+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Фасадні роботи Київ

Міста неухильно ростуть в височінь, і щоб підтримувати фасади будівель в порядку, працювати доводиться на великій висоті. Швидше і найвигідніше виконувати висотні фасадні роботи методом промислового альпінізму. Верхолази працюють, використовуючи нескладне альпіністське спорядження, їм не потрібна дорога підйомна техніка. За рахунок цього забезпечується висока мобільність і оперативність, а також найнижчі розцінки за послуги фасадних робіт. Промисловий альпінізм стає все більш затребуваним, поступово витісняючи інші способи ведення висотних робіт.

Фасадные работы альпинистами Киев

Наші переваги

Наша компанія вже більше 10 років виконує фасадні роботи в Києві методом промальпа. Своєю конкурентною перевагою ми вважаємо високий професіоналізм наших фахівців. Всі вони мають профільну освіту, досконало володіють будівельними технологіями та навичками скелелазіння. Це забезпечує швидке і якісне виконання будь-яких замовлень. Клієнти цінують нас за:

 • Чесні і прозорі ціни. Ми працюємо суворо за кошторисом, вибираючи витратні матеріали з найкращим співвідношенням ціни і якості.
 • Неухильне дотримання термінів.
 • Висока якість, що підтверджується гарантією. Використовуємо тільки перевірені сертифіковані матеріали і дотримуємося усіх вимог технології.

Наші замовники – не тільки кияни, ми також виконуємо фасадні роботи в Київській області. Багато клієнтів знаходять нас за рекомендацією друзів і родичів, які залишилися задоволені якістю наших послуг.

Які фасадні роботи ми виконуємо

У перелік надаваних нами послуг входять всі види фасадних робіт без обмежень по висоті і рівнем складності:

 • Поточний і капітальний ремонт, фарбування фасадів. Ці послуги дозволяють не тільки підтримувати на рівні естетику, а й покращують гідроізоляцію, перешкоджають руйнуванню стінового матеріалу під дією атмосферних чинників.
 • Герметизація міжпанельних швів – одна з найбільш затребуваних фасадних робіт на висоті. Ми виконуємо якісну і довговічну закладення панельних стиків із застосуванням кращих герметиків. Це усуває вогкість стін і позбавляє від грибка.
 • Утеплення фасадів пінопластом і мінеральною ватою з подальшим оштукатурюванням і фарбуванням. Утеплені стіни дозволяють економити на опаленні взимку і на кондиціонуванні – влітку.
 • Зовнішнє утеплення балконів і лоджій будь-якої конструкції і форми. У поєднанні з установкою склопакетів утеплення балкона або лоджії фактично перетворює їх в житлове приміщення.
 • Реставрація фасадів. Повне відновлення архітектурного дизайну будівель будь-якої висоти і з будь-яким видом обробки. Ми з задоволенням беремося за ці фасадні роботи, Київ – прекрасне старовинне місто, і нам особливо приємно робити внесок в збереження його самобутності.
 • Ремонт фасадного скління. Демонтаж і монтаж склопакетів будь-яких габаритів на будь-якій висоті.
 • Ремонт вентильованих фасадів. Заміна конструкційних елементів, утеплювача, оновлення оздоблювального шару, облицювання вентфасадов.
 • Фарбування фасадних металоконструкцій – водостічних систем, пожежних сходів і т.п.

Виконання фасадних робіт проводиться в суворій відповідності з будівельними технологіями, з використанням якісних матеріалів. Відремонтовані нами фасади довго не потребують повторного ремонту.

Якщо вам потрібні фасадні роботи в Києві та області, звертайтеся. Ми готові надати повний спектр послуг з ремонту, утеплення, фарбування, реставрації фасадів. Ми дорожимо своєю репутацією і зацікавлені, щоб кожен клієнт залишився задоволений якістю і ціною наших послуг.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top