+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Очищення даху від снігу, бурульок, криги в Києві

Покрівлі виконують захисну функцію, але взимку вони самі стають джерелом небезпеки. У кліматичних умовах Києва кількість снігу і льоду, які скупчуються на одному даху середнього розміру, обчислюється тоннами. Страшно уявити, що може статися при зриві цих мас, або у випадках, якщо перекриття будівлі не витримають такого навантаження. Крім потенційної небезпеки для пішоходів і машин, заледеніння поверхні негативно позначається на стані покрівельного покриття, що призводить до збільшення витрат на утримання будинку. Тому прибирання снігу з дахів в Києві є обов’язковою мірою для запобігання як нещасних випадків, так і матеріальних збитків.

Ochistka-krovli

Непрофесійна прибирання снігу можлива тільки на плоских дахах. Очищення скатних дахів і видалення бурульок – це небезпечна робота, виконувати її повинні тільки спеціально підготовлені люди. Краще за всіх з цією справою справляються промислові альпіністи. Використання скелелазного спорядження забезпечує безпеку при роботі на висоті, а великий досвід і спеціальний інструмент дозволяють здійснювати очищення від криги і снігу якісно і дбайливо, без пошкодження покрівельного покриття, елементів покрівлі та фасаду.

Сніг небезпечний не тільки на даху

Часто, замовляючи послугу прибирання дахів від снігу, бурульок і полою промисловим альпіністам, люди не беруть до уваги, що снігові й крижані маси накопичуються також на таких елементах, як:

 • козирки;
 • карнизи;
 • огорожі балконів і лоджій;
 • віконні відливи;
 • парапети;
 • жолоби і труби водостічних систем;
 • навіси;
 • вивіски та інші рекламні конструкції.

А між тим скупчення снігу і льоду на цих частинах фасаду не менше, а часом і більш небезпечно, ніж на покрівлі. Адже виступаючі елементи будівлі відрізняються порівняно невисокою міцністю і під вагою снігових і крижаних мас можуть обрушитися вниз, прямо на голови перехожих і припарковані авто.

Також скупчення криги у водостічних системах, на відливи і козирках може привести до їх деформацій і виходу з ладу. Щоб після кожного зимового сезону не замовляти монтажні роботи по заміні елементів водостічної системи, рекомендується своєчасно проводити їх очищення від бурульок, снігу бурульок і полою, або застосовувати системи антиобледеніння, монтаж яких також можна замовити промисловим альпіністам.

Цены на уборку крыши от снега и наледи в Киеве

НАИМЕНОВАНИЕ РАБОТЕД.ИЗМЦЕНА ОТ
ПРИМЕЧАНИЯ
Очистка кровли от снега и наледим.кв10 грнЗависит от площади крыши, количества снега, льда и их плотности
Очистка периметра кровли от снега и наледи (2 м от края)м.п.15 грнЦена зависит от площади кровли и наклона крыши
Сбивание сосулек по периметру кровлим.п.15 грнЦена зависит от архитектурных особенностей фасада здания
Чистка желобов и ливнестоков от льдам.п.10 грнЦена зависит от вида водосточной системы и материала из которого она изготовлена

Очищення поверхні від криги

Утворення криги на покрівельному покритті і інших елементах будівлі є головним чинником, що викликає їх поступове руйнування. Тепле повітря, що піднімається з опалювальних приміщень, підігріває покрівлю, що призводить до танення нижнього шару скупчився на ній снігу. При негативних температурах повітря утворилася волога замерзає, створюючи полій.

Протягом холодного сезону цей процес повторюється багато разів, внаслідок чого вода може просочуватися між листами покрівельного покриття. Гострі крижинки залишають на поверхні покрівлі подряпини і мікротріщини. Потрапляє в них вода при замерзанні розширюється, збільшуючи розміри мікропошкодження. Через це на металевих покрівельних покриттях починаються процеси корозії, а м’які покрівлі з часом втрачають еластичність і розтріскуються. В результаті на поверхні дахів з’являються дефекти, що призводять до утворення протікання.

