image

Монтаж вентфасаду

Зателефонуйте нам зараз і отримайте відповіді на всі ваші запитання

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Послуги монтажу вентфасадів альпіністами

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Приймання заявки
Виїзд фахівця на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Якісний і зручний сервіс

Вентильовані фасади – найбільш вживані системи в сучасному будівництві. Вони збільшують тепло- і шумоізоляцію будівлі, підвищують естетичні показники, а також можуть «похвалитися» довговічністю.

Будь-які будівлі під дією найрізноманітніших механічних факторів можуть пошкоджуватися, руйнуватися. Через перепади температури тріщини, які були в будівлі, розширюються. Таким чином у них потрапляє вода. Це сприяє процесу руйнування, що в результаті призводить до порушення функціональності будівлі.

Щоб захистити будівлю від цих наслідків, потрібно створити спеціальний шар, який насамперед захищатиме від усіх зовнішніх впливів. Ця додаткова стіна розташовуватиметься на невеликій відстані від базової і за допомогою спеціальної методики кріпитиметься на неї. Проміжок між базовою стіною і додатковою захищатиме від скупчення вологи і вогкості, в результаті можна буде уникнути гниття. Також важливо пам’ятати, що за допомогою цієї системи Ви можете поліпшити зовнішній вигляд будівлі. Адже під час облицювання вентфасаду використовуються найрізноманітніші матеріали. Це допоможе втілити всі Ваші ідеї та мрії в реальність!

Переваги монтажу вентфасаду:

1. Можливість надати старим будівлям нового вигляду з мінімальними фінансовими витратами.

2. Високі експлуатаційні параметри забезпечують тепло- і шумоізоляцію.

3. Практичні у використанні. Щоб повернути фасаду первісний вигляд, потрібно лише помити фасадну поверхню водою.

4. Захист будівлі від механічних пошкоджень.
5. Поверхневий шар, відбиваючи промені сонця, запобігає пережарюванню будівлі та забезпечує захист теплоізоляційного шару.

Якщо дивитися з професійного боку, то вентильовані фасади – складні технічні конструкції, які встановлюють тільки висококваліфіковані фахівці за чіткими правилами і техніками. Щоб уникнути подальших ремонтних робіт для виправлення помилок у вентфасаді, важливо одразу знайти команду професіоналів, які мають гідний досвід робіт із такими системами.

У команді промислових альпіністів нашої компанії тільки висококваліфіковані професіонали. Вони виконують роботи будь-якої складності максимально якісно на будь-якій висоті і за найрізноманітніших погодних умов.

До кожного завдання ставляться з відповідальністю, тому чітко дотримуються техніки виконання робіт:

1. Підготовка до робіт: маркування граней небезпечної області робіт для перехожих і різної техніки, приготування необхідного постачання.

2. Маркування сітки встановлення кронштейнів. Застосовується спеціальне геодезичне оснащення.

3 Монтування кронштейнів. Використовуються надійні протикорозійні анкери зі сталі.

4. Монтаж гідрозахисної мембрани та утеплювача. Укладання запобіжної мембрани проводиться прямо на теплоізоляційний прошарок, що забезпечує йому захист від води і вітру.

5. Монтаж напрямних. Притримування достатньої ширини повітряного проміжку (до 50 мм). Таким чином утеплювач не буде прилипати до облицювального матеріалу. Це допоможе уникнути обвалення структури внаслідок підвищення її маси.

6. Монтаж облицювальних панелей. Кріпляться до каркаса щільно з дотриманням усіх правил.

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

 

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Так, наша компанія надає гарантію на виконані роботи і відповідає за якість послуг, наданих нашими альпіністами. Термін гарантії варіюватиметься залежно від типу виконуваних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.