+38 (067) 702-89-29   +38 (099) 394-39-06

+38 (067) 702-89-29

+38 (099) 394-39-06

Про компанію

О компании Клинер

Компанія «Kliner» офіційно зареєстрована та надає послуги промислового альпінізму в Києві вже понад 10 років. В нашій команді працюють добре підготовлені промислові альпіністи, які мають допуск до висотних робіт і високу кваліфікацію в який чиниться вигляді послуг. Яка б завдання перед ними не стояла – чистка покрівель від снігу, миття вікон і фасаду, гідроізоляція міжпанельних швів, утеплення стін, установка кондиціонерів – всі ці роботи виконуються з незмінно високою якістю.

Наші співробітники

Промисловий альпініст – це особлива професія, в неї не потрапляють випадкові люди. Висота вимагає зібраності, відповідальності, дисципліни, адже від цих якостей залежить найважливіше – здоров’я і життя людини. Крім того, що висотні роботи пов’язані з небезпекою, вони часто проводяться в некомфортних погодних умовах, бувають важкими. Тому в промисловому альпінізмі залишаються тільки серйозні, тверезі і відповідальні чоловіки, які люблять висоту і свою мужню професію.

Для кожного нашого співробітника є обов’язковим:

  • Суворе дотримання норм безпеки, регулярне проходження навчань і перевірок знання правил охорони праці. Це особливо важливо, адже часто від дій промислового альпініста залежить також і безпеку оточуючих.
  • Сувора дисципліна і сумлінне ставлення до справи.
    Постійне вдосконалення професійних навичок – це питання особистої зацікавленості наших висотників, адже від якості їх праці безпосередньо залежить їх заробіток.
  • Освоєння нових технологій і найбільш прогресивних методів роботи. Клінінгові та будівельні технології постійно вдосконалюються, з’являються нові матеріали, тому, щоб бути конкурентоспроможними в своїй професії, потрібно йти в ногу з часом.

Наша компанія пишається своїми робітниками-висотниками. За своєму професіоналізму вони не поступаються «наземним» будівельникам найвищої кваліфікації, а за рівнем дисципліни і відповідальності перевершують багатьох з них. Надаючи послуги промислового альпінізму в Києві, ми регулярно отримуємо подяки клієнтів за якісно і в строк виконані замовлення, високий професіоналізм, пунктуальність і ввічливість наших промислових альпіністів.

Принципи нашої роботи

У своїй роботі ми керуємося такими принципами:

  • Чесність. Ми завжди чесні перед нашими клієнтами – працюємо по заздалегідь складеним кошторисом, використовуємо матеріали з найкращим співвідношенням ціни і якості, пропонуємо чесні і прозорі ціни.
  • Відповідальність. Ми надаємо замовлені послуги промислових альпіністів в повному обсязі, в обумовлені терміни і з найкращою якістю.
  • Безпека. Ми використовуємо найнадійніше альпіністське спорядження, виконуємо всі вимоги техніки безпеки при висотних роботах, регулярно проводимо навчання і перевірки знань правил охорони праці нашими промисловими альпіністами.
  • Ми дорожимо своєю репутацією, тому для нас важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений наданими послугами.
  • Постійний розвиток. Наша мета – зайняти одну з лідируючих позицій на ринку послуг промислових альпіністів, тому ми вивчаємо і впроваджуємо все нове і прогресивне, що з’являється в цій галузі.

Дотримання цих принципів дає відмінні результати – наша компанія користується гарною репутацією, завдяки чому ми маємо багато постійних клієнтів, нас рекомендують друзям і знайомим.

Ми зацікавлені у взаємовигідній довгострокову співпрацю і завжди відкриті нових пропозицій.

Киев, пер. Московский, 19
info.kliner@gmail.com

Контакты
+38 (067) 702-89-29
+38 (099) 394-39-06

Работаем с 8:00 до 21:00
Без выходных

Kliner.com.ua 2009-2020 Все права защищены.

Back to Top