+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Висотні монтажні роботи в Києві

Висотний монтаж включає в себе безліч видів робіт, і практично всі вони входять до переліку послуг нашої компанії. Ми виконуємо висотні монтажні роботи в Києві та по всій Київській області методом промислового альпінізму, робимо це оперативно, якісно і недорого. Застосування альпіністського спорядження дозволяє здійснювати будь-які види монтажу на висоті з мінімальними витратами часу і коштів, завдяки чому спосіб промислового альпінізму є найшвидшим, дешевим і затребуваним.

Высотный монтаж

Монтажні роботи на фасадах

Для забезпечення функціональності будівлі необхідні наступні монтажні роботи на висоті:

 • установка водостічної системи;
 • пристрій вентильованого фасаду;
 • монтаж фасадного освітлення;
 • установка і заміна склопакетів;
 • монтаж димоходів;
 • установка зовнішніх блоків кондиціонерів.

Ці види робіт вимагають професійних навичок і повинні виконуватися фахівцями. Щоб забезпечити майстрам нормальні умови для роботи на висоті, раніше вдавалися до допомоги усіляких механічних підйомників – автовишок, лебідок, будівельних колисок. Це дуже уповільнювало і здорожувало висотні роботи.

З впровадженням в практику методу промислового альпінізму монтаж на висоті значно спростився. На зміну неповороткою і дорогої підйомної спецтехніки прийшло легке і недороге скелелазне спорядження, що дозволяє досягати будь-яких висот, починати без довгого підготовчого етапу і зберігати мобільність протягом усього робочого процесу.

Промислові альпіністи нашої компанії – це кваліфіковані будівельники і мають великий професійний досвід. Володіння прийомами промислового альпінізму та допуск до висотних робіт підвищують їх конкурентоспроможність на ринку праці, а також стимулюють бути дисциплінованими і відповідальними. Адже праця на висоті не прощає недбалості і несумісний зі шкідливими звичками. Замовивши послуги в нашій компанії, ви гарантовано отримаєте бездоганне і оперативне виконання будь-яких монтажних робіт на висоті.

Монтаж на дахах

Дахи висотних будинків відносяться до зон підвищеної небезпеки, а значить, працювати на них повинні фахівці, які мають надійну страховку і володіють навичками промислового альпінізму. Кращий вибір виконавців для висотних монтажних робіт на покрівлі – промислові альпіністи нашої компанії. Їх руками встановлені на дахах висоток Києва сотні антен, написів з об’ємних літер та інших конструкцій. Звертайтеся до нас, якщо вам необхідні:

 • Монтаж систем блискавкозахисту. Будинки без грамотно змонтованих заземлених блискавковідводів наражаються на небезпеку удару блискавки, наслідки якого можуть бути дуже важкими. Усунути цю загрозу допоможуть наші досвідчені альпіністи.
 • Монтаж зенітних ліхтарів. Багато хто хотів би мати скляна стеля, щоб зробити своє житло більш світлим, обладнати зимовий сад або оранжерею. Здійснити це бажання допоможуть фахівці нашої компанії. Ми маємо великий досвід в установці на дахах зенітних ліхтарів різних видів з теплого алюмінієвого профілю зі склопакетами.
 • Установка антен, об’ємних літер та інших конструкцій.

Дах – найвища частина будівлі, тому всі роботи на ній – від установки всіляких конструкцій до чищення від снігу і криги – найрозумніше довіряти промисловим альпіністам, чия професійна діяльність безпосередньо пов’язана з висотою.

Інші види висотних монтажних робіт

Альпіністи нашої компанії працюють не тільки на житлових і громадських будівлях, а й на безлічі інших висотних об’єктів. Ми беремося практично за всі види висотного монтажу і виконуємо його на найвищому рівні. Наші професіонали володіють не тільки способами монтажу за допомогою кріпильних виробів, а й зварюванням. Рідкісні компанії промальпа надають послуги зварювання на висоті, а ми займаємося нею вже довгий час і маємо значний список висотних об’єктів, побудованих за участю наших альпіністів-зварювальників. Звертайтеся в нашу компанію, якщо ви потребуєте в наступних видах висотних монтажних робіт:

 • монтаж вишок зв’язку;
 • збірка і установка рекламних конструкцій будь-якої складності;
 • установка зовнішньої реклами на будь-якій висоті;
 • монтаж повітропроводів на будь-яких об’єктах;
 • монтаж і демонтаж металоконструкцій, в тому числі зварювання на висоті сталевих каркасів споруд.

Завдяки тому, що ми використовуємо економічний метод промислового альпінізму, виконуючи монтажні роботи на висоті, ціни на наші послуги невисокі. Орієнтовну вартість послуг можна дізнатися, скориставшись нашим прайсом, точнішу суму озвучать наші майстри після ознайомлення з об’єктом.

Чому варто замовити висотний монтаж у нас

У нашій компанії промислового альпінізму працюють справжні професіонали, за плечима яких – сотні майстерно виконаних монтажних робіт на різних висотних об’єктах Києва та Київської області. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте:

якісний і довговічний монтаж будь-якої складності з наданням гарантії;
низькі розцінки і знижки на додаткові висотні роботи;
здійснення висотного монтажу навіть в самих важкодоступних місцях;
швидке виконання замовлення відповідно до договірних термінів;
можливість укладення договору на сервісне обслуговування.

Ми працюємо на ринку послуг промислового альпінізму вже більше 10 років і є однією з провідних компаній Києва. Звертайтеся до нас, і ми виконаємо висотні монтажні роботи в столиці та Київській області якісно, ​​оперативно і недорого.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top