image

Послуги з миття висотних будівель

Позвоните нам сейчас и получите ответы на все интересующие вас вопросы

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Послуги висотних будівель альпіністами

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Приймання заявки
Виїзд спеціаліста на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Якісний і зручний сервіс

Наша компанія надає послуги з миття висотних будівель, які здійснюються промисловими альпіністами. Це найбільш затребувана послуга, яку виконують альпіністи. Адже вони мають повний доступ до всіх важкодоступних місць і якісно виконують поставлене завдання.

Що відбувається з фасадом будь-якої споруди день у день? Десятки шарів пилу осідають на поверхню, а якщо це велике місто, то на додачу стільки ж шарів смогу. Цей бруд в’їдається в мікротріщини і ямки, що в підсумку провокує руйнування зовнішнього шару фасаду. Це неестетично і некрасиво. Якщо це не попередити, то проблема розвиватиметься далі, і фасад буде повністю зруйнований. Багато хто виходить із цієї ситуації шляхом замазування і зафарбовування ямок і тріщин. Так, будівля отримає новий вигляд, але це не зупинить подальшого руйнування будівлі, а значить, і не вирішить проблему. З висотними будівлями складніше впоратися в такій ситуації, адже площа їхнього фасаду більша і виконувати будь-які роботи небезпечно.

Що радять наші фахівці?

Проводити мийку фасаду і вікон будівлі в міру необхідності. Для підтримки його в чистому вигляді потрібно проводити мийку будівлі мінімум 1 раз на рік, але якщо вона розташована в самому серці мегаполісу, то набагато частіше. Це заощадить Ваші кошти в подальшому на ремонті фасаду. Адже при правильному догляді, його потрібно буде робити набагато менше.

Чому з цим завданням зможуть впоратися тільки промислові альпіністи?

У наш час будівлі неймовірної висоти. Вони досягають і 200-х метрів, є й вищі. Виконувати будь-які роботи на такій висоті вкрай небезпечно. Але спорядження, техніка та обладнання промислових альпіністів продумані настільки правильно і надійно, що дають змогу виконати всі завдання на висоті.

Але це ще не всі переваги альпіністів:

Доступні та невисокі ціни, порівняно з використанням автовишок та іншої техніки.
Доступ до всіх важкодоступних місць, ретельне і якісне опрацювання всіх архітектурних елементів.
Спорядження дає змогу виконувати роботи на високій швидкості.
Виконання робіт альпіністами не вимагає зупинки роботи будівлі.
Будь-який вид забруднень видаляється з поверхні за допомогою спеціальних технологій.
Використання спеціальних розчинів і паст, які на довго захищають фасад від забруднень і пошкоджень.

Етапи виконання робіт промисловими альпіністами:

Досліджується матеріал, з якого оброблена зовнішня частина будівлі, щоб встановити найефективніший метод миття.

Підбір найнеобхідніших мийних речовин.

Процес очищення фасаду. На цьому етапі наносять мийні засоби і промивають водою до повного видалення мийних засобів з поверхні.

Висушування фасаду і здача готової роботи.

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Так, наша компанія надає гарантію на виконані роботи і відповідає за якість послуг, наданих нашими альпіністами. Термін гарантії варіюватиметься залежно від типу виконуваних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.