+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Ремонт наплавляємої покрівлі в Києві

Для плоских дахів оптимальним рішенням покрівельного матеріалу залишається євроруберойд. Він довговічний, добре стримує вологу, стійкий до впливу ультрафіолету. Через 10-15 років служби необхідно провести ревізію і відновити дах. Зазвичай використовується ремонт за допомогою матеріалів, що наплавляються. В цьому випадку майстра нагрівають покриття на бітумній основі, яке приклеюється до основи даху і запобігає створення повітряних пазух і щілин між різними верствами ізоляції.

Ремонт даху єврорубероїдом виявляється одним з найбільш демократичних за ціною. Для плоских конструкцій це оптимальний варіант. Застосовується такий метод відновлення на багатоквартирних будинках, комерційних будівлях, приватних і дачних будівлях, гаражах. Нагрівання дозволяє проклеїти матеріали так, щоб на стиках і швах зберігався високий рівень герметичності.

Основні переваги ремонту даху руберойдом

Технологія цілком проста, застосовується вона вже не перший десяток років. Якщо майстри використовують перевірені матеріали, ви отримаєте оптимальний результат. Можна виконувати відновлення навіть взимку при мінусовій температурі. Вогонь для розплавлення мастики в складі рулонного матеріалу дає компактна пальник. Всі роботи проводяться після докладного інструктажу з пожежної безпеки, тому ви можете не турбуватися про ризики загоряння.

Ремонт покрівлі руберойдом володіє такими перевагами:

  • руберойдові покриття сучасного типу довговічні, вони служать багато років без пошкоджень;
  • можливо поточне відновлення без заміни матеріалів, досить заплавах пошкодження мастикою;
  • розцінки на матеріали демократичні, немає необхідності переплачувати за покрівельні покриття;
  • термін монтажу покриттів короткий – за 1-2 робочих дня весь об’єкт буде завершений;
  • ціна ремонту даху руберойдом в Києві невисока, не доведеться багато платити за послуги майстрів.

Наплавляючі матеріали  – один з небагатьох розумних варіантів для плоского даху. Тим більше, ремонт м’якої покрівлі наплавляється проводиться не тільки за допомогою заміни або додавання шарів матеріалу, а й простим відновленням. Бітумна мастика дозволяє усунути розриви, тріщини, відновити шви.

Ви можете уточнити вартість кожного етапу робіт і підрахувати витрати на ваш об’єкт, використовуючи наш прайс-лист.

Як проводиться капітальний ремонт рулонної покрівлі?

Якщо пошкодження займають більше 40-50% всього покриття, краще виконати капітальний ремонт покрівлі наплавляється. Можливо відновлення з демонтажем старих покриттів або за допомогою накладання нових шарів. Старий руберойд не завжди повністю зношений. Під впливом температури мастика в його складі плавиться і стає відмінним підставою для монтажу нових матеріалів. Але якщо старе покриття повністю пересохло і зношене, краще його демонтувати.

Ціна ремонту покрівлі наплавляється в цьому випадку може включати вартість роботи зі стиками між плитами перекриття. Також в процесі капітального відновлення можливе використання додаткових засобів гідроізоляції. Це допоможе продовжити термін служби покриття.

Особливості поточного ремонту рубероидной покрівлі

При дослідженні покриття фахівці можуть порекомендувати локальне відновлення. Робота має на увазі наплавление нових матеріалів в тих місцях, де є пошкодження. Такий ремонт покрівлі наплавляються, буде дешевше капітального. Якщо на вкритій руберойдом даху утворилися невеликі тріщини і здуття, майстер за допомогою пальника, бітумної мастики і невеликих латок з нового рулонного матеріалу зможе усунути дефекти. Таке відновлення доцільно, коли в більшості ділянок дах зберегла свої гідроізоляційні властивості і еластичність покрівельного матеріалу.

Характерні пошкодження і дефекти наплавляється

У більшості випадків власники будівлі викликають бригаду для ремонту покрівельного покриття, коли вже пізно виконувати поточне відновлення. Доводиться наплавляти новий шар євроруберойду, і ціна ремонту рулонної покрівлі в цьому випадку зростає. Слід викликати фахівців заздалегідь, щоб скоротити витрати і зберегти дах в нормальному стані.

Основні пошкодження наступні:

  1. Здуття. Це перший етап зносу м’яких покрівель. Здуваються елементи руберойду найчастіше після утворення мікротріщин, і потрібно терміново усунути такі дефекти.
  2. Розриви. Через отвори в шарі покриття в будівлю просочується вода. Це призводить до руйнування будівельних конструкцій, так що відновлення важливо виконати оперативно.
  3. Відшарування. В цьому випадку покрівля розшаровується, і під шар руберойду затікає волога. Це призводить до того, що великі ділянки даху руйнуються, а покриття просто згниває.
  4. Відсутні елементи покриття. Іноді при дослідженні даху майстер виявляє відірвалися деталі покрівлі. Важливо відремонтувати такі деталі, щоб уникнути подальших руйнувань.

Ремонт слід виконати оперативно, в такому випадку вдасться зберегти більшу частину покрівельного покриття і запобігти руйнації інших шарів ізоляції. Потрапляючи на будівельні конструкції, волога поступово руйнує їх і може нашкодити всій будівлі.

Кому замовити відновлювальні роботи?

Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи з рубероидной дахом. Ціна ремонту покрівлі руберойдом демократична. Ми використовуємо вітчизняні матеріали фірми Техноніколь або інших відомих виробників. Виконуємо роботу надійно і даємо комплексну гарантію на завершені проекти. При дослідженні даху майстер дасть рекомендації щодо методів відновлення, підкаже, які саме матеріали слід застосувати у вашому випадку. Телефонуйте менеджерам компанії для докладної консультації.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top