+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Монтаж систем блискавкозахисту

Блискавкозахист і заземлення – одні з важливих елементів будь-якої будівлі, які забезпечують захист людей і самої будови під час негоди. Довіряти їх установку слід виключно професіоналам. Правильний монтаж блискавкозахисту дозволить уникнути пошкодження покрівлі, розплавлення конструкцій з металу і руйнування опор, що може статися в разі прямого попадання блискавки. Фахівці нашої компанії виконають проектування і монтаж систем блискавкозахисту методом промислового альпінізму – швидко, якісно і з гарантією. Працюємо в цій сфері вже більше 10 років, поетом готові взятися за втілення проекту будь-якої складності. Кращі ціни на монтаж блискавкозахисту в Києві!

Типи систем захисту від блискавок

Особливо уважними потрібно бути при монтажі блискавкозахисних пристроїв для багатоповерхових будівель, де ризик потрапляння блискавки під час грози збільшується в кілька разів. Вона може призвести до ураження людей електричним струмом, пожеж і виходу з ладу будь-якого обладнання, що працює від електромережі.

Вартість монтажу блискавкозахисту залежить безпосередньо від її типу. Найбільш ефективними сьогодні вважаються:

 • блискавкозахисна сітка;
 • стрижневі громовідводи;
 • тросові громовідводи.

Монтаж блискавкозахисної сітки виконується або всередині покрівельного пирога, або по покрівлі, за умови, що вона не буде виступати за її межі.

Стрижневі громовідводи встановлюються на окремих несучих конструкціях, що піднімаються над будівлею. Вони повинні бути спроектовані з урахуванням вітрових навантажень. Ціна монтажу громовідводу такого типу вважається найбільш доступною.

Тросові конструкції відмінно захищають об’єкти від прямого попадання блискавки. Вони складаються із сталевих оцинкованих канатів, натягнутих безпосередньо над захищається будівлею. Закріплюються троси на опорах.

В окрему категорію можна віднести активну блискавкозахист, ціна якої буде вище традиційних варіантів. У ній встановлюється блискавкоприймач, що реагує на зростання напруженості електромагнітного поля під час наближення грозового фронту. Монтаж активного блискавкозахисту стане оптимальним рішенням на будівельній ділянці, в місцях частого скупчення людей або навіть в морському порту.

Проектування систем

Щоб кошторис на монтаж блискавкозахисту була складена правильно, необхідно отримати ряд важливої ​​інформації про об’єкт:

 • призначення будівлі (житлове, комерційне, промислове);
 • висота будинку від землі до схилу покрівельної системи, розміри його заснування (квадратура);
 • матеріал і тип покрівлі (черепиця, шифер, метал, рулонні матеріали, монтаж блискавкозахисту на пласкій покрівлі принципово відрізняється від скатної конструкції);
 • ступінь стійкості будівлі до займання або клас пожежної;
 • матеріал, з якого виготовлена ​​водостічна система (оцинковка, пластик, мідь);
 • наявність вимощення і її розміри;
 • матеріал оздоблення фасаду будівлі і тип його обробки.

Розрізняються і можливі види заземлення. Система може бути осередкової або кільцевої.

На основі цих даних проектувальником складається кошторис на монтаж громовідводу, схема близкавковловлюючі частини і тоководов, до якої додаються креслення окремих вузлів, а також специфікація необхідного обладнання.

Процес установки блискавкозахисту альпіністами

Роботи, що виконуються для монтажу блискавкозахисту будівель і споруд, можна умовно розділити на 3 послідовні етапи:

 1. Покрівельний. Встановлюється близкавковловлюючі частина і облаштовується система провідників до тоководов.
 2. Фасадний. Молніеводи прокладаються по стіні фасаду до отмостке або фундаменту.
 3. Облаштування заземлення. Контур заземлення за нормами повинен включати стрижні, провідник (смуга), елементи кріплення.

Ми виконуємо монтаж блискавкозахисту в Києві і прилеглих регіонах. Для розрахунку кошторису на матеріали і роботи рекомендуємо запросити на об’єкт нашого майстра. Він без запізнень приїде в заздалегідь обумовлений час, виконає необхідні виміри і відповість на будь-які технічні питання щодо ціни контуру заземлення, його установки і експлуатації.

У нас найвигідніша ціна на монтаж блискавкозахисту, оскільки при виконанні робіт ми використовуємо метод промислового альпінізму – не доведеться залучати на об’єкт спецтехніку або встановлювати будівельні ліси, що загрожує тратою часу і грошей. Наші фахівці мають всі необхідні допуски для роботи на висоті, тому готові виконати великий спектр робіт по монтажу систем блискавкозахисту та заземлення.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top