image

Монтаж зовнішньої реклами, брандмауерів, банерів у Києві та області.

Зателефонуйте нам зараз і отримайте відповіді на всі ваші запитання

Якісні висотні роботи від нашої компанії

Наша компанія надає повний спектр послуг у сфері промислового альпінізму. Ми реалізуємо об'єкти будь-якої складності незалежно від висоти будівлі.

Досвідчені промислові альпіністи

Колектив нашої організації складається з досвідчених промислових альпіністів, які володіють відповідними навичками для виконання переважної більшості завдань методом промислового альпінізму.

Повний перелік необхідних документів

Ми володіємо всім переліком необхідних документів для виконання висотних робіт, підписання договору, доступу на дах і оплати будь-яким, зручним для Вас способом.

Выполнение высотных работ методом промышленного альпинизма.
Як ми працюємо

Послуги монтажу рекламних банерів альпіністами

Виконання Вашого замовлення відбувається таким чином:

Приймання заявки
Виїзд фахівця на огляд
Підписання договору
Виконання робіт
Розрахунок за виконані роботи
Наші переваги

Чому варто обрати нас

Промышленный альпинист в процессе работы.

Після підписання договору з нашою компанією, Ви отримаєте низку переваг:

Гарантія та якість
Адекватна вартість послуг
Мінімальні терміни виконання
Досвідчений колектив
Якісний і зручний сервіс

Зовнішня реклама – незмінний атрибут сучасних міст. Часто монтаж реклами в Києві проводиться на висоті, адже для максимального охоплення аудиторії необхідний хороший огляд. Банери, брандмауери, лайтбокси, вивіски з об’ємних літер розміщуються на стінах висотних будівель, де їх ніщо не загороджує, і вони можуть доносити рекламну інформацію до всіх, хто проїжджає повз. Завдання зі встановлення зовнішньої реклами на висоті, як правило, вирішуються силами промислових альпіністів.

Переваги встановлення рекламних вивісок альпіністами

Висотні роботи з монтажу та обслуговування зовнішньої реклами можна виконувати двома альтернативними способами – з автовишок або за допомогою альпіністського спорядження. Автовишки – це великогабаритна техніка, яка чадить вихлопними газами і може під’їхати далеко не до всякого місця. До того ж і оренда її обходиться досить дорого.

Інша справа – промислові альпіністи. Легкі та мобільні, вони оперативно піднімаються до місця встановлення реклами на своїх мотузках, і виконують монтаж рекламних конструкцій чітко, злагоджено й оперативно, при цьому нікому не заважаючи. Вартість виконання робіт промисловими альпіністами значно нижча за ціни рекламних агентств, які орендують підйомну техніку, а терміни – істотно коротші.

Ціни на монтаж зовнішньої реклами

НАЙМЕНУВАННЯ РОБІТ
ОДИН.ІЗМ
ЦІНА ВІД
Монтаж зовнішнього банера
м.кв
50 грн
Демонтаж банерів
м.кв
20 грн
Встановлення рами
м. кв
50 грн
Встановлення лайтбоксів
Догов.
Поклейка плівки
м. кв
80 грн

Наша компанія «Kliner.com.ua» вже дев’ять років надає послуги з висотного монтажу зовнішньої реклами в Києві. Для наших досвідчених верхолазів не існує нерозв’язних завдань і недоступних висот, вони впораються з найскладнішим монтажем рекламних конструкцій на будь-яких об’єктах Києва. Завдяки швидкій роботі та власному виробництву з виготовлення металевих конструкцій, ми встановлюємо на послуги монтажу реклами невисокі ціни.

Порівняно невисока вартість монтажних робіт допомагає рекламодавцям заощадити рекламний бюджет і більше коштів вкладати в якісні матеріали для друку реклами, завдяки чому рекламні носії ефективніше працюватимуть і довше служитимуть.

Монтаж зовнішньої реклами: особливості встановлення

Різні види висотних робіт з монтажу зовнішньої реклами мають свої особливості, але всі вони пов’язані з певним ступенем ризику, адже вони проводяться на висоті. Усі наші альпіністи мають допуск до проведення робіт на висоті та періодично проходять навчання й атестацію з техніки безпеки.

Ми виконуємо такі види висотного монтажу зовнішньої реклами:

 • розтяжку і демонтаж брандмауерів;
 • установку, демонтаж рекламних конструкцій і банерів на рамах і розтяжках;
 • монтаж об’ємних літер з підсвічуванням і без;
 • монтаж і демонтаж світлових вивісок.

Від замовника вимагається тільки надання рекламної продукції, а всі допоміжні елементи і конструкції для її встановлення ми виготовимо і зберемо самі.

Монтаж брандмауерів

Брандмауери – рекламні полотна великої площі (від 6 м²), які найчастіше розтягують на глухих торцевих стінах та інших ділянках фасадів без вікон. Для виготовлення брандмауерів великих розмірів (від 100 м²) використовують спеціальну сітчасту тканину, щоб полегшити вагу й усунути парусність. Завдяки великим габаритам і високому розташуванню, вони мають значну дальність огляду і при якісному виконанні служать 5-6 років.

