image

Очищення даху від снігу, бурульок, криги в Києві

Зателефонуйте нам зараз і отримайте відповіді на всі ваші запитання

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Послуги очищення даху від снігу альпіністами

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Прийом заявки
Виїзд спеціаліста на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Якісний та зручний сервіс

Покрівлі виконують захисну функцію, але взимку вони самі стають джерелом небезпеки. У кліматичних умовах Києва кількість снігу і льоду, що накопичується на одному даху середнього розміру, обчислюється тоннами. Страшно уявити, що може трапитися під час зриву цих мас, або у випадках, якщо перекриття будівлі не витримають такого навантаження. Крім потенційної небезпеки для пішоходів і машин, заледеніння поверхні негативно позначається на стані покрівельного покриття, що призводить до збільшення витрат на утримання будинку. Тому прибирання снігу з дахів у Києві є обов’язковим заходом для запобігання як нещасним випадкам, так і матеріальним збиткам.

Непрофесійне прибирання снігу можливе тільки на плоских покрівлях. Очищення скатних дахів і видалення бурульок – це небезпечна робота, виконувати її мають тільки спеціально підготовлені люди. Найкраще з цією справою справляються промислові альпіністи. Використання скелелазного спорядження забезпечує безпеку під час роботи на висоті, а великий досвід і спеціальний інструмент дають змогу здійснювати очищення від криги та снігу якісно й дбайливо, без пошкодження покрівельного покриття, елементів покрівлі та фасаду.

Сніг небезпечний не тільки на даху

Часто, замовляючи послугу прибирання дахів від снігу, бурульок і криги промисловим альпіністам, люди не зважають на те, що снігові та крижані маси скупчуються також на таких елементах, як:

 • козирки;
 • карнизи;
 • огорожі балконів і
 • лоджій;
 • віконні відливи;
 • парапети;
 • жолоби і труби
 • водостічних систем;
 • навіси;
 • вивіски та інші
 • рекламні конструкції.

А тим часом скупчення снігу і льоду на цих частинах фасаду не менш, а часом і більш небезпечне, ніж на покрівлі. Адже елементи будівлі, що виступають, вирізняються порівняно невисокою міцністю, і під вагою снігових і крижаних мас можуть обрушитися вниз, прямо на голови перехожих і припарковані авто.

Також скупчення криги у водостічних системах, на відливах і козирках може призвести до їхніх деформацій і виходу з ладу. Щоб після кожного зимового сезону не замовляти монтажні роботи із заміни елементів водостічної системи, рекомендується своєчасно проводити їх очищення від бурульок, снігу бурульок і криги, або застосовувати системи антиобледеніння, монтаж яких також можна замовити промисловим альпіністам.

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ
ОДИН.ЗМ
ЦІНА ВІД
ПРИМІТКИ
Очистка кровли от снега и наледи
м.кв
10 грн
Зависит от площади крыши, количества снега, льда и их плотности
Очистка периметра кровли от снега и наледи (2 м от края)
м.п.
15 грн
Цена зависит от площади кровли и наклона крыши
Сбивание сосулек по периметру кровли
м.п.
15 грн
Цена зависит от архитектурных особенностей фасада здания
Чистка желобов и ливнестоков от льда
м.п.
10 грн
Цена зависит от вида водосточной системы и материала из которого она изготовлена

Очищення поверхні від криги

Утворення криги на покрівельному покритті та інших елементах будівлі є головним чинником, що викликає їхнє поступове руйнування. Тепле повітря, що піднімається з опалювальних приміщень, підігріває покрівлю, що призводить до підтавання нижнього шару снігу, що скупчився на ній. За мінусових температур повітря утворена волога замерзає, створюючи полій.

Протягом холодного сезону цей процес повторюється багаторазово, внаслідок чого вода може просочуватися між листами покрівельного покриття. Гострі крижинки залишають на поверхні покрівлі подряпини і мікротріщини. Вода, що потрапляє в них, під час замерзання розширюється, збільшуючи розміри мікропошкоджень. Через це на металевих покрівельних покриттях починаються процеси корозії, а м’які покрівлі з часом втрачають еластичність і розтріскуються. У результаті на поверхні дахів з’являються дефекти, що призводять до утворення протікань.