Уникнути цього допоможе регулярне прибирання снігу з дахів. При непрофесійної прибирання, не маючи спеціального інструменту і навичок, легко можна пошкодити поверхню покрівельного покриття. Промислові альпіністи, які займаються професійною очищенням дахів, володіють необхідним арсеналом засобів, які дозволяють дбайливо видалити полій, не заподіявши шкоди покрівельного матеріалу.

Видалення бурульок з дахів будівель

Бурульки, що звисають з карнизів, можуть досягати величезних розмірів і важити десятки кілограм. Ці крижані брили з гострими кінцями, зірвавшись з висоти, здатні зім’яти кузов автомобіля, не кажучи вже про беззахисних пішоходів. Відповідальність за який стався нещасний випадок несе власник будинку, тому в інтересах власників, щоб їх нерухомість регулярно очищалася від снігу та бурульок і не несла потенційну небезпеку оточуючим.

Крім того, що падаючі бурульки ставлять під загрозу життя і здоров’я людей і збереження транспортних засобів, вони можуть завдати відчутної шкоди самому будинку. Летючі крижані брили змітають на своєму шляху все неміцні виступаючі елементи будівлі, пошкоджують обробку фасаду. Щоб не довелося по весні проводити фасадні роботи, подбайте про своєчасному видаленні бурульок з даху, замовивши цю послугу промисловим альпіністам.

Наші висотники виконують видалення бурульок з дахів, козирків, балконних огорож і будь-яких інших конструкцій як завгодно великої висоти. Робота проводиться за наступною схемою:

 • Місце робіт з очищення від бурульок захищається попереджувальної стрічкою.
 • Закріплюються страхувальні троси, альпіністи готуються до проведення робіт.
 • Проводиться обережна і акуратна очищення місць утворення бурульок.
 • Якщо це зазначено в договорі, здійснюється прибирання впав льоду.
 • Знімається альпіністське спорядження і попереджувальні знаки.

Зима не прощає безпечності, подбайте, щоб у холодний сезон ваш будинок не піддавався процесам руйнування і не став джерелом небезпеки для оточуючих. Для цього достатньо замовити очищення даху, карнизів і балконів від снігу, бурульок і полою промисловим альпіністам. Ціна цієї послуги не порівнянна з тими витратами, які неминучі в разі ігнорування необхідності прибирання дахів від снігу та бурульок.

Чому варто звернутися до нас

Наша компанія надає послуги промальпа в Києві та Київській області вже 10 років. Якщо в теплий сезон затребувані, в основному, такі послуги, як монтаж кондиціонерів, герметизація міжпанельних швів, утеплення і фарбування фасадів, то взимку основний вид висотних робіт, виконуваних нашими промисловими альпіністами – очищення покрівлі від снігу, бурульок і полою. За 10 зим активної роботи з чищення покрівель наші висотники набули цінний досвід і виконують цю роботу швидко, безпечно і якісно.

Наші клієнти довіряють нам очищення дахів, тому що ми:

 • виконуємо роботу в найкоротші терміни;
 • пропонуємо низькі розцінки;
 • строго дотримуємося техніку безпеки;
 • беремося за роботу будь-якої складності;
 • працюємо акуратно, не пошкоджуючи поверхню покрівлі.

У нашій компанії можна замовити разову послугу з прибирання снігу, криги і бурульок з даху, але краще укласти договір на обслуговування будинку протягом всієї зими. Наші менеджери будуть контролювати стан покрівлі і в міру необхідності організовувати прибирання снігу і льоду. Аналогічний договір можна укласти і на клінінгові послуги – миття вікон і фасаду – і ваш будинок зовні завжди буде чистим і безпечним.

Прибирання снігу з даху за допомогою системи антиобледеніння

Обмерзання водостічних систем і звисів скатних покрівель можна уникнути, якщо встановити на будинку систему антиобледеніння. Вона складається з нагрівального кабелю і блоку управління, який за певних погодних умовах включає режим обігріву. Гріє кабель зазвичай монтується по свесам скатної покрівлі, всередині водостічних труб і жолобів. Його нагрів призводить до танення снігу та криги, тому краю дахів і елементи водостічних систем протягом усього холодного сезону залишаються чистими. Встановити систему антиобледеніння покрівлі та водостоку на будинку будь-якої висоти можна, звернувшись в нашу компанію.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top