+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Герметизація міжпанельних швів

Значну частину житлового фонду нашої столиці становлять багатоповерхові панельні будинки. Тому однією з найбільш затребуваних послуг нашої компанії промислового альпінізму є герметизація міжпанельних швів в Києві. За дев’ять років стажу досвідчені фахівці нашої компанії провели ремонт панельних швів на безлічі київських багатоповерхівок. Ми виконуємо цю послугу зі строгим дотриманням технології та застосуванням кращих матеріалів, тому наша герметизація міжпанельних стиків служить максимально довго. Висока якість ми підтверджуємо гарантією.

Герметизация межпанельных швов

Наслідки від поганої герметизації швів

Міжпанельні шви – технологічні зазори між плитами панельних будинків, які в обов’язковому порядку повинні бути загерметизовані. У разі порушення герметичності стиків в них потрапляє атмосферна волога і холодне повітря, через що не тільки погіршуються умови проживання в квартирах, але і прискорюється знос будівлі. Затримуючись в щілинах, вода проникає в пори і дрібні тріщини бетону. На морозі вода замерзає, і лід розширює тріщини. Це викликає поступове руйнування бетону. Крім того, під дією вологи арматура залізобетону піддається прискореної корозії. В результаті погана гідроізоляція стиків панелей стає причиною різкого погіршення стану будинку та скорочення його терміну служби.

Але головне, що турбує мешканців при поганій закладенню швів в панельних будинках, це:

 • вогкість стін і кутів, що з’являється як безпосередньо від протікання атмосферної вологи, так і від випадання конденсату на промерзлих стінах;
 • розвиток на сирих стінах грибка і цвілі;
  холод в квартирі через появу протягів з кутових щілин і погіршення термоізоляційних якостей стін;
 • проникнення крізь нещільні стики плит вуличних шумів.

Позбутися від цих неприємностей допоможе тільки герметизація міжпанельних швів зовні. Всі спроби закласти щілини зсередини приречені на невдачу, тільки зовнішній доступ дозволить якісно загерметизувати стики між плитами. Звернувшись з цією проблемою до промислових альпіністів, ви швидко усунете причину негативних явищ, після чого зможете легко впоратися з грибком і цвіллю.

Види технологій герметизації швів

Вибір оптимальної технології для закладення швів проводиться після їх огляду. Залежно від стану стиків, вибирається один з нижче описаних методів. Роботи по герметизації повинні виконуватися в суху погоду при середньодобовій температурі від + 5 ° С і відсутності сильного вітру.

Герметизація монтажною піною

Монтажна піна має властивість розширюватися, заповнюючи всі щілини і нерівності, і міцно скріплюватися з поверхнею бетону. Після застигання вона набуває відмінні герметизуючі і теплоізоляційні властивості. До того ж вона дуже проста в застосуванні і дозволяє проводити роботи дуже швидко. Всі ці якості роблять монтажну піну відмінним матеріалом для закладення міжпанельних стиків.

Але є у цього способу і недоліки. Зростаючи, піна виступає з стиків, утворюючи напливи. При зрізанні застиглих напливів оголюється чарункова структура матеріалу, що знижує його гідроізолюючі властивості. Крім того, пінополіуретан не володіє стійкістю до УФ променів і на світлі руйнується. Тому при закладенні зазорів монтажною піною, її надлишки необхідно зрізати і закривати стики зверху спеціальним герметиком.

Теплий шов

Технологія теплого шва – це комбінований спосіб закладення міжпанельних зазорів, при якому:

спочатку порожнини запінюється монтажною піною;
не чекаючи застигання піни, поверх неї щілини заповнюють вілатермом – еластичними трубками з пористого поліетилену;
зовні утеплювач замазують герметиком.

Вилатерм – спеціальний утеплювач для щілин, що має трубчасту форму. Він може бути різного діаметру, завдяки чому його легко підібрати до різній ширині міжпанельних зазорів. Форма трубки дозволяє матеріалу легко стискуватися, поміщаючись навіть в самі вузькі щілини.

