+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Ремонт м’якої покрівлі в Києві та області

В процесі експлуатації м’яка покрівля з руберойду та інших еластичних матеріалів втрачає свої властивості. На сонці матеріал дубєєт, а при будь-якому механічному впливі на ньому з’являються тріщини. Згодом ці тріщини перетворюються в розриви і пропускають велику кількість вологи. Буде потрібно ремонт м’якої покрівлі, щоб усунути проблеми на початковому етапі і продовжити життя матеріалами.

Зазвичай такий тип покриття використовують на багатоповерхових будинках. Житлові будинки та комерційні споруди з плоским дахом найпростіше перекривати саме єврорубероїдом. Важливо щорічно проводити огляд покриттів і виконувати поточне відновлення для тривалого терміну використання продукції.

Види ремонту і привід для виклику майстрів

Умовно можна виділити два види відновлення – усунення дрібних дефектів і капітальні роботи. Ціна капітального ремонту м’якої покрівлі залежить від типів ушкоджень, а також від квадратури даху. Зазвичай старий потрісканий матеріал змінюється або вкривається зверху додатковим шаром рулонних матеріалів. Якщо пошкоджено до 40% поверхні даху, можна виконати ремонт, в інших випадках буде потрібно заміна покриття.

Важливі приводи для виклику майстра:

  • на поверхні даху видно горбки і складки – в цих місцях незабаром утворюються тріщини;
  • в місцях примикань руберойд почав стовбурчитися, відклеюватися від основи;
  • утворилися видимі тріщини, навколо яких довгий час стоять мокрі плями;

Розцінки на ремонт м’якої покрівлі демократичні, тому краще заздалегідь викликати фахівця для діагностики стану покриттів. Всупереч популярному міфу, ремонтувати матеріали можна і взимку, сучасні мастики і клейові суміші дозволяють виконувати роботу при будь-якій погоді.

Скільки коштує відновлення м’яких покрівельних матеріалів?

Остаточна ціна на ремонт квадратного метра м’якої покрівлі залежить від типу покриття, стану матеріалів і обраного методу відновлення. Якщо це усунення локальних пошкоджень, фахівці розрахують ціну за кожну точку. Якщо покриття вкривається додатковим шаром ізоляції і руберойду, буде розрахована ціна за 1м2 ремонту м’якої покрівлі.

Основні фактори, що впливають на вартість:

  1. Квадратура даху. Від обсягів залежить складність виконання робіт.
  2. Стан і вік матеріалів. Старі і сильно пошкоджені покриття складно відновлювати.
  3. Умови роботи. Іноді неможливо застосувати прості технології, доводиться використовувати дорогі матеріали.
  4. Сезон. При мінусовій температурі обмежуються методи відновлення даху.
  5. Доступ до місць пошкоджень. Іноді доводиться стикатися з підвищеною небезпекою для співробітників.
  6. Обрані методи. Зазвичай майстер пропонує кілька методів відновлення на вибір.

Подивитися прайс-лист на ремонт м’якої покрівлі можна на сайті компанії. Не варто затягувати з викликом фахівців. Якщо вдасться обійтися поточним ремонтом або точковим відновленням, розцінки будуть значно нижче. Капітальне відновлення обійдеться дорожче, ніж часткове оновлення покриття. Ціна заміни м’якої покрівлі включає також оновлення ізоляції, підготовку поверхонь під монтаж нових м’яких матеріалів.

Підбір надійних товарів для ремонту даху

Остаточна ціна на відновлення конструкції даху включає не тільки вартість робіт з ремонту м’якої покрівлі. Також слід додати до витрат вартість матеріалів. Для наметових відновлення достатньо придбати бітумну мастику або інший склад, що клеїть. Можливо відновлення швів холодним способом або з нагріванням. В останньому випадку надійність збільшується, а вартість матеріалів буде нижче. Але не на кожному будинку можна виконати такий тип ремонту.

Якщо необхідно настелити зверху один шар руберойду, важливо підібрати якісний покрівельний матеріал. Відмовтеся від дешевих товарів невідомого походження. Уже через рік служби такі вироби пересохнуть на сонці і почнуть пропускати воду. Купуйте продукцію українського виробника Техноніколь або віддайте перевагу брендам Ореол-1, Aquaizol. Вартість ремонту м’якої покрівлі в Києві не буде високою, а результат відновлення порадує вас довговічністю і якістю.

Де замовити послуги відновлення покрівлі?

Звертайтеся в нашу компанію і замовляйте ремонт м’якої покрівлі єврорубероїдом в Києві. Проводимо роботи з нуля і виконуємо комплексне відновлення під ключ. Ми вибираємо тільки надійні методи, які підійдуть як для багатоквартирного будинку, так і для офісного центру. Послуги коштують недорого, можна замовити комплексну оцінку об’єкта, щоб розуміти рівень витрат на відновлення. Ми виїжджаємо в Києві і по області, проводимо всі роботи з гарантією якості і допомагаємо вибрати оптимальні матеріали. Телефонуйте менеджерам компанії, щоб отримати консультацію.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top