Зазвичай брандмауери монтуються на стіни за допомогою дюбелів із гачками, на яких розтягуються троси, протягнуті в куліски по периметру полотнища. Можливий також монтаж реклами на попередньо встановлену металеву раму, до якої краї брандмауера кріпляться через люверси (окантовані металом отвори) шнуром або пластиковими кліпсами.

Залежно від площі рекламного полотна, загальна вага рекламної конструкції може сягати 1000 кг, тому в завдання монтажників входить не тільки розтягування і фіксація брандмауера, а й підйом усіх елементів конструкції на необхідну висоту. Наші промислові альпіністи мають багатий досвід в установці найбільших брандмауерів, тому всі нюанси цієї роботи їм знайомі.

Монтаж об’ємних букв

Об’ємні світлові літери – найефективніший вид іміджевої реклами, оскільки вони добре читаються в будь-який час доби. Монтаж об’ємних літер на висоті здійснюється в кілька етапів:

 • Намічаються межі майбутнього напису, виставляються і закріплюються скотчем монтажні шаблони, якими комплектуються букви.
 • З кожної букви знімається лицьова панель і видаляється захисна плівка.
 • Літеру піднімають на висоту, прикладають точно за шаблоном, і в її задній стінці тонким свердлом просвердлюють кріпильні отвори, залишаючи відмітки на поверхні кріплення.
 • Шаблон видаляють, за мітками іншим свердлом висвердлюють отвори, в них забивають дюбелі.
 • Буква кріпиться за задню панель шляхом вкручування саморізів у дюбелі.
 • Ці дії повторюються для всього напису.
 • Проводиться монтаж електричної частини, дроти ховаються в пластиковому коробі, пофарбованому в тон фону.
 • Лицьові панелі встановлюються на свої місця і закріплюються саморізами.

Наші фахівці-верхолази мають великий досвід у монтажі об’ємних літер на висоті і виконують його оперативно і якісно.

Демонтаж і обслуговування банерів

Банери – це полотна з надрукованою на них інформацією, що монтуються безпосередньо на фасад або на металеву раму, яка кріпиться до стіни. Значна частина інформації на банерах у Києві – це афіші, оголошення про знижки на товари, передвиборча агітація – а отже, вона швидко застаріває. Тому їх демонтаж і заміна потрібні досить часто. Заміну банерів на висоті найвигідніше довіряти промисловим альпіністам. Ми можемо виконати будь-які замовлення:

 • демонтувати старий банер і акуратно спустити його вниз;
 • замінити демонтований банер на новий;
 • демонтувати раму і спустити її частини на землю;
 • встановити демонтовану раму на новому місці.

Більшість змін у зовнішній рекламі Києва відбуваються за допомогою промислових альпіністів, і наша компанія бере в цій діяльності найактивнішу участь.

Якщо вам необхідно виконати роботи з висотного монтажу зовнішньої реклами в Києві, довіртеся нашому професіоналізму, і ми виправдаємо всі ваші очікування!

Корисна інформація

Поширені запитання

Промальп

Після приймання заявки з вами зв’яжеться наш фахівець, більш детально уточнить основні моменти щодо Вашого замовлення (що потрібно робити, наскільки складно альпіністові буде виконати завісу, як багато завіс необхідно виконати, чи є в зоні виконання робіт пішоходи й паркування і т.д.). Дізнавшись всі ці нюанси, ми з великою ймовірністю зможемо зорієнтувати вас за вартістю, якщо ж інформації буде недостатньо, тоді ми надамо безкоштовний виїзд нашого оцінювача до Вас на об’єкт, для огляду замовлення за місцем.

Так, у нашій компанії є всі необхідні документи для вирішення завдань методом промислового альпінізму.

Якщо ми маємо справу з ЖЕКом або ОСББ, тоді клієнт пише заяву на проведення робіт, ми надаємо всі необхідні документи, виписуємо наряд-допуск на виконання висотних робіт і інженер видає нам ключі від даху.

 

У разі роботи з підприємствами ми надаємо всі необхідні документи безпосередньо інженеру з техніки безпеки.

Ми виконуємо замовлення будь-якого обсягу, але у випадку з невеликими об’єктами розрахунок вартості робіт буде виконуватися не за площею робіт, а виходячи з мінімальної вартості виклику нашого верхолаза.

Так, наша компанія надає гарантію на виконані роботи і відповідає за якість послуг, наданих нашими альпіністами. Термін гарантії варіюватиметься залежно від типу виконуваних робіт і використовуваних при цьому матеріалів.

У нашому колективі працює велика кількість досвідчених промислових альпіністів, які мають досвід у різних сферах діяльності, тому ми готові взятися і якісно реалізувати переважну більшість робіт на висоті.