Така потрійна захист – піна, вілатерм і герметик – забезпечує надійне утеплення і герметизацію міжпанельних шва, що дозволяє надовго вирішити проблему сиреющіх кутів в квартирах.

Закладення зовнішніх швів первинна

Первинна закладення міжпанельних швів виконується при будівництві будинку. Вона повинна проводитися за методом теплого шва, але часто виконується будівельниками з порушенням технології і застосуванням неякісних матеріалів. До того ж в перші роки після будівлі будинок дає усадку, що призводить до зміни геометрії стиків і втрати герметичності їх захисту.

Тому часто первинна герметизація міжпанельних щілин служить недовго, і вже через кілька років після початку експлуатації будівлі з’являється вогкість в кутах квартир. Для вторинної закладення міжпанельних швовобично вдаються до послуг промислових альпіністів, які можуть легко дістатися в будь-які місця фасаду і виконати весь комплекс необхідних робіт.

Закладення швів вторинна

Вторинна герметизація міжпанельних стиків може бути як плановою, спрямованої на профілактику розгерметизації зазорів, так і виконуваної, коли ознаки втрати герметичності вже дали про себе знати.

Роботи по вторинної герметизації міжпанельних швів включають в себе наступні етапи:

 • проводиться огляд верхнього герметизуючого шару, при необхідності він розкривається;
 • глядається стан утеплювача, при втраті їм своїх функцій він видаляється;
 • проводиться розчищення міжпанельних стиків;
 • при наявності грибка і цвілі виконується обробка фунгіцидом;
 • розчищені і оброблені міжпанельні шви заповнюються утеплювачем – монтажною піною або піною в поєднанні з вілатермом;
 • поверх утеплювача накладається шар герметика.

При закладенні вертикальних стиків герметизується також верхній торець утепленого шва, щоб вода не проникала в утеплювач зверху. Але краще виконувати одночасну закладення всього вертикального стику від покрівлі до фундаменту. Це запобіжить ризик проникнення вологи в утеплювач з верхнього краю і забезпечить більш надійну гідроізоляцію.

Герметизацію міжпанельних швів часто замовляють промисловим альпіністам одночасно з утепленням фасаду. Оскільки доступ до зовнішньої поверхні стін після монтажу утеплювача буде закритий на весь термін служби утеплення, важливо, щоб стики плит не містили вогкості і цвілі і були надійно загерметизовані. Також профілактика і ремонт міжпанельних швів нерідко супроводжує фарбування фасаду. Своєчасна герметизація стиків забезпечить нормальні умови в квартирах і довгий термін служби стін будівлі.

Герметизація віконних швів

Неякісно загерметизовані зазори між віконним прорізом і рамою перекреслюють всі переваги пластикових вікон. Адже відмінно утримують тепло склопакети не врятують ситуацію, якщо по периметру вікон буде відчувається з щілин. Поява містків холоду, вогкості і цвілі на стінах навколо вікон – всіх цих неприємностей можна уникнути, якщо замовити герметизацію віконних швів промисловим альпіністам.

Самостійно запінити вікно зовні по всьому периметру можна тільки на першому поверсі. Зсередини квартири доступ до зовнішнього периметру вікна обмежений, на верхніх поверхах спроба герметизації вікон пов’язана з великим ризиком. Краще довірити цю роботу промисловим альпіністам, які виконають її якісно, ​​недорого і без жодного ризику. Ми не тільки закрити всі зазори монтажною піною, але і закриємо її зверху шаром герметика, який захистить пінополіуретан від намокання і руйнуючої дії ультрафіолету.

Якщо вам необхідна герметизація міжпанельних швів в Києві, довірте цю роботу фахівцям нашої компанії, і ви гарантовано надовго отримаєте сухі стіни у вашому будинку. Одночасно із закладенням панельних стиків нам часто замовляють фарбування, утеплення фасаду. У цьому випадку загальна вартість робіт буде менше, ніж окремо, звертайтеся!

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top