Уникнути цього допоможе регулярне прибирання снігу з дахів. Під час непрофесійного прибирання, не маючи спеціального інструменту і навичок, легко можна пошкодити поверхню покрівельного покриття. Промислові альпіністи, які займаються професійним очищенням дахів, володіють необхідним арсеналом засобів, які дають змогу дбайливо видалити ожеледь, не завдавши шкоди покрівельному матеріалу.

Видалення бурульок з дахів будівель

Бурульки, що звисають з карнизів, можуть досягати величезних розмірів і важити десятки кілограмів. Ці крижані брили з гострими кінцями, зірвавшись з висоти, здатні зім’яти кузов автомобіля, не кажучи вже про беззахисних пішоходів. Відповідальність за нещасний випадок, що стався, несе власник будинку, тому в інтересах власників, щоб їхню нерухомість регулярно очищали від снігу і бурульок, щоб вона не становила потенційну небезпеку для оточуючих.

Крім того, що бурульки, які падають, ставлять під загрозу життя і здоров’я людей і збереження транспортних засобів, вони можуть завдати відчутної шкоди самому будинку. Крижані брили змітають на своєму шляху всі неміцні елементи будівлі, що виступають, пошкоджують оздоблення фасаду. Щоб не довелося навесні проводити фасадні роботи, подбайте про своєчасне видалення бурульок з даху, замовивши цю послугу промисловим альпіністам.

Наші висотники виконують видалення бурульок з дахів, дашків, козирків, балконних огорож і будь-яких інших конструкцій на скільки завгодно великій висоті. Робота проводиться за такою схемою:

Місце робіт з очищення від бурульок огороджується попереджувальною стрічкою.
Закріплюються страхувальні троси, альпіністи готуються до проведення робіт.
Проводиться обережне й акуратне очищення місць утворення бурульок.
Якщо це зазначено в договорі, проводиться прибирання льоду, що впав.
Знімається альпіністське спорядження і попереджувальні знаки.

Зима не прощає безтурботності, подбайте, щоб у холодний сезон ваш будинок не піддавався процесам руйнування і не став джерелом небезпеки для оточуючих. Для цього достатньо замовити очищення даху, карнизів і балконів від снігу, бурульок і криги промисловим альпіністам. Ціна цієї послуги непорівнянна з тими витратами, які неминучі в разі ігнорування необхідності прибирання дахів від снігу і бурульок.

Чому варто звернутися до нас

Наша компанія надає послуги промальпа в Києві та Київській області вже 10 років. Якщо в теплий сезон затребувані, в основному, такі послуги, як монтаж кондиціонерів, герметизація міжпанельних швів, утеплення і фарбування фасадів, то взимку основний вид висотних робіт, які виконують наші промислові альпіністи, – очищення покрівлі від снігу, бурульок і криги. За 10 зим активної роботи з чищення покрівель наші висотники набули цінного досвіду і виконують цю роботу швидко, безпечно і якісно.

Наші клієнти довіряють нам очищення дахів, тому що ми:

 • виконуємо роботу в найкоротші терміни;
 • пропонуємо низькі розцінки;
 • суворо дотримуємося техніки безпеки;
 • беремося за роботу будь-якої складності;
 • працюємо акуратно, не пошкоджуючи поверхню покрівлі.

У нашій компанії можна замовити разову послугу з прибирання снігу, криги та бурульок з даху, але краще укласти договір на обслуговування будівлі протягом усієї зими. Наші менеджери контролюватимуть стан покрівлі та в міру необхідності організовуватимуть прибирання снігу та льоду. Аналогічний договір можна укласти і на клінінгові послуги – миття вікон і фасаду – і ваша будівля зовні завжди буде чистою і безпечною.

Прибирання снігу з даху за допомогою системи антиобледеніння

Обмерзання водостічних систем і звисів скатних покрівель можна уникнути, якщо встановити на будинку систему антиобледеніння. Вона складається з нагрівального кабелю і блоку управління, який за певних погодних умов вмикає режим обігріву. Гріючий кабель зазвичай монтується по звисах скатної покрівлі, всередині водостічних труб і жолобів. Його нагрівання призводить до танення снігу та криги, тому краї дахів і елементи водостічних систем протягом усього холодного сезону залишаються чистими. Встановити систему антиобледеніння покрівлі та водостоку на будинку будь-якої висоти можна, звернувшись до нашої компанії.

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Да, наша компания предоставляет гарантию на выполненные работы и отвечает за качество услуг, предоставленных нашими альпинистами. Срок гарантии будет варьироваться в зависимости от типа выполняемых работ и используемых при этом материалов.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.