+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Монтаж снегозадержателей в Киеве и области

Похилі даху таять в собі потенційну небезпеку. У сніжні зими вони накопичують щільні маси снігу, які в будь-який момент можуть сповзти по похилій поверхні схилів і обрушитися на що проходять повз людей, припарковані автомобілі, огорожі і т.п. Запобігти зриву снігових мас допомагає монтаж снегозадержателей, в Києві та Київській області цю послугу надає наша компанія промислового альпінізму. Ми встановлюємо снегозадержатели (снегостопори) різних видів на скатні покрівлі з металочерепиці, профнастилу, бітумної черепиці, фальцеві. Звертайтеся до нас, і ми підберемо найефективніший тип снегостопоров для вашої покрівлі та встановимо їх на будинку будь-якої висоти швидко і недорого.

Навіщо потрібен снігозатримувач?

Накопичуючись на даху, сніг ущільнюється, його нижні шари підтають від нагрітої домашнім теплом покрівлі і перетворюються в лід. В результаті утворюються важкі сніжно-крижані маси, які в разі зриву:

  • Несуть загрозу життю людей і тварин.
  • Можуть заподіяти матеріальний збиток, пошкодивши припарковані транспортні засоби, зелені насадження, водостоки, елементи фасаду і різні конструкції, що знаходяться в зоні падіння.
  • Псують дахове покриття, дряпаючи його гострими крижинками. У місцях пошкодження захисного покриття профнастилу та металочерепиці з’являється корозія, і термін служби покрівлі значно скорочується.

Щоб уникнути цих наслідків на всіх скатних покрівлях обов’язково повинен проводитися монтаж снегозадержателей, ціна цієї послуги не можна порівняти з тією шкодою, який загрожує в разі відмови від їх установки. Снігозатримувачі є простими металеві конструкції, які кріпляться в ряд поперек ската покрівлі. Вони фіксують снігові пласти на місці, не даючи їм зісковзувати вниз. З настанням тепла утримуваний на даху сніг поступово тане, вода з карниза потрапляє в жолоб і через водостічні труби відводиться від фундаменту. Переваги, одержувані від установки снегозадержателей, очевидні:

  • підвищується безпека покрівлі;
  • не псується дахове покриття і продовжується термін його служби;
  • сніжна шапка служить природним утеплювачем даху.

Вартість установки снегозадержателей фахівцями нашої компанії визначається відповідно до нашого прайсом, розцінки в якому не перевищують середньоринкові.

Як вибрати снегозадержатель

Чим більше випадає снігу в регіоні, і чим сильніше нахил даху, тим більш потужними повинні бути снегоулавлівателі. При ухилі скатів від 60 ° і більше сніг на дахах не затримується, отже, установка снегозадержателей не потрібна. Вибір виду, розмірів і кількості снегоулавлівателей для покрівлі проводиться в залежності від:

  • покрівельного матеріалу;
  • кута нахилу і довжини ската;
  • середньої товщини снігового покриву для даної місцевості.

Бітумна черепиця покрита мінеральною крихтою і має шорстку поверхню, тому снігові маси на ній на ній краще затримуються, ніж на гладких металевих покрівлях. На схилах, покритих бітумною черепицею, часто буває досить встановити недорогі точкові снігозатримувачі. Через те, що металеві покрівлі більш слизькі і гірше затримують сніг, конструкція снегоулавлівателей для них повинна витримувати більш високе навантаження. Тому установка снегозадержателей на металочерепицю за ціною вище, ніж на м’які покрівлі. Це в рівній мірі відноситься і до дахів з профнастилу, фальцевим.

Снігозатримувачі можуть найрізноманітнішу конструкцію, найчастіше використовуються їх наступні види:

  • трубчасті, що складаються з двох рядів сталевих труб, просмикнутих в кронштейни;
  • гратчасті – у вигляді решіток, що кріпляться до кронштейнів;
  • уголковие – у вигляді невеликих відрізків гнутого металу;
  • точкові – поодинокі елементи трикутної форми.

Для дахів з металочерепиці і профнастилу найчастіше використовуються трубчасті снігозатримувачі. Їх кронштейни кріпляться саморізами до решетування крізь дахове покриття. Для герметизації місць кріплення застосовують прокладки з атмосферостійкою гуми. На фальцевих покрівлях використовують спеціальні кронштейни, що кріпляться до фальцам, що дозволяє не порушувати цілісність покрівельного покриття.

Ґратчасті моделі здатні витримувати максимальне навантаження, тому вони встановлюються на металевих дахах з ухилом вище 35 ° і великою довжиною ската. Точкові снегостопори кріпляться в шаховому порядку, вони застосовуються на м’яких покрівлях з невеликим ухилом (15-20 °). Уголковие моделі можуть застосовуватися на дахах з профнастилу і металочерепиці з ухилом до 30 ° в малосніжні районах. Вони монтуються на гребенях профільованого листа, тому не витримують великих навантажень. При виборі і установці снегозадержателей ціна не повинна бути визначальним фактором, набагато важливіше їх функціональність і надійність. Щоб снегостопори гармонійно вписалися в дизайн даху, бажано підбирати їх колір в тон покрівельного покриття.

Від чого залежить вартість монтажу снігозатримувача

Визначившись з видом і кількістю снегостопоров, можна підрахувати, у скільки обійдеться їх установка. Вартість монтажу снегозадержателей включає ціну за роботу, а також плату за самі вироби і кріплення. Всю цю інформацію можна знайти в нашому прайсі. Кількість снегостопоров розраховується, виходячи з сумарної ширини скатів. Також необхідно врахувати, в один або два ряди буде проводитися монтаж снегозадержателей на профнастил, ціна у другому випадку буде майже вдвічі вище. Аналогічний розрахунок проводиться і для інших видів покрівлі. Більш точно ціну можна дізнатися після консультації нашого фахівця, яку ви можете отримати, зв’язавшись з нами по телефону.

Наша компанія виконує якісний монтаж снегозадержателей за прийнятними цінами в Києві та Київській області. Звертайтеся до нас, і ми швидко і недорого зробимо вашу покрівлю безпечної і довговічної.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top