних і тих же завдань.

На оцінку майбутніх робіт впливають такі чинники:

 • Складність доступу в зону виконання робіт;
 • Місце, де виконуються зварювальні операції. Наприклад, це може бути будівництво або торговий центр.
 • Наявність людей або цінних предметів під робочою зоною, що вимагає додаткових заходів з організації безпечного робочого процесу.
 • Складність підйому і фіксації металоконструкцій, оскільки в залежності від висоти, габаритів монтованих виробів і умов роботи, будуть необхідні різні підходи і трудові витрати.
 • Тип зварюється, необхідність його полірування, зачистки або антикорозійного обробки.

Наші зварювальники виконують складні завдання в узгоджені із замовником строки. Передбачено зниження вартості зварювальних швів для постійних корпоративних забудовників. Щоб попередньо проконсультуватися зі співробітником нашої компанії по телефону або онлайн, можна оперативно замовити зворотний дзвінок на сайті.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top