+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Надійний ремонт плоскої покрівлі в Києві

Плоскі і рівні даху зазвичай обробляють спеціальними ізоляційними матеріалами на основі бітуму. Згодом під впливом сонця і опадів такі покриття розриваються, втрачають герметичність. Якщо вчасно не буде виконаний ремонт плоского даху, через кілька років доведеться міняти покрівельний матеріал і витрачати в рази більше грошей.

Капітальний ремонт плоского даху часто має на увазі додаткову обробку швів між плитами, демонтаж старого матеріалу, укладання ізоляційних покриттів. Сучасні технології дозволяють продовжити термін експлуатації покрівлі на роки. Але важливо вчасно помітити руйнування і викликати бригаду фахівців.

Особливості капітального ремонту плоского даху

Багатоквартирні будинки, побудовані з 90-х років минулого століття, зазвичай мають плоскими типами покрівлі. Велика частина таких будинків потребує оновлення покрівельних матеріалів. Ремонт плоскої покрівлі в Києві проводиться в будь-який сезон. Вже давно розроблені матеріали, які можна застосовувати взимку при мінусових температурах без втрати ефективності.

Етапи капітального відновлення:

 • оцінка поточного стану покриття, розробка плану ремонтних робіт;
 • закупівля матеріалів – знадобиться бітумна мастика високої якості, євроруберойд;
 • демонтаж поламаних ділянок покрівлі, відправка матеріалів на утилізацію;
 • підготовка поверхні, укладання нових рулонних матеріалів м’якої покрівлі;
 • герметизація стиків, щоб на наступні 10-15 років забути про проблеми з дахом.

Часто капітальне відновлення має на увазі зняття всього обсягу старих матеріалів і укладання нових покриттів. Інакше в місцях примикання старих рулонів руберойду незабаром знову можуть утворитися тріщини. В такому випадку краще замінити або оновити шар покриття, щоб запобігти протікання. Інакше течі приведуть до необхідності повного капітального ремонту будівлі через сильних руйнувань.

Поширені види пошкоджень плоского даху

 1. Хвилі і здуття. Волога потрапляє під руберойд, відклеює його від основи і видуває бульбашки. На перекриттях постійно накопичується великий обсяг води.
 2. Негерметичні стики. Найчастіше руйнуються матеріали на стиках і швах. Вода починає протікати під покрівельні покриття і руйнує дах будівлі.
 3. Старіння руберойду. Активна дія сонячних променів, зимового снігу і дощів призводять до пересихання основи і втрати початкових властивостей.
 4. Механічні ушкодження. Якщо на даху часто ходять робочі, встановлюють антени або рекламні вивіски, покриття може бути пошкоджено інструментом або взуттям.
 5. Відривання від основи. Відірвані шматки руберойду втрачають ефективність і не захищають дах від води. Це призводить до сильних потьокам на стінах і стелі на останніх поверхах.

Як усунути розгерметизацію швів?

Якщо проблеми пов’язані зі швами між рулонами євроруберойду, усунути їх можна за допомогою бітумних матеріалів. Мастика промазує шви, а за допомогою пальника бітум вплавляется в структуру руберойду. Так фахівці досягають монолітного килима покрівельного покриття. Ціна ремонту плоскої покрівлі таким методом залежить від обраної мастики. Краще купувати продукцію відомих брендів, таких як Техноніколь, Ceresit, BauGut і інших компаній.

Ремонт механічних пошкоджень

Зазвичай такі пошкодження загрожують розривами покрівельного матеріалу. В цьому випадку необхідно вирізати пошкоджену частину і встановити латку з ретельним прогревом стиків. Це дозволить продовжити термін експлуатації покрівельного покриття, а також уникнути подальших розривів навколо початкового ушкодження. Такий ремонт не буде коштувати дорого, тому не слід зволікати з замовленням послуг.

Особливості ремонту мембранної покрівлі

Часто для обробки плоских дахів застосовують мембранну покрівлю. Це ефективна технологія, яка не пропускає вологу, дозволяє плитам сохнути, а також служить в якості додаткової теплоізоляції. Мембрана має лише один відчутний недолік – ніжну поверхню. Легко можна порізати покриття, виконуючи монтажні роботи. Але важлива перевага – будь-які порізи легко ремонтуються.

Особливості усунення порізів і пошкоджень:

 • можна використовувати гарячий і холодний метод монтажу латочок;
 • важливо ретельно очистити ділянку перед виконанням ремонтних робіт;
 • заплатки встановлюються внахлест на пошкоджені краю 5-10 см;
 • спеціальні зварювальні фени або клейові склади приклеюють латочку до основи;
 • при холодному методі ремонту використовують спеціальний герметик для приклеювання латки.

Клаптик мембрани при ремонті слід розгортати по пошкодженій поверхні великим валиком. В цьому випадку деталь надійно приклеїться, на стиках НЕ буде негерметичних місць. Довірити процедуру ремонту мембранного даху краще фахівця з досвідом роботи в цій сфері.

Де замовити ремонт даху з гарантією?

Наша компанія пропонує послуги ремонту плоского даху в Києві. Ми беремося за будь-які об’єкти, усуваємо пошкодження різних масштабів. Вже при огляді покрівлі фахівець підкаже відповідні методи ремонту і вкаже вартість матеріалів і робіт. Виїжджаємо по Києву і області, даємо консультації і допомагаємо при підборі матеріалів. З питання підрахунку ціни відновлення даху та для замовлення послуг телефонуйте менеджерам компанії